Má 4 měsíce a nevleze se do kočárku

p_ch
13. dub 2012

holky jak velké máte dítě ve 4 měsícíh?? nám už jen 10cm a nevím v čem budeme jezdit :(

ined77
13. dub 2012

10cm je dost.a v zimě už budete ve sporťáku 😉

p_ch
autor
13. dub 2012

no.. ja myslím že už za chvilku sporťák vytáhneme... má 70cm a 6kilo...

jop
13. dub 2012

@p_ch no při velikosti některých kočárků se nedivím ☹

jop
13. dub 2012

@p_ch 70 cm ve 4 měsících? Tak to asi nebude chyba v kočárku 😀

cell
13. dub 2012

naše dítě mělo ve 4m 66 cm a 6,8 kg a já jsem šťastná, že jsme šli do vložné tašky do kočárky- byť nám všichni tvrdili, že nebudeme mít velké dítě (já 168 cm, muž 172)

p_ch
autor
13. dub 2012

@jop no právě :D

p_ch
autor
13. dub 2012

@cell ja mam 160cm a manžel tak 170cm takže nevím po kom bude dlouhej 🙂

ined77
13. dub 2012

@p_ch ...moje teta má tak 165cm, strýc max 180cm a oba jejich kluci měří dobře přes dva metry 😝 😅 .

p_ch
autor
13. dub 2012

@ined77 tak to snad nebude u nas 🙂

ined77
13. dub 2012

@p_ch ...snad ne 😉 ...však zapátrej po rodině, není někde nějaký dlouhán? 😅

kway
13. dub 2012

Naši kluci maji 70 cm v 8 mesicich a řikam si jestli nejsou nejak moc velcí 🙂 ale do kočarku se zatim ješte vejdeme 😉

p_ch
autor
13. dub 2012

@kway nejsou velcí 🙂

p_ch
autor
13. dub 2012

@ined77 no pátráme pořád ale na nikohi jsme nenarazili 🙂

ined77
13. dub 2012

@p_ch ...tak to je možná dobře 😀 .

pelenka
13. dub 2012

No to jste na tom jako my - Vojta měl ve 4 m 70 cm a skoro 8 kg, naštěstí máme hodně dlouhej kočár, takže jsme po vyndání fusaku vydrželi až doteď, co nám táhne půlrok. Teď o víkendu, jak sněžilo jsme už chtě nechtě vytáhli sporťák, bohudík jsem osvíceně koupila verzi Long🙂. Sporťák máme do lehu a zvedání zad dělám, že tam není🙂

melissska
13. dub 2012

jo jo, měli jsme stejný problém. V pěti měsících jsme museli do sporťáku, s fusakem nebyla šance se do hluboké korby dostat, naštěstí jsme měli sporťák plně polohovatelný, tak mohla alespoň ležet na rovině. Dneska sehnat dostatečně velký kočárek není legrace. Kamarádka nedávno zběhala několik obchodů s kočárky a byla docela zoufalá z výběru.

kway
13. dub 2012

S kočarkama je opravdu problem sice jsou moc krasný ale korbičky hodně malí.My jsme pro naše kluky taky meli problem vybrat kočarek ☹ ale nakonec si myslím že jsme vybrali dobře protože se vejdeme i s fusakem v pohodě 🙂 a to je nam 8 mes.

slundo
13. dub 2012

Ve 4 měsících jsem si říkala to samý a zima byla před námi a v poho. do 9 měsíců jsme vydrželi 🙂 Teď už mimi neporoste tak rychle jako v prvních měsících. Záleží na velikosti korbičky

neu.sona
13. dub 2012

Taky se mi nevlezl ve 4 měsících do korbičky. Měla jsem Jané... Příště budu chytřejší, aneb už doma čeká inglesina sofia 😀

kway
14. dub 2012

Dobra volba kočarku 🙂

clloi
16. dub 2012

ono hlavně záleží na velikosti miminka, každé je jiné, naše malá má na začátku 6. měsíce 66 cm a něco přes 6Kg máme jedo fyn a v korbě má tak ještě 14cm, takže do léta vydržíme a pak dám sporťák. Pokud máš dobře polohovatelný sporťák, tak bych se nebála ho tam dát, kamoška tam musela dát do sporťáku v zimě svého 5ti měsíčního syna, nevlezl se jí do korby od X-landera

haniplanetka
26. kvě 2013

nejspíš máte špatný kočárek. Máme Firkon Verano Long = prodloužená verze, právě proto, aby si mrně nemrvilo páteř ve sporˇtáku jen proto, že má maminka modní kočár.

zuzik24
26. kvě 2013

Já když vidím ty fríkulínové kočárky, do kterého by se stěží vešla panenka Chou chou, tak si tak říkám, proč se takové kočárky vůbec vyrábí a proč je lidi kupují 🙄 My vybírali naopak kočárek s co největší korbičkou, protože malá se narodila na jaře a chtěla jsem, aby se do něj vešla i za osm měsíců v zimním fusaku, což splnil 🙂