Malý nevydrží ani chvilku sám, pláče

foxik
15. dub 2008

ahojtě mamči - máte taky někdo doma neustálého "vyžadovače vaší přítomnosti", který vás nenechá - doslova ani dojít si na wc, pověsit prádlo, atd... a začne hnedka plakat - že nejste s ním? nám je za 14 dní ukončených 5 měsíců a pořád to neustává....... vždycky se ho snažím zabavit chrastítkam a tak - ale nic nepomáhá......

viona
15. dub 2008

ahoj foxíku,taky jsme to tak měli,já i prádlo v koupelně třídila tak,že jsem ho měla u sebe v autosedačce a u toho dělala opičky a houpala,vařila jsem sa nim na ruce,zpětně lituju,že jsem si nepořídila šátek 😉 teď už je to lepší,někdy si chvíli vystačí sám,někdy se chce chovat,to už si teda ke mě deleze sám,celkově je prostě velký mazel,tak to tak beru a chovám dosytosti 😀

bramburka
15. dub 2008

já zase měla všude v bytě sebou postýlku na kolečkách, ale postupně jí zvykám, jak odejdu, hledá mě, tak se vynořím za dveřma a juknu: kde je máma? Tady! Noa ona se řehní, ted už si postupně zvykla, nebo ji pustim radio/televizi a ona poslouchá a přitom si hraje a asi má pocit že není sama. Rekla bych že je to jen takový období, které přejde

aponchie
15. dub 2008

jj ten satek bych zpetne hoodne ocenila..vsude sem ji tahala jak kote 😠 ale pozdeji to bylo lepsi 🙂

petra.vavra
15. dub 2008

u nás tohle trvá už půl roku....a já jen čekám, kdy se to zlepší, tak Vás pak budu informovat...jestli se dočkám a nebude to v pěti letech 😀

lamia
15. dub 2008

holky u nás tohle bylo taky a šátek fakt super věc,dělaly jsme všechno spolu a ono jí to postupně pustilo,všechny kamarádky a příbuzné mě varovaly,že když jí vyhovím a budu pořád s ní,že se to nezlepší,že se bude pořád chtít nosit a být přilepená na mě...vůbec to nebyla pravda,prostě měla období,kdy mě hodně potřebovala,pak se začla pomalu zabavovat sama,takže přesně jak tu někdo psal,nechala jsem jí na chvíli samotnou,třeba jsem na ní zezačátku mluvila z kuchyně. Teď je to úplně v pohodě,naše Anička je akorát šílená mazlivka a přítulník,takže možná i proto chtěla být tolik se mnou a na mě,nebo nevím,ale teď se pomuchlá a jde si dělat zas svoje. Jen když jí není dobře,tak to je na mě jak nálepka,hrajem si a ona mi musí aspoň sedět na klíně 😀 ale to je fakt vyjímečně.

foxik
autor
15. dub 2008

diky moc za odezvy - prozatim jsem si objednala nosici vak - jen doufam, ze se v nem Vojtovi bude libit, abych udelala aspon neco 🙂.... a snad se to casem zlepsi - az se bude umet vic zabavit sam.......

anatanka
15. dub 2008

Fox: To je uplne normalni, zname to asi vsechny.

Satek jsem si chtela na doma taky poridit, ale nakonec jsem se k tomu nejak ani nedostala, porad jsem si rikala, ze ted uz je to zbytecny, pak zjistila, ze bych ho byvala jeste uzila, ale ted ze uz je fakt zbytecnej a tak az doted.

daasik
15. dub 2008

matysek je mazlik a sam nechce byt doted, beru ho v autosedacce pred dvere i kdyz jdu na zachod, tak cekam, kdy to prejde 🙂

jaku
15. dub 2008

No jo, to je přesně Ondrášek....Taky bude mít za 14 dní 5 měsíců a sám ani minutu, takže ho hlásím do klubu "vyžadovačů maminčiny přítomnosti"- foxík bezva trefný název 😀 ! Šátek sice máme, ale moc to nepomáhá, protože v něm nechce být, tak snad se mu tam zalíbí. Takže mám zničená záda a přes den toho moc neudělám....

kacka79
15. dub 2008

Tak fífa si vydrží chvilinku hrát, ale jakmile je unavený nebo není úplně ok, visí na mě..a mě je to příjemný. Konečně jsem poznala co je to láska 😵