• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od kdy děti lezou? Není moje dítě napřed?

18. února 2015 
lenkazdenek-my se začali otáčet pomalu v 6 měsících
18. dub 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela jsem kvůli správnému držení hlavičky..
18. dub 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k tomu přetáčení, některé děti nemají rádi, když leží na bříšku, kamarádky syn, to tak měl, takže se vůbec nechtěl přetáčet, ale nebylo to tím, že byl opožděný, prostě se mu tak nelíbilo, vždycky se vztekal.
18. dub 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je pravda, my práve od 2 týdnů spíme na bříšku, takže koníky pásl perfektně ve dvou měsících ve třech se otáčel na záda a přitahoval za ruce a ted se přetočí i na bříško...
18. dub 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě každý mimi je jiný a je jasný, že když se mu na bříšku nelíbí tak se tam nebude chtín ani přetáčet :slight_smile:
18. dub 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si to myslím meg :wink:
18. dub 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme zítra 5 měsíců :grinning: koníky pasem nádherně,mrkněte na foto :wink: ,naše chce teď být furt na bříšku,ale někdy se prostě otočí na bok a začne řvát aby sme ji třeba jen držely za nožičku nebo měly na ni ruku a převalí se sama,asi něco jako když je dítě na kole a vy zezadu jistíte :grinning:
18. dub 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to šikulka ta tvoje princezna, asi chce mít větší rozhled, tak chce, aby jste ji drželi na boku. nebo chce jen mít jistotu, že ji držítě, ale fakt bych neřekla, že by kvůli tomu byla pozadu.Každé mimi má jiné potřeby,tak se tak může cítit jen bezpečněji :wink:
18. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se ve 3,5měsících otočili na bříško a přesně v 7 se začal plazit. v tom pokračujeme, ještě nelezeme po čtyřech a ani nesedíme
19. dub 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
... 3m jsme se začali otáčet, v 5 plazit a koncem 6 tého m. lezeme a týden na to jsme si z "lezení" sami sedli a nepřevalili se :grinning:
18. únor 2015 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek