Několikrát za noc chce dudlík

lollaj
25. srp 2008

Dceři jsou tři měsíce a já se radovala, že vydrží spinkat celou noc, tzn. od 19h do 5h. Ale poslední týden se budí tak 9x za noc a chce dudana. Hladem to není, když jsem ji přiložila k prsu, tak hned usnula. Děkuji

coriven
25. srp 2008

lollaj, malá ti vydrží celou noc nepapat? tak to je dobrá, to my se budíme za noc xkrát ☹ , asi potřebuje maminku - potulit, pomazlit
my bez dudana vydržíme, ale bez jídla neee 😔
třeba to brzo zase přejde, hodně zdaru 😵

kaskya
25. srp 2008

My to tiež máme cez noc. Keď zaspí, vypľuvne ho. Najhoršie je to nad ránom 😠
Neboj, príde čas, keď dáš do postieľky tri cumle a bude si ich vedieť dať do pusy aj sama 😉

kacerka
25. srp 2008

lollaj, synovi je deset měsíců a už by si uměl toho dudlíka i sám dát do pusy, ale stejně xkrát za noc k němu vstávám, abych mu ho dala. Není úplně bdělý, jen ví, že mu něco chybí 😉

slunicko552
25. srp 2008

Ahoj lollaj,malý mi spal do 3měs.celou noc nevzbudil se ani jednou.Zato přes den jen půl hod. ☹ .Od té do by se začal budit tak 10x za noc.Dala jsem ho k prsu a hned usnul stejně jako píšeš Ty.Byla jsem z toho zoufalá,ale jak to přišlo tak odešlo.Už si moc nepamatuju za jak dlouho,ale myslím,že tak 2-3měs.

bashka
25. srp 2008

Nasa mala vstava 3x kvoli papaniu a asi 130x kvoli dudlu 😝 😝 😝

nika70
25. srp 2008

lollaj, budeš muset vydržet....já měla v krabičce nachystáno asi pět dudlíků, abych ho nemusela v noci pořád hledat....a jen jsem ho malýmu dávala.... Ale je to takové přechodné období, jak to přijde, tak to odejde.... 😉

kometka5
25. srp 2008

Souhlas s Nikou. my jsme taky měly takové období, teď si na dudlíka ani nevzpomene... 😉

lollaj
autor
25. srp 2008

už jsem jí chtěla dudana dneska vyhodit, ale říkala jsem si, zda není moc málá...ale jesli by to mělo být přechodný, tak bych byla nejšťastnější 🙂

jastericka
25. srp 2008

ahojte, moja malá je zasa závislá na prsníku, vstanem k nej v noci aj 15 krát, nie je to hladom, ale len si chce podudkať. Tiež som z toho zúfalá, v noci toho veľa nenaspím.
Tak ste ma ale potešili, že ako príde, tak aj odíde, len kedyyyy?????

bubadlo27
25. srp 2008

tak my pouzivame dudlik od narodenia, ked uz zaspi a to mi prespala celu noc zhruba od 4 mesiacov, tak vypluje dudlik a potom spi takto az do rana 😉
asi zhruba pred mesiacom sme mali obdobie, ked som za noc vstavala aj 6 krat a davala jej dudlik, bolo to vtedy ked sa naucila chodit, som citala ze kazde vyvojove obdobie je poznacene nejakou zmenou v spravani a u nas to plati dvojnasobne 😉
teraz sa v noci obsluzi aj sama 🙂

lollaj
autor
25. srp 2008

A tak koukám, že na tom nejsem zas tak špatně 😀

dididi30
25. srp 2008

nas drobec s dudlikom len zaspava, ked zaspi uz dudlik nepotrebuje, vypluvne ho 😉 #
lolaj , tak jej ten cicik daj, sak je to este babo, ono potrebuje citit babatko , mne to nevadi a dam mu cicik kedy chce, teda v noci, cez den ho nevyzaduje 🙂

dididi30
25. srp 2008

potrebuje citit mamicku 🙂 😉

mywiel
25. srp 2008

lollaj niekde som citala ze neskor treba dudlik nahradit nejakou hrackou, babo si na nu zvykne a bude to jeho kamos na spanie ktory ziska tiez jeho pach, no niekedy treba tu hracku oprat a stava sa ze babo par dni zas place, kym ta hracka neziska ten spravny pach 😀 , alebo jej mozes nechat tvoje tricko, bude citit vonu mamicky... 😉

dididi30
25. srp 2008

myv, ano aj tu v anglicu mi to moja midwife a heath vizitorka odporucila 😉 my pouzivame plienku alebo macikovu decku 😉

lollaj
autor
25. srp 2008

mywiel, o tom triku jsem něco málo už zaslechla.A asi hloupá otázka...to triko vypraný? 😅

dididi30
25. srp 2008

lollaj, nie take pouzite 😉 😀 a vraj je aj dobra plienocka a na nej kvapky mliecka 😉 materskeho

lollaj
autor
25. srp 2008

...jdu jí to dát rovnou do postýlky...a rovnou to pojistím, dám jí triko i plínku 😀

dididi30
25. srp 2008

lolaaj supeeeeeer, to si potom mozes nohy vylozit a citat noviny 😀 😀 😀 .....ale vazne, nam pomaha plienka, hoci aj cista 😉 🙂

lollaj
autor
25. srp 2008

didi, a stačí jen položit k hlavičce někam poblíž nebo položit na hlavičku?

mywiel
25. srp 2008

lollaj nie vyprane, ale ja by som sa bala ze sa nim zadusi... 😕

mywiel
25. srp 2008

vyprane uz nema tvoj pach... 😀 a vraj aj termofor s teplou vodou k tomu. 😅

dididi30
25. srp 2008

lollaj..ja davam k tvaricke co najblizsie, ked bol mensi aj na tvar som davala, to mal rad,ale potom uz nie 😅 staci pri tvaricke, on sa bude na nej mrvit 😉

lollaj
autor
25. srp 2008

díky za rady 🙂

danuska24
25. srp 2008

o tom tricku som tiez citala, a jedna mamina pisala ze to tricko ,,zauzlila,, aby sa babo nezadusilo, mala z toho taku ,,hrcu,, a potom vravela ze bolo jedno kde isli ale babo si to zhuzvane tricko bralo stale so sebou. 😀

danuska24
25. srp 2008

ja malej davam niekedy plienku, alebo ked ju prikryjem tak sa chyti deky, trocha si ju zhuzve pod tvaricku, prituli sa k nej a zaspi. a co sa tyka cumla, bud sa jej podari dat si do pusy samej a ak nie tak zamravci a musi vstavat mamina.. 😉

jana273
25. srp 2008

no, nam nepomohlo ani moje tricko, ani plienka s mlieckom... ale pomaha ked pri nom lezim ja 😀

dididi30
25. srp 2008

dani, moj sa rad prilepi na vankus, alebo na hocico co ma po ruke a tiez si niejedy tak podarene chyti tu plienocku, ako keby drzall nejaku hrkalku a niekedy si po nej skrabka 😀 😵

danuska24
25. srp 2008

dididi aj nasa tiez niekedy skrabka. 😉 a obcas si prehodi deku cez tvar, tak ju necham kym zaspi a sup ho dole z tvaricky 😉

lollaj
autor
26. srp 2008

Tak nevím zda to byla náhoda či ne, ale usnula mi s mojim trikem a probudila se až v 5h na kojení. Že by opět ve starých kolejích... 😵

Díky, za rady. 😉