Návštěva dětského lékaře po propuštění z porodnice doma?

sarkal
27. srp 2008

Ahojky holky.Vy co už jste maminky,mám dotaz.Vůbec nevím jak to chodí když přijdete domů z porodnice s miminkem.Dříve prý chodil(a) dětská doktor(ka) s ženskou sestrou po propuštění z porodnice domů.Je to tak i dnes?Možná se ptám hloupě,ale opravdu netuším jak to chodí.A kolik návštěv u dětského lékaře je do šestinedělí miminka?Je mi jasné,že co kraj tak se to bude trochu lišit,ale zajímalo by mě jak to chodí a to proto,že mimčo čekáme už za dva měsíce a doktor ještě o tomhle nic neříkal tak nevím jestli to pak řeknou v porodnici atak.Děkuji za odpovědi 😉

krista
3. zář 2008

Eliotka to máš jedno kdy si toho pediatra zapykáš, hlavně aby si ho už v porodnici věděla ke komu budete chodit 🙂 takže v tvém "tt" bych si ho určitě už zajistila 🙂
Na první kontrole nás Dr. převážila a přeměřila, prohlédla, přečetla zprávu z porodky a kdyžtak zodpověděla nějaké naše dotazy, to bylo všechno 🙂

comadreja
30. lis 2015

Ahoj holky a ženy, víte někdo, jak je to teď aktuálně? Já nemám zájem o návštěvu doktorky doma, je na to nějaký zákon? Nebo jí to můžu normálně říct, že raději přijdu po porodu s mimčem k ní?

loc
30. lis 2015

@comadreja záleží na domluvě, doktorka se ti domů jistě cpát nebude, i pro ni je pohodlnější, když přijdete vy k ní 😉. U nás po porodu (loňský srpen) také nebyla, byli jsme my tam 😉

comadreja
30. lis 2015

@loc Děkuju, tak to je super...