• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy začít se čtením pohádek na "Dobrou noc"?

28. října 2011 
Zdravím všechny maminky a měla bych dotaz:
"V kolika měsících už dítě začně vnímat děj čtených pohádek?"
4. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. bře 2008 ve 20:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lendy.............mě jde spíš o to večerní předčítání.Přes den listujeme obrázkovými knížkami od půl roka. :wink:
4. bře 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
karotky uz je cas .zacni :wink:
4. bře 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to záleží od dieťaťa. my večer ešte pred spaním nečítame, lebo ju to rozruší vždy a chce pozerať obrázky a nemá to konca potom. a to že cez deň toho prečítame kopec, ale tiež musí pri tom pozerať obrázky a ukazovať o čom čítame :wink: bude mať 2 roky
4. bře 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zacni cist driv nez primo v case ke spanku.ja jdu o pul hodky driv a ctu ji u ni v posteli a pak ji dam knizku a necham lampicku cte si sama cca 5az10min pote vytuhne zhasnu zakryju pohoda
4. bře 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tiez necitame, lebo maly je nauceny lahnut do postele, zhasnem svetlo a do 5minut spi. Nastastie :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vse nejlepsi Terezce aponchie:slight_smile:
4. bře 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my citame na dobru noc od polroka :wink:
4. bře 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekujeme :grinning:
4. bře 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aponchie...............když on mi usíná u jídla.Pak se chvíli probere a jakmile ho dám do postýlky,zavrtá se do polštáře a spí. :grinning:
Ale zkusím to. :wink:
5. bře 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem Mirince cetla, dokud ji nezacala zajimat vic knizka a skubani stranek nez pohadka. Ted na ni vetsinou "prdnu" a nebo jen vypravim...
5. bře 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky nečeteme, to by dopadlo :grinning: To by mi po knížce hmatal, až by se rozdováděl a ze spaní by nebylo nic :slight_smile: .
S dcerou jsme prohlíželi knížky asi od roka, ale čtení jí zajímalo až po 2. roce. Jinak se na to pořádně nesoustředila.
5. bře 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubko tiez zaspava uz pri jedle a keby uvidel knizku tak by bolo hned po spani takze s citanim pockame este nejaky cas.
5. bře 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nepředčítám,ale vyprávím pohádku před spaním.Jakmile vezmu knížku,tak mladej chce ukazovat a čte mi písmenka a je po spaní.Při vyprávění do toho taky reptá,ale usne.Někdy i já :grinning: :grinning: :grinning: Přes den je knížka samozřejmostí,ale záleží na jeho momentální náladě. :wink:
5. bře 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kejka: to mas dobre velky odstup medzi detmi :sunglasses: ako vychadzaju?
5. bře 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som tiež staršej dcérky rozprávky iba rozprávala, zhasla som svetlo ľahla si ku nej a stále dookola rozprávala o Červenej čiapočke a potom o Kozliatkach. Čítať som jej začala asi až od 3 rokov, keď už Čiapočka a kozliatka nestačili :wink: A popri staršej si vypočuje rozprávku aj mladšia, tak tá to má od pol roka :dizzy_face:
5. bře 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky neumím představit číst před spaním,je naučený položit a sám usne,jenom bych ho zbytečně rozebrala...vynahrazuju mu to přes den,ale zatím ho spíš zajímá trhání té knížky :grinning: než obsah :sweat_smile:
5. bře 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm,.................tak bych to asi(podle to,co tu píšete :wink: )viděla tak na dobu,až bude Adamovi rok a půl. :grinning:
6. bře 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Citame odkedy nase deti dokazali chytit knizku do ruky.
28. říj 2011 ve 04:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasa nikdy nemala trpezlivost pocuvat ako jej citame tak asi do 3-ch rokov..vzdy nam ju vytrhla z ruky a utekala prec.. :wink: zato teraz vzdy pred spanim aspon jedna musi byt..pekne pocuva a pri tom aj sladko zaspi... :slight_smile: :grinning:
28. říj 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
..citane nas nezaujali..po chvilke mi Maťko zobral knizku, prelistoval, odlozil..zacala som vymyslat rozpravky a je to perfektne, nadherne pocuva, ide spinkat, povie rozpravaj-budem tisko :slight_smile: ...aj cez den hocikedy pride, sadne si ku mne a povie o com chce..a ja vymyslam a rozpravam a Maťko pocuva, niekedy prida to svoje..a je to super..
28. říj 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pred spaním sme začali čítať rozprávky od 4 rokov.
28. říj 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek