Kňučení, kvičení a další zvuky. Jaké vydávají vaše děti?

zusma
7. črc 2008

Chtěla jsem se zeptat, jaké zvuky vydávají vaše dítka🙂
Moje malá si jakoby normálně povídá, víská, smějě se, někdy říká tátá apod. ale někdy jakoby tak blbbě vrčí, kvičí a kňučí. Jako né že by brečela nebo se vztekala, prostě si tak různě kvičí a není to teda někdy moc příjemný, protože to dělá často. Jeden takový zvuk občas vydává, když jedeme kočárem a fakt jako nevím, co to má znamenat.
Nevím, zda je to vůbec normální. Ani nevím, k čemu bych ty zvuky přirovnala - napadá mě kvičení prasete anebo někdy startování motorky. Asi je to její způsob komunikace. 😕 🙂

vojtisek2007
27. črc 2008

Holky Elišce je "teprve" něco málo přes měsíc, ale ty zvuky vydává taky, především v noci - když nemůže spát, leží v postýlce a kvičí (ne břečení nebo tak) prostě kvičí jako čuník - až manžel už to chudák jednou v noci nervově nevydržel - protože malá ještě dostala ukrutnou rýmu, tak k tomu kvičení ještě chrochtala jak dýchala - a povídá - vyndej to prase z tý postýlky a vrať tam naše dítě 😉 - ale nijak to nehrotíme, věřím,že to přejde samo - tak ta rýma určitě, a to kvičení uvidíme... 😀

zusma
autor
27. črc 2008

Vojtíšek jsem rada že nemám doma prasátko jen já sama 😀 i když naše prasátko je už o kapku větší. A ty její zvuky jsou někdy o nervy. Naštěstí v noci spinka.

binki
4. srp 2008

když Amir nechce být přes den v postýlce, tak kvílí jako opice a visí na zábradlí, což je nepříjemné 😀 , když třeba sedím na záchodě

blau
4. srp 2008

vojtisek2007_ pozdrav manzela som sa narehotala 😀
aj nas viska a pisti niekedy mi az v usiach zalahne, no ale co s nim ked este nevie rozpravat? 😉

ryangi
4. srp 2008

vojtíšek taky jsem se pobavila, naší Vendulce bude šest týdnů a taky vydává takové chrochtavé zvuky, jakoby kňourání, hlavně v noci když se jí špatně spinká, a když se rozčiluje a nechce dudlíka tak dělá "EJA EJA" což je veselé, to si vždycky pokecáme 😉

dnada
31. říj 2008

tak sem se tu dobře pobavila a přidám troškou do mlýna 🙂 takové ty mlaskavé zvuky a kníkání máme už z porodnice a k tomu ještě hrozný grimasky a i kolegyně co se mnou byla na pokoji v porodce nevycházela z údivu jak malej kvičí a ksichtí se u toho(to dělal vše ve spaní)...
od nějakého 7týdne povídá nahlas ... dnes sou v kurzu ají ají ,enge enge,hau a křičí hej a začal si divně brmlat ,to ale až dnes ráno,jakoby kńourá ale u pusy má spoustu bublinek,takže spíš bublá než kňourá a jakoby se snaží přeříkat celou abecedu 😀 tak sem zvědavá,jaké podivné zvuky vynalezne dál ... jo a jinak se nádherně srdečně směje,to je tak úžasný,to je ten nejkrásnější zvuk který by se dal poslouchat i 30hodin denně ,no ne ??? 😎 😀

iculka
10. bře 2013

Mne teraz skoro sestmesacny papka nervy svojim hmmmmmmmmm,stisne pery nadychne sa a strasne nahlas robi hmmmmmm.minuly tyzden to bolo ďaďaďa a nieco ako ''de jeee'',my si to prekladame ako ''kde je'' a zakazdym mu odpovedame nieco ine...a predtym bolo doslova bedakanie, zvrastil tvar a akoby si žulvlastny jazyk a do toho krical jajajajajajaj...obcas je to cista psychiatria,ale vidim,ze sme v tom spolu...