• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

O kojení pozitivně. Kdo má dobře skusenosti?

1. prosince 2010 
nie je to rovnako, lebo casopis si musim kupit, do lekarne chodim aj po ine veci. a do schranky mi chodi kazdy polrok vzorka um... je to obrovsky biznis, to ovplyvnuje vsetko okolo
1. pro 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako jo, souhlasím, že se na to lze dívat z obou stran.. ale dnes mě to nějak nakrklo no :unamused: :wink: je pravda, že kojení není zlatej důl, takže lékárnám se ani nevyplatí objednávat tak okrajový sortiment..
@radka.m. to je něco jiného, nemyslela jsem informace jako takové, tam je to stejné s kojením tak s UM.. a (jak píše @bambusko) informace si může vyhledat každý nebo sdělovat třeba tady na koníkovi.. vím, že s UM je to v tomto ohledu i těžší, však se shodnem, že kojení je bezva právě v té jednoduchosti :wink: byla jsem spíš překvapená, že v lékárnách neseženu určitou věc a ne proto, že by ji zrovna neměli, ale proto, že ji ani nevedou a nevědí, že je občas pro někoho potřeba..

Jinak na ragádu Bepanthen moc nezabral, zkouším ten Purelan a větrat a asi je to trochu lepší, holt zatnout zuby a vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: teda doufám, že zuby nebude zatínat maličká, ještě ani žádné nemá.. jinak totiž fakt ráda kojím :slight_smile:
1. pro 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek