• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opalovací krémy pro novorozence. Jaký UV faktor?

6. dubna 2008 
ahoj holky chci se zeptat jaký máte zkušenosti,nebo mi pora´dte jakým uv faktorem a firmou mažete novorozence.díky :slight_smile:
2. čer 2007 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, určitě bych preferovala něco z lékárny. Pro sebe používám Altermed. Taky se hodně doporučuje Daylong, který prý stačí natřít 1x denně.
2. čer 2007 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
naší malé jsem koupila n léto Altermed UV 40 z lékarny
a naše dětskí Dr.říkala,když nejezdíme k moři a jsme jen v Čr tak stačí pro mimča i větší děti tak 20
Daylon mi taky doporučovali,ale ten je o hodně dražší než Altermed
my letos asi zkusíme českou značku Astrid máte s tím někdo zkušenost?Doufám,že se mi po tom malá neosype má docela citlivou pokožku.Mě docela Astrid vyhovuje jak mléko tak olej no uvidíme jaký bude vůbec léto-už aby to bylo! :wink:
5. dub 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila jsem Bioderm uv filtr 50 a balzam na rty, plus cepici a jeste pujdu pro brylky. Tuhle vybavu mam k mori. :sweat_smile:
5. dub 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo brýle jsme naší malé taky koupili
využili jsme je letos v Alpách je to dobrá ochrana pro oči
snad je bude nosit :wink: a klobouček už máme taky, jsme prostě vybavený na léto tak už aby tu bylo :wink:
5. dub 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Daylong 50+,ten mi přijde nejlepší.Obsahuje jen yzikální filtry,ty chemický můžou udělat alergii,nehodí se pro malé děti.Ještě koupím něco na rty.Bryle nevím,jestli nám budou k něčemu.
5. dub 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem používala loni Bubchen z lékárny,ale bohužel dělal naoranžovělé skvrny na oblečení,které nešly vůbec vyprat.Slyšela jsem,že to dělá spousta krémů s vyšším faktorem,nemáte s tím někdo zkušenost?Doporučíte krém,který skvrny nedělá?
5. dub 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda už novorozence nemám, ale pro sedmiměsíční dcerku mi v Egyptě stačil Daylong for Kids 40, mazala jsem ráno celé tělíčko a to, co nebylo schované pod oblečením, tak opakovaně, kdykoliv jsem si vzpomněla. Anetka šla rovnou do hněda, pomaloučku, ale kůžička jí ani nezrůžověla, krém chrání fakt dobře.
5. dub 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem na doporučení lékařky koupila krém MICRO SUN BABY :wink: , je bez chemie, bez parfemu ... pracuje na fyzikální bázy, ne chemické ... maže se klidně až těsně před pobytem venku :wink:
5. dub 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je vlastně stejný jako píše pebi , ten micro sun je taky od daylong
5. dub 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Daylong... holky, k těm brýlkám, jaké s nima máte zkušenosti??? Nosí je vaše děti? Nevadí jim??? My jsme včera zkoušeli Evě dát na očka sluneční brýlky a ona začala hrozně plakat... myslím, že se lekla, že je najednou tma...
6. dub 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já sama nesnáším,když jdu s kočárem a svítí mi sluníčko do očí.Bolí mě oči.Tak jsme kačce pořídili brýle.Koupila jsem je na doporučení kámošky přes net jsou s UV a na gumičku
když dorazili měla jsem radost jak jsou pěkný,ale problém kačka je na oči nechtěla!Ale pořád jsem to zkoušela,ale furt bylo kńourání,že se jí nelíbí! :frowning2:
ale na dovolený jsem se s ní nepárala ,nasadila jsem jí je,chvíli protestovala,ale pak si na ně zvykla, tak snad jí to vydrží :wink: je v tom kočka :grinning:
6. dub 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek