Kolikrát v noci jí 10ti měsíční mimčo?

kadlecova.misa
8. únor 2010

ahoj holky..kolikrát v noci by mělo jest 10měsíční mimčo? naše malá, i když přes den jí pěkně, chodí spát o pul 9, budí se hlady v 1 ráno, sní celou přesnídávku a pak ještě kolem 5, to vypije přes 150ml řidší kaše...díky. 😎

moravanka
8. únor 2010

moje chodi spat v 9, chce mliko tak kolem pul noci (pul jedne) pak tak ve 3 a a pak v 5 rano, mame 9 mesicu a 2 tydny.

bubosek
8. únor 2010

Míšo, to máš teda hladné dětátko, náš Kuba už od 7 měsíce v noci nejí, ale neodpustí si 3x za noc čaj, vypije i 300ml za noc, tak tím se mu asi bříško trošku zaplní, nevím. Zkoušela jsem mu párkrát udělat mlíčko a to mi prskal a nechtěl,jen ten čaj.

rioko
8. únor 2010

Vojta když je zdravý má kolem 18.30 kaši, pak po 22 mlíko a pak se vudí kolem 1-3 ráno na mlíko, jak kdy, pak až kolem 8 ráno jí

rimmel
8. únor 2010

moj ide spat o 7 vydrzi 3 hodiny hoci dnes vydrzal 4.5! a potom sa budi co ja viem co dve hodiny, mozno aj castejsie, ze sa zobudi a o par min hned nato zase..u nas to nieje hladom ale proste sa zobudi a vie zaspat iba pomocou kojenia. 😉

vendulka
8. únor 2010

ahojky Nathy ma posledni jidlo a to mliko v 19,30 a ve 20h chodi spat a vydrzi mi bez probuzeni az do rana, to vstava v 7,30

momin
8. únor 2010

Miso proc davas male v noci presnidavku?? 😕 Danik jde spat v 7 vecer..a snida v 7 rano.....

rimmel
8. únor 2010

momin aha to som tusim prehliadla! no to je fakt divne!

kadlecova.misa
autor
8. únor 2010

nomin:aby nemusela cekat, než udělám kaši...a druhé jídlo je už ta kaše...

rimmel
8. únor 2010

misa robis to zle. naucila si si dieta ze v noci sa tiez je...nema co v noci jest jedlo,iba pit mliecko. ;)

ivika18
8. únor 2010

já myslím, že v noci by se žádné jídlo dávat děckám nemělo, max. mlíko, čaj. Za 1) si trávení neodpočine, 2) špatný stravovací návyky cpát se v noci. Prostě večer kaši nebo masozel. příkrm a v noci žádné přesnídávky ani nic. Abych řekla pravdu, ani by mě to nenapadlo.

kadlecova.misa
autor
8. únor 2010

takže ji mám v noci nechat řVáT hlady?? to snad ne??

rimmel
8. únor 2010

ved jej daj mliecko.

rimmel
8. únor 2010

ak dieta zje dostatok jedla cez den, v noci proste byt hladne nemoze...zvys prisun pocas dna a v noci ozaj nedavaj jest ved to sa nemoze! uz len z dovodov co pisala ivika

rimmel
8. únor 2010

ked jej das co ja viem flasu mliecka..co ja viem takych 250ml uricte hladna nebude ved bude mat brusko plne mlieka....
a co jej davas na veceru? daj jej normalne jedlo...asi hodinu pred spanim.

rimmel
8. únor 2010

a ak kojis tak ked sa zobudi nakoj z oboch prs.

momin
8. únor 2010

Ani Miso dej ji mlicko! Rvat hlady jasne ze ne! nektere deti ji v noci hrozne dloho...ale ne presnidavku nebo kasi ze lzicky! falasku..vypit..a spinkat....
To vazne koukam a slysim to poprve ze by nekdo v noci dite takhle krmil! 😕

kadlecova.misa
autor
8. únor 2010

ale ona proste hladova je..vecer ji taky pekne, pres den se kolikrat divim,co se do ni vleze..spis si myslim,jak byla v tom špitále,zhubla..tak to ted dohani,taky roste před očima..když se vzbudí a tak strašně řve hlady,tak jí prostě najest dám..přece ji nebudu trápit hlady..nedohání jídlo v noci.

marooshka
8. únor 2010

miso dala bych v noci jen mlíko, jak píšou holky. to zas neni taková doba to připravit abys ji musela nechat plakat 😉

momin
8. únor 2010

Miso ale vzdyt nikdo nerika at ji nedas jist! Proc ji nechces dat to mlicko??????

kadlecova.misa
autor
8. únor 2010

jojo..ona už pije z flašky pěkně..a už taky hned usne..dřív jsme i hodinu uspávaly po jidle, ted se naji,parkrat zafnuka a spi. do dalšiho krmeni 😖

marooshka
8. únor 2010

A večer na noc papá kaši? Zkus jí dát třeba hustší kaši lžičkou na noc.

lesnenka
8. únor 2010

Ahojky.
Kadlecova.misa: Vždyť když dáš mlíko, tak jí to žaludek zaplní. Nejlepší budeš mít, když se zeptáš doktorky, co jí máš v noci dávat.
Vítek když se v noci vzbudil, tak dostal flašku mlíka, když se vzbudil zase, tak flašku mlíka. Na něj zase do určitého věku neplatil čaj. Tak od 11měs. spí celou noc.

kadlecova.misa
autor
8. únor 2010

nomin:a proc nemuze kasi? delam takovou řidší kaši do dudliku? ja jsem donedávna kojila, ale co jsme se malá vrátila z toho špitálu..je konec. A mlíko UM ani nemám :o( ..je to lepší než kaše? já mám mléčné kaše....mám v tom chaos. dík.

ivika18
8. únor 2010

misa, a ty bys sla spát hned po jídle? to vůbec není zdravý, jídlo se má dávat tak tu hodinku před spaním, jak tu někdo spal. A malá ti řve, protože je naučená na to noční jídlo. A o trápení hlady nemůže být řeč, to mlíko ji zasytí, když vypije flašku.

marooshka
8. únor 2010

miso, kaše je dobrá, ale jak jsem psala, radši večer, na noc. A zkus jí dát hustší lžičkou. A v noci pak kdyžtak jen mlíko. A můžeš rýžovo-mléčnou kaši a už i obilno-mléčnou.

momin
8. únor 2010

Miso nemas UM mlicko? A co ji davas? Kdyz nekojis....? jooo aha asi ty mlecne kase ze...
Jasne ze kasi muze..ja sem o tom jenom nikdy neslysela.... ze by nekdo takhle krmil prcka v noci. Um je urcite lip stravitelne naz ta kase.. i kdyz ji udelas ridkou... 😉

martinakolova
8. únor 2010

vubec si si s tim nedelej starosti,my mame chlapecka je mu 13 mesicu a porad se budi na jidlo, do postele jde kolem 8 pul 9, kolem pulnoci se vzbudi na mliko, pak teda spi do rana, ale dneska se treba vzbudil jeste v pul 5, vypil mliko a spal dal, ja myslim ze je to individualni, kazde detatko je jine. Presnidavku bych mu ale taky nedavala, takhle mu dam flasku s mlikem vypije a spi dal. Kdyz si predvaris vodu tak ji v noci jen ohrejes, nemusis chladit,jde to rychle, jeste nez zacne kricet jsi u ni s mlikem a je zas klid. Ale hlady bych urcite nenechavala!!!
Pokud se vzbudi ma duvod, ze srandy a pro zlobeni maminek urcite ne.
A k tomu ze pokud ma dite dost jidla ve dne v noci nemuze mit hlad, bych taky netvrdila, je to z knizek cetla jsem to taky´, ale nase dite ji i ve dne dost, to koukame kolik se toho do nej vejde, ja si proste myslim ze je to individualni.

berenika39
8. únor 2010

miso, v deseti mesicich uz jist nemusi...to je jen zvyk, nic jineho. mleko asi jo, ale i tak brisko potrebuje klid na traveni a spanku to moc neprida, kdzy musi organismus pracovat na plny obratky, aby stravil jidlo. presnidavka v noci neni vhodna, uz kvuli zoubkum....po pul roce kdyz spi, netreba jidlo, mleko pokud chce, tak jo.

rimmel
8. únor 2010

martina kebyze zvysis davku cez den, v noci jest nepotrebuje a ako uz bolo spomenute je to iba zvyk..ked dieta krmis aj v noci, telo sa tak nauci a jedlo bude pytat, to iste plati u dospelych....ked vieme ze o 6 dostaneme veceru ale vecera sa nedostavi, telo da vediet hladom 😉

martinakolova
8. únor 2010

nez jsem mela ja prcka rikala mi znama ze se jim holka budi a spatne spi v noci ze porad chce jist, nechapala jsem vzdyt jsem videla vsechny ty kase na spani a tak, ale dneska uz to beru trochu jinak, nam zacal prcek spat celou noc v 3 mesich, ale v 8 mu zacali rust prvni zuby od te doby se budi, dneska ma teprv 4. Je i mozny ze se tou flaskou uklidnuje, ale zas si myslim ze by toho tolik nevypil, kdyby nemel hlad.