Nadměrné slintání miminka. Je to normální?

kachnik
25. únor 2008

Holky, nevíte, zda je normální že malej tak slintá? Kolikrát mu to i teče na krk. Na zoubky je přeci brzy, néé?

aponchie
25. únor 2008

muze bejt a nemusi nekterym detem se tlaci uz ve dvou mesicich nezapomen ze zuby uz tam jsou v dasni ale prorezavaji se.anebo s emu to libi slintat. 😀 nebo sleduje zenske? 😀

kachnik
autor
25. únor 2008

ženský má rád, to jooo, to se řechtá, ale že by kvůli nim už slintal, to snad néé 😀

petraluk
25. únor 2008

Kachnik mě malej začal strašně slintat ve 2 měsících a trvalo to tak 3 měsíce. Je to normální, a vůbec to nemusí být zuby. Teď je nám půl roku a zub nemá ještě ani jeden 😉

kachnik
autor
25. únor 2008

petraluk, taky dobrý, mě to jen dost překvapilo, že je to tolik. Jistě, čekala jsem slintání, ale tolik 😝

petraluk
25. únor 2008

Já jsem z toho byla taky vykulená, ale mudr mi řikala, že je to fakt normání a ve 2 měsících se o zuby jedná jen vyjímečně 🙂

jandalinka
25. únor 2008

Ahoj.Tak moje malá začala slintat docela až nevídaně zhruba od 2měsíce a to jsem se lekla,že nám rostou zoubky,poněvaž já prý měla ve 3,5měs.první zoubek 😅 .Ale zoubek nikde 😅 a slintáme neustále,že každý den jí vyměnuji plínky pod hlavičkou,poněvaž jsou mokré.(žužlá si je i v pusence)A když jsme na bříšku,tak to hlídám a když je mokrá uslintaná plínka,tak měním. 😉 No,zhruba 5 plínek za den,nechám uschnout,přežehlím.A prý je to normální,říkáme naší malé "slintavka" 😅

kristi
25. únor 2008

Mia slinta uz pul roku a zuby furt nema 😉

kometka5
25. únor 2008

Malá slintá cca od 2 měsíců, někdy víc někdy míň, ale kromě spánku slintá pořád...už jsem přemýšlela, že snad doma bude nosit brynďák, protože má pořád poslintaný bodíčko a já měním a měním... 😀 a zub nikde...

nikkos
25. únor 2008

Hlasíme se do klubu "Slintáků" 😉 náš prďola slintá tak od 2 měsíců a všichni pořád říkají to budou zuby, určitě mu rostou zuby,.... no je nám skoro půl roku a zub nikde a slintání je horší a horší. Kolikrát má úplně mokrý tríčo 😝 😝

pipilotta
7. dub 2013

ahoj i my se hlasime do klubu slintaku 😉 mala ma 2 mesice a porad slinta musi nosti bryndak, muj starsi syn s tim nemel problem bryndaku bylo dost ale dokud nezacal jist nepotreboval je ted jsem nekoupila zadny a male je potrebuje porad 😕