• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Několikrát za noc chce dudlík

12. června 2009 
Dceři jsou tři měsíce a já se radovala, že vydrží spinkat celou noc, tzn. od 19h do 5h. Ale poslední týden se budí tak 9x za noc a chce dudana. Hladem to není, když jsem ji přiložila k prsu, tak hned usnula. Děkuji
25. srp 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lollaj, malá ti vydrží celou noc nepapat? tak to je dobrá, to my se budíme za noc xkrát :frowning2: , asi potřebuje maminku - potulit, pomazlit
my bez dudana vydržíme, ale bez jídla neee :pensive:
třeba to brzo zase přejde, hodně zdaru :dizzy_face:
25. srp 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to tiež máme cez noc. Keď zaspí, vypľuvne ho. Najhoršie je to nad ránom :angry:
Neboj, príde čas, keď dáš do postieľky tri cumle a bude si ich vedieť dať do pusy aj sama :wink:
25. srp 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lollaj, synovi je deset měsíců a už by si uměl toho dudlíka i sám dát do pusy, ale stejně xkrát za noc k němu vstávám, abych mu ho dala. Není úplně bdělý, jen ví, že mu něco chybí :wink:
25. srp 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lollaj,malý mi spal do 3měs.celou noc nevzbudil se ani jednou.Zato přes den jen půl hod. :frowning2: .Od té do by se začal budit tak 10x za noc.Dala jsem ho k prsu a hned usnul stejně jako píšeš Ty.Byla jsem z toho zoufalá,ale jak to přišlo tak odešlo.Už si moc nepamatuju za jak dlouho,ale myslím,že tak 2-3měs.
25. srp 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasa mala vstava 3x kvoli papaniu a asi 130x kvoli dudlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lollaj, budeš muset vydržet....já měla v krabičce nachystáno asi pět dudlíků, abych ho nemusela v noci pořád hledat....a jen jsem ho malýmu dávala.... Ale je to takové přechodné období, jak to přijde, tak to odejde.... :wink:
25. srp 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlas s Nikou. my jsme taky měly takové období, teď si na dudlíka ani nevzpomene... :wink:
25. srp 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem jí chtěla dudana dneska vyhodit, ale říkala jsem si, zda není moc málá...ale jesli by to mělo být přechodný, tak bych byla nejšťastnější :slight_smile:
25. srp 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, moja malá je zasa závislá na prsníku, vstanem k nej v noci aj 15 krát, nie je to hladom, ale len si chce podudkať. Tiež som z toho zúfalá, v noci toho veľa nenaspím.
Tak ste ma ale potešili, že ako príde, tak aj odíde, len kedyyyy?????
25. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my pouzivame dudlik od narodenia, ked uz zaspi a to mi prespala celu noc zhruba od 4 mesiacov, tak vypluje dudlik a potom spi takto az do rana :wink:
asi zhruba pred mesiacom sme mali obdobie, ked som za noc vstavala aj 6 krat a davala jej dudlik, bolo to vtedy ked sa naucila chodit, som citala ze kazde vyvojove obdobie je poznacene nejakou zmenou v spravani a u nas to plati dvojnasobne :wink:
teraz sa v noci obsluzi aj sama :slight_smile:
25. srp 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A tak koukám, že na tom nejsem zas tak špatně :grinning:
25. srp 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas drobec s dudlikom len zaspava, ked zaspi uz dudlik nepotrebuje, vypluvne ho :wink: #
lolaj , tak jej ten cicik daj, sak je to este babo, ono potrebuje citit babatko , mne to nevadi a dam mu cicik kedy chce, teda v noci, cez den ho nevyzaduje :slight_smile:
25. srp 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
potrebuje citit mamicku :slight_smile: :wink:
25. srp 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lollaj niekde som citala ze neskor treba dudlik nahradit nejakou hrackou, babo si na nu zvykne a bude to jeho kamos na spanie ktory ziska tiez jeho pach, no niekedy treba tu hracku oprat a stava sa ze babo par dni zas place, kym ta hracka neziska ten spravny pach :grinning: , alebo jej mozes nechat tvoje tricko, bude citit vonu mamicky... :wink:
25. srp 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
myv, ano aj tu v anglicu mi to moja midwife a heath vizitorka odporucila :wink: my pouzivame plienku alebo macikovu decku :wink:
25. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mywiel, o tom triku jsem něco málo už zaslechla.A asi hloupá otázka...to triko vypraný? :sweat_smile:
25. srp 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lollaj, nie take pouzite :wink: :grinning: a vraj je aj dobra plienocka a na nej kvapky mliecka :wink: materskeho
25. srp 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...jdu jí to dát rovnou do postýlky...a rovnou to pojistím, dám jí triko i plínku :grinning:
25. srp 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lolaaj supeeeeeer, to si potom mozes nohy vylozit a citat noviny :grinning: :grinning: :grinning: .....ale vazne, nam pomaha plienka, hoci aj cista :wink: :slight_smile:
25. srp 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
didi, a stačí jen položit k hlavičce někam poblíž nebo položit na hlavičku?
25. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lollaj nie vyprane, ale ja by som sa bala ze sa nim zadusi... :confused:
25. srp 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyprane uz nema tvoj pach... :grinning: a vraj aj termofor s teplou vodou k tomu. :sweat_smile:
25. srp 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lollaj..ja davam k tvaricke co najblizsie, ked bol mensi aj na tvar som davala, to mal rad,ale potom uz nie :sweat_smile: staci pri tvaricke, on sa bude na nej mrvit :wink:
25. srp 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky za rady :slight_smile:
25. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
o tom tricku som tiez citala, a jedna mamina pisala ze to tricko ,,zauzlila,, aby sa babo nezadusilo, mala z toho taku ,,hrcu,, a potom vravela ze bolo jedno kde isli ale babo si to zhuzvane tricko bralo stale so sebou. :grinning:
25. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja malej davam niekedy plienku, alebo ked ju prikryjem tak sa chyti deky, trocha si ju zhuzve pod tvaricku, prituli sa k nej a zaspi. a co sa tyka cumla, bud sa jej podari dat si do pusy samej a ak nie tak zamravci a musi vstavat mamina.. :wink:
25. srp 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, nam nepomohlo ani moje tricko, ani plienka s mlieckom... ale pomaha ked pri nom lezim ja :grinning:
25. srp 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, moj sa rad prilepi na vankus, alebo na hocico co ma po ruke a tiez si niejedy tak podarene chyti tu plienocku, ako keby drzall nejaku hrkalku a niekedy si po nej skrabka :grinning: :dizzy_face:
25. srp 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dididi aj nasa tiez niekedy skrabka. :wink: a obcas si prehodi deku cez tvar, tak ju necham kym zaspi a sup ho dole z tvaricky :wink:
25. srp 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nevím zda to byla náhoda či ne, ale usnula mi s mojim trikem a probudila se až v 5h na kojení. Že by opět ve starých kolejích... :dizzy_face:

Díky, za rady. :wink:
26. srp 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek