Můžu 10ti měsíční dceři přidat do jídla česnek?

melani
29. bře 2008

ahoj holky uz nevim co mam varit a cim dochucovat davate detem do jidla cesnek??Laure je deset mesicu.Dekuji 🙂

pitrska
29. bře 2008

Melani ahoj to asi ne to bych nedala ani nahodou ikdyz je zdravej ale pro deti nevim nevim prece jenom pali a takhle maly dite nema zaludek aby stravil vsechno

ja bych si do roka nedelala hlavu s jidlem do roka se diteti strava menit nemusi ja ji stridala asi jen dve a ted mezi ctirmi a obcas ji koupim ty konzervicky 😉

mikca
29. bře 2008

no když ho tam dáš opravdu málo tak by to mohlo jít..jelikož je hodně aromatickej navíc chutově docela výraznej a ještě k tomu nadýmá, tak aby jí nebolelo pak bříško.., ale v malinkatém množství by neměl vadit.. 🙂

akcul
29. bře 2008

melani:
Tak já jsem ho malé do špenátu později trochu přidávala. Ne moc, ale jen tak na "navonění". Nikdy jí z něj nic nebylo, myslím, že v tak malé míře uškodit nemůže. Navíc je skvělej na imunitu! 😉

jitka83
31. bře 2008

Ahoj, tak já ho malýmu nedávám, ale co vím, tak když se česnek delší dobu povaří, tak neni tak aromatickej a nemá takoví grády. Třeba když se dělá polívka, tak se nechává vyvařit s masem a koř. zeleninou a v polívce pak neni tolik cítit, jen dodá vůni. Takže si myslím, že by to tak vadit nemělo. 😅 Pa