Na jak dlouho chodíte s novorozenětem ven?

verunda
7. dub 2008

Chtela jsem s ezeptat jak jste zacinaly s prckem chodit ven? Mame tyden stare miminko. Doktroka rikala ze kdyz je pekne tak muzeme ven na 15 min.
Od kdy jste chodily na delsi dobu?diky moc za odpovedi

malovani
7. dub 2008

Ahoj Veru, my jsme začli chodit ven, když byl Evě týden, to jsme teprve koupili kočár... ale rozhodně jsme nechodili jen na 15 minut... určitě na hodinu... a později (myslím, že třeba po šestinedělí) jsme už chodili na tříhodinové procházky...

krista
7. dub 2008

Jééé tak my jsme byli venku dokud nám to malá dovolila, takže třeba i 4 hoďky 🙂

zdenka26
7. dub 2008

Ahojky,tak mě to doktorka řekla taky,tak jsme první procházce bylz jen 20minut ale pak jsem se na to vyprdla a chodili jsme na tříhodinové 😉

sokolka
7. dub 2008

Mě teda mudra nic neříkala, ani jsem se jí neptala, no a poprvé jsme byli venku, když mu byl necelý týden a chodili jsme hned dvakrát denně asi tak na hoďku a více. Ale je fakt, že když se Kubík narodil, tak bylo hezké počasí.

verunda
autor
7. dub 2008

děkuju za odpovědi 😉

minea
7. dub 2008

Holky, to je ňáká blbost ne, na 15 minut ven? 😀 To jako aby se mimi neotrávilo kyslíkem??
verunda: Neber to tak vážně, i když ti to řekla doktorka. Mimino může ven do minus pěti, a to i úplně malý. Nejtěžší je správně ho oblíknout - aby se nepřehřálo, ale ani aby mu nebyla zima, což čerstvá maminka vychytá až postupně. To pro mě byl zezačátku největší rébus.....

morusa
7. dub 2008

Je jasný ,že když je mínus deset ,tak nepůjdu s malinkatým miminkem courat na tři hodiny, ale když je krásně, tak je přece logický, že dítěti prospěje víc čerstvý vzduch než ten vydýchaný v bytě...My si malého přivezli z porodnice 12.května, ven jsme vyrazili hned další den a byli jsme venku tři hodky, protože bylo nádherně, domů jsme šli jen proto, že jsem potřebovala kojit a neměla jsem to ještě tak zmáklý, takže jsem na veřejnosti nechtěla, jinak bychom byli venku celé odpoledne..

berynka
7. dub 2008

Ahoj,
podle rady naší dr. jsme šli třetí den po příchodu z porodnice poprvé na procházku na půl hodiny, další den na hodinu a pak už pořád neomezeně dlouho 😉 . Jen když byl silný vítr, tak jsme zůstali doma. Byl červen, takže bylo teplo.

luckahr
7. dub 2008

holky to teda taky slyšim poprvý na 15 minut 😉 , to se mi nějak nezdá. To se budeme dvacet minut vypravovat, obejdeme barák a zase zpátky domu, jo???? My chodíme od začátku na tak dlouho, jak dovolí počasí, takže některý den na hoďku, některý na tři, někdy nejdeme vůbec (jako třeba dneska 🙂 ) a o víkendu byl malej na chalupě venku cca 6 hodin 😉 takže verunda, podle citu 🙂

mobina
7. dub 2008

No blbost to není. Někteří pediatři to tak radí. Mě v porodnici řekl na 30 minut a každý den to prodlužovat. Samo, že podle počasí. My jsme přijeli z porodky, malého hodili do kočárku a hned jsme špacírovali asi na hodinku 😉 Určo větrat, větrat, větrat 😉