První rok
lollaj
25. srp 2008

Několikrát za noc chce dudlík

Dceři jsou tři měsíce a já se radovala, že vydrží spinkat celou noc, tzn. od 19h do 5h. Ale poslední týden se budí tak 9x za noc a chce dudana. Hladem to není, když jsem ji přiložila k prsu, tak hned usnula. Děkuji
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
coriven
25. srp 2008
lollaj, malá ti vydrží celou noc nepapat? tak to je dobrá, to my se budíme za noc xkrát 😞 , asi potřebuje maminku - potulit, pomazlit
my bez dudana vydržíme, ale bez jídla neee |-|
třeba to brzo zase přejde, hodně zdaru x-)
kaskya
25. srp 2008
My to tiež máme cez noc. Keď zaspí, vypľuvne ho. Najhoršie je to nad ránom ]-(
Neboj, príde čas, keď dáš do postieľky tri cumle a bude si ich vedieť dať do pusy aj sama 😉
kacerka
25. srp 2008
lollaj, synovi je deset měsíců a už by si uměl toho dudlíka i sám dát do pusy, ale stejně xkrát za noc k němu vstávám, abych mu ho dala. Není úplně bdělý, jen ví, že mu něco chybí 😉
slunicko552
25. srp 2008
Ahoj lollaj,malý mi spal do 3měs.celou noc nevzbudil se ani jednou.Zato přes den jen půl hod. 😞 .Od té do by se začal budit tak 10x za noc.Dala jsem ho k prsu a hned usnul stejně jako píšeš Ty.Byla jsem z toho zoufalá,ale jak to přišlo tak odešlo.Už si moc nepamatuju za jak dlouho,ale myslím,že tak 2-3měs.
bashka
25. srp 2008
Nasa mala vstava 3x kvoli papaniu a asi 130x kvoli dudlu :-p :-p :-p
nika70
25. srp 2008
lollaj, budeš muset vydržet....já měla v krabičce nachystáno asi pět dudlíků, abych ho nemusela v noci pořád hledat....a jen jsem ho malýmu dávala.... Ale je to takové přechodné období, jak to přijde, tak to odejde.... 😉
kometka5
25. srp 2008
Souhlas s Nikou. my jsme taky měly takové období, teď si na dudlíka ani nevzpomene... 😉
lollajautor
25. srp 2008
už jsem jí chtěla dudana dneska vyhodit, ale říkala jsem si, zda není moc málá...ale jesli by to mělo být přechodný, tak bych byla nejšťastnější 🙂
jastericka
25. srp 2008
ahojte, moja malá je zasa závislá na prsníku, vstanem k nej v noci aj 15 krát, nie je to hladom, ale len si chce podudkať. Tiež som z toho zúfalá, v noci toho veľa nenaspím.
Tak ste ma ale potešili, že ako príde, tak aj odíde, len kedyyyy?????
bubadlo27
25. srp 2008
tak my pouzivame dudlik od narodenia, ked uz zaspi a to mi prespala celu noc zhruba od 4 mesiacov, tak vypluje dudlik a potom spi takto az do rana 😉
asi zhruba pred mesiacom sme mali obdobie, ked som za noc vstavala aj 6 krat a davala jej dudlik, bolo to vtedy ked sa naucila chodit, som citala ze kazde vyvojove obdobie je poznacene nejakou zmenou v spravani a u nas to plati dvojnasobne 😉
teraz sa v noci obsluzi aj sama 🙂
lollajautor
25. srp 2008
A tak koukám, že na tom nejsem zas tak špatně 😃
dididi30
25. srp 2008
nas drobec s dudlikom len zaspava, ked zaspi uz dudlik nepotrebuje, vypluvne ho 😉 #
lolaj , tak jej ten cicik daj, sak je to este babo, ono potrebuje citit babatko , mne to nevadi a dam mu cicik kedy chce, teda v noci, cez den ho nevyzaduje 🙂
dididi30
25. srp 2008
potrebuje citit mamicku 🙂 😉
mywiel
25. srp 2008
lollaj niekde som citala ze neskor treba dudlik nahradit nejakou hrackou, babo si na nu zvykne a bude to jeho kamos na spanie ktory ziska tiez jeho pach, no niekedy treba tu hracku oprat a stava sa ze babo par dni zas place, kym ta hracka neziska ten spravny pach 😃 , alebo jej mozes nechat tvoje tricko, bude citit vonu mamicky... 😉
dididi30
25. srp 2008
myv, ano aj tu v anglicu mi to moja midwife a heath vizitorka odporucila 😉 my pouzivame plienku alebo macikovu decku 😉
lollajautor
25. srp 2008
mywiel, o tom triku jsem něco málo už zaslechla.A asi hloupá otázka...to triko vypraný? :-N
dididi30
25. srp 2008
lollaj, nie take pouzite 😉 😃 a vraj je aj dobra plienocka a na nej kvapky mliecka 😉 materskeho
lollajautor
25. srp 2008
...jdu jí to dát rovnou do postýlky...a rovnou to pojistím, dám jí triko i plínku 😃
dididi30
25. srp 2008
lolaaj supeeeeeer, to si potom mozes nohy vylozit a citat noviny 😃 😃 😃 .....ale vazne, nam pomaha plienka, hoci aj cista 😉 🙂
lollajautor
25. srp 2008
didi, a stačí jen položit k hlavičce někam poblíž nebo položit na hlavičku?
mywiel
25. srp 2008
lollaj nie vyprane, ale ja by som sa bala ze sa nim zadusi... =-)
mywiel
25. srp 2008
vyprane uz nema tvoj pach... 😃 a vraj aj termofor s teplou vodou k tomu. :-N
dididi30
25. srp 2008
lollaj..ja davam k tvaricke co najblizsie, ked bol mensi aj na tvar som davala, to mal rad,ale potom uz nie :-N staci pri tvaricke, on sa bude na nej mrvit 😉
lollajautor
25. srp 2008
díky za rady 🙂
danuska24
25. srp 2008
o tom tricku som tiez citala, a jedna mamina pisala ze to tricko ,,zauzlila,, aby sa babo nezadusilo, mala z toho taku ,,hrcu,, a potom vravela ze bolo jedno kde isli ale babo si to zhuzvane tricko bralo stale so sebou. 😃
danuska24
25. srp 2008
ja malej davam niekedy plienku, alebo ked ju prikryjem tak sa chyti deky, trocha si ju zhuzve pod tvaricku, prituli sa k nej a zaspi. a co sa tyka cumla, bud sa jej podari dat si do pusy samej a ak nie tak zamravci a musi vstavat mamina.. 😉
jana273
25. srp 2008
no, nam nepomohlo ani moje tricko, ani plienka s mlieckom... ale pomaha ked pri nom lezim ja 😃
dididi30
25. srp 2008
dani, moj sa rad prilepi na vankus, alebo na hocico co ma po ruke a tiez si niejedy tak podarene chyti tu plienocku, ako keby drzall nejaku hrkalku a niekedy si po nej skrabka 😃 x-)
danuska24
25. srp 2008
dididi aj nasa tiez niekedy skrabka. 😉 a obcas si prehodi deku cez tvar, tak ju necham kym zaspi a sup ho dole z tvaricky 😉
lollajautor
26. srp 2008
Tak nevím zda to byla náhoda či ne, ale usnula mi s mojim trikem a probudila se až v 5h na kojení. Že by opět ve starých kolejích... x-)

Díky, za rady. 😉
Strana
z2
PředchozíStrana
z2