Kojenecké mléko Bebivita / Humana / jiné mléko přímo z Německa

2veverka
2. říj 2017

Holky, máte prosím zkušenost se zmíněnými značkami kojeneckých mlék? Nebo případně objednáváte si kojenecké mléko od někoho, kdo ho vozí z Německa v patřičné kvalitě? Uvažuji nad alternativou k Nutrilonu, který měli starší děti a přece jen docela leze do peněz.

pettrus1210
2. říj 2017

Vozila jsem si z Německa Babylove a vyšlo tam o třetinu levněji než tady v DM, taky jsme přicházely z Nutrilonu. Ale kvalita prodávajících se tady a v Německu je snad stejna.

simsamsim
2. říj 2017

Kupuju Humanu uz od 1, ted jedem 2 a nemuzu si stěžovat..vetsinou vygooglim kde je zrovna v akci a nakoupím ve vetsim mnozstvi 🙂 prcek je spokojenej, v drogerkach to nesezenes..vetsinou je to v nemecke verzi a jen přelepeny stitek s cestinou..

2veverka
autor
2. říj 2017

A prosím Tě, přišlo ti, že nepřecházíš na horší mléko? Myslím, že složení dovede opravdu kompetentně posoudit málokdo - nejde jen o zastoupení vitaminu, ale i o výrobu atd.
@pettrus1210

2veverka
autor
2. říj 2017

@simsamsim A můžu se zeptat na příklad obchodu, kde ji sháníš? A též, proč ses pro Humanu rozhodla - mělas od někoho echo?

simsamsim
2. říj 2017

@2veverka procetla sem si spoustu diskuzi, srovnání složení atd a nechtela sem typicka koj.mlika co se tu vetsinou prodávaj, proste tomu neverim... Dle složení je to nej, na nem.trhu jedna z nejlepších - presla jsem po krabici Nutrilonu co dostaval v porodnici a neda se to srovnat, upne jina chuť taková normální, Nutrilon byl hrozně umělý-ta Humana mi chutna jako suseny mliko typu Gravimilk pro teh.a kojici, proste to piju nekdy kdyz to nevypije :D a objdnavam to vetsinou z Dr.max ktery má často na tu Humanu akce..a pak z jedné brněnské lekarny,abych neplatila postovne..takze doporučuju hlídat toho Dr.Maxe 🙂

2veverka
autor
2. říj 2017

@simsamsim Právě u dr. Maxe teď mají francouzské Amilk, dumám, jestli do toho jít, nebo jestli je to jen jiný reklamní tah...

zuzaaaaa
2. říj 2017

Mame Bebivitu z de a max spokojenost. Stoji tam skoro o pulku mene😃

simsamsim
2. říj 2017

@2veverka amilk nevim,ani sem ho nestudovala..me zaujala tam humana 🙂 a jak rikam- fakt spokojenost...

pettrus1210
3. říj 2017

@2veverka přešli jsme na něj az v roce, kdy ho mela jen večer před spaním.

absintka19
3. říj 2017

Ja pro dítě volím to ne a to je Nutrilon i co se praxe, složení a komunikaci týče. Jako členka nutriklubu mam k dispozici zdarma poradnu na telefonu kdyby něco, vždy navedou, poradí co se miminek týče. Ja bych jinou nedávala, pro své deti chci to nejlepsi. Taky mi nabizeli Amilk a na moji odpoved ze preci nebudu diteti menit mleko, ze to neni vhodne kojenci jen tak vymenit mlrko a navic to vyhovuje uplne zamrzla.

simsamsim
3. říj 2017

@absintka19 :D :D :D hezka reklamka :D :D takova nevnucovana nenapadna :D

absintka19
3. říj 2017

@simsamsim proc myslis? Nutrilon proste Adelce chutna a je na trhu tak dlouho a vedi co delaji, ja jim duveruji, za kvalitu si rada priplatim, jde o dite, to je nejdulezitejsi. A to ze maji podporu nutriklubu? Jedine dobre, ja jako prvorodicka jsem to uvitala.

lavenderl
3. říj 2017

Ahoj,ten Amilk je privátní značka Dr.Maxu. Taky to dost doporučuji,když se jdete ptat po mléku.. vlastní zkušenost 🙂 Jinak my používáme teď také mléko z DM.

dolve
3. říj 2017

Jedeme na Humaně už od začátku, bylo to jediné UM které malá snesla. Mají ho u nás běžně v DM, ale tam je dost předražené. Kupuju z internetu velké balení po 6ks (pak vyjde na krabici o stovku levněji než v DM)

simsamsim
3. říj 2017

@dolve prosím odkud objednavate?

dolve
4. říj 2017

Beru tuhle z gigalekarny: https://www.gigalekarna.cz/produkt/humana-2-6x6...
jedničková stojí stejně

2veverka
autor
5. říj 2017

@dolve
Super tip, děkuji. A kvalita by teda měla být slušná, ano? Já to až tak neposoudím...

2veverka
autor
5. říj 2017

@lavenderl
Je mi to jasné a nedělám si o Maxu iluze. Ale když jsem se dívala na krabici, je to hodně podobné Nutrilonu - takže by měla zajímaly zkušenosti. Zdá se, že je to značka, která se ve Francii běžně prodává.

dolve
5. říj 2017

@2veverka Já sem s kvalitou maximálně spokojená, ve vidět, že krabice jsou s německým popisem a pouze přelepené do češtiny (tak snad to není "upravená" varianta pro "východní trh") 😉

lavenderl
6. říj 2017

@2veverka Určitě to bude dobré mléko,to netvrdím. Já si myslím,že jsou všechny kvalitní,jen každé hraje na to,co má trošku odlišné od jiné značky. Laktobacily, na imunitu apod. Já jsem srovnávala také složení toho babylove z DM ,co máme, s Nutrilonem, od 12. měsíce teda, a je to také téměř totožné. 🙂