Nutrilon AR 1

janesm
5. pro 2007

Ahoj maminky 😉
naší karolínce budou v sobotu 8.12. 3 měsíce asi od 1měsíce ji dávám Nutrilon AR1 chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti??
Malá mě krásně přibírá a neublinkává jako předtím ale má problémy s kakáním má tvrdé bobečky a zřejmě ji bolí bříško.Dávky má asi 6-8x denně a to 150ml.Paní doktorka doporučuje takové množství ale na Lince Nutrilonu mě řekly že je malá překrmovaná a zatěžují se jí tím ledviny a zžívání.
Poradtě mě prosím.
Díky Jana 😉

jajamalka
27. srp 2012

@karin0401 naša odmieta piť čaj, vodu, čokoľvek okrem mlieka, takže to neviem posúdiť 😀

pepibubu
26. zář 2012

Ahoj, na zlepšení kakání je pro změnu Nutrilon Comfort, tak jí to střídej nebo míchej....

Ale zase bych infolinku tak neodsuzovala, přece jen tam nedělají uklízečky ale studovaný ženský, co se vyznaj... Ano, mateřský instinkt má každá, ale nechat si poradit... anebo zajdi za vaší dětskou dr, ať poradí.

Pepínovi když byl malinkej Nutrilon Comfort hodně pomohl.

lucci111
6. bře 2013

Ahojky maminky, mám problém, už jsem zoufalá, jelikož jsme pořád blinkali, tak jsem na doporučení mudr přešla z obyč nutrilonu na AR nutrilon, jenže máme tvrdé bobečky a bolesti bříška.. už nevim, čaj ani vodu nechce, plive.. navíc křičí hlady už po 1,5h nebo po 2 h..poraďte, děkuju!! ☹

sashha
6. bře 2013

Cez Vianoce bol v meste komplet vypredaný Nutrilon HA1, ktorý sme papali, jediný dostupný bol Nutrilon AR, z ktorého sa malý nevedel vykakať, mal veľmi tuhú stolicu.... Keď sme skombinovali to, čo bežne papal (HA1 + AR1 = polovička dávky HA a druhá polovička AR), aj to kakanie sa dalo do pôvodného stavu.... tak možno len skombinovať AR-ko s klasickým Nutrilonom ....

lucci111
8. bře 2013

už jsem to zkusila, moc díky za radu, kakáme řidší, mimi je spokojenější 🙂

mia75
19. bře 2013

Nasa skusenost - riedili sme Nutrilon AR s Comfortom prave kvoli stolici, ale mala stale blinkala. Tak uz sme vylucne len na AR (plus obcasne kojenie) - je to v poriadku. Blinkanie prestalo a vykaka sa. Sice so vzdychanim, ale predsa 🙂