• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může mimčo uzenou makrelu?

29. března 2008 
dnes mi tata oznámil že malému udelá trochu pomazánky z uzené makrely z toho nejčisčího maska a ja vůbec nevím jestli to mimčo už muže co myslíte???
29. bře 2008 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslim,ze ne rybu jo ale uzenou ?to asi ne
29. bře 2008 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ja bych mu to teda asi nedala..rybicku varenou nebo na masle to jo....ale uzenou nevim nevim :unamused:
29. bře 2008 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja si taky myslim uz jenom to slovo uzenou :unamused:
29. bře 2008 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Uzenou určitě ne..
29. bře 2008 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
rybu raději až od roka jakoukoliv a uzenou ani omylem.. mmchm uzená makrela nechutná ani mě a nejedla bych jí ani omylem.. ale to je o chutích.. nicméně uzenou malému dítěti natož 10měsíčnímu minku fakt ne
29. bře 2008 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
taky myslím, že ryby obecně je lepší dávat až od roku..
29. bře 2008 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
to jsem taky cetla az od roka ale jednou v 10.mesicich sem ji koupila sklenicku a ta byla od 8 mesice a byla tam ryba :unamused:
29. bře 2008 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no ryby jsou dost silný alergen, takže je lepší, když se do jídelníčku zařadí až později. 8 měsíců je hrozně brzo :confused:
29. bře 2008 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
díky asi mu to tedy nedám. :grinning: to víte táta by ho hned cpal vším možným třeba i klobásou tak je to potom težký,to uhlídat:slight_smile: :grinning: ale malý papá v pohode tresku s rizotom ve skleničce je tam psáno od 10 mesice a jemu to hrozne chutná,myslím že to mu uškodit nemůže má to tak jednou za 14 dní
29. bře 2008 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo to kupuji taky ten konzervicek se nebojim prece by tam nepsali blbosti kdyz je to pro deti necemu verit snad musime :grinning:

No musis mu to vysvetlit ja vim chlap znamej maly daval vajicka mychany na chlebu asi v 6 mesicich sem myslela ze ho zabiju na jidlo jsem pes nemam rada kdyz ji nekdo neco cpe a nezepta se tchan ji daval napit jupika urcenyho od 3 let coz taky nechapu na tohle se netesim on kazdymu vsechno hned dava hlavne sladky tomu se vyvarujeme a snad co nejdele :wink:
29. bře 2008 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no ten můj to jenom skoušel ale asi by mu nic nedal kdybych to nedovolila proto jsem se radši zeptala tady.ale chlapy jsou na tohle i tak nejaký jiný :grinning:
29. bře 2008 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek