Opalovací krémy pro novorozence. Jaký UV faktor?

agnesv
2. čer 2007

ahoj holky chci se zeptat jaký máte zkušenosti,nebo mi pora´dte jakým uv faktorem a firmou mažete novorozence.díky 🙂

dol
2. čer 2007

Ahoj, určitě bych preferovala něco z lékárny. Pro sebe používám Altermed. Taky se hodně doporučuje Daylong, který prý stačí natřít 1x denně.

lenerka
5. dub 2008

naší malé jsem koupila n léto Altermed UV 40 z lékarny
a naše dětskí Dr.říkala,když nejezdíme k moři a jsme jen v Čr tak stačí pro mimča i větší děti tak 20
Daylon mi taky doporučovali,ale ten je o hodně dražší než Altermed
my letos asi zkusíme českou značku Astrid máte s tím někdo zkušenost?Doufám,že se mi po tom malá neosype má docela citlivou pokožku.Mě docela Astrid vyhovuje jak mléko tak olej no uvidíme jaký bude vůbec léto-už aby to bylo! 😉

binki
5. dub 2008

Koupila jsem Bioderm uv filtr 50 a balzam na rty, plus cepici a jeste pujdu pro brylky. Tuhle vybavu mam k mori. 😅

lenerka
5. dub 2008

jo jo brýle jsme naší malé taky koupili
využili jsme je letos v Alpách je to dobrá ochrana pro oči
snad je bude nosit 😉 a klobouček už máme taky, jsme prostě vybavený na léto tak už aby tu bylo 😉

ria80
5. dub 2008

Já mám Daylong 50+,ten mi přijde nejlepší.Obsahuje jen yzikální filtry,ty chemický můžou udělat alergii,nehodí se pro malé děti.Ještě koupím něco na rty.Bryle nevím,jestli nám budou k něčemu.

nytri
5. dub 2008

Já jsem používala loni Bubchen z lékárny,ale bohužel dělal naoranžovělé skvrny na oblečení,které nešly vůbec vyprat.Slyšela jsem,že to dělá spousta krémů s vyšším faktorem,nemáte s tím někdo zkušenost?Doporučíte krém,který skvrny nedělá?

pebi
5. dub 2008

já teda už novorozence nemám, ale pro sedmiměsíční dcerku mi v Egyptě stačil Daylong for Kids 40, mazala jsem ráno celé tělíčko a to, co nebylo schované pod oblečením, tak opakovaně, kdykoliv jsem si vzpomněla. Anetka šla rovnou do hněda, pomaloučku, ale kůžička jí ani nezrůžověla, krém chrání fakt dobře.

nikka.vo
5. dub 2008

dneska jsem na doporučení lékařky koupila krém MICRO SUN BABY 😉 , je bez chemie, bez parfemu ... pracuje na fyzikální bázy, ne chemické ... maže se klidně až těsně před pobytem venku 😉

nikka.vo
5. dub 2008

jo to je vlastně stejný jako píše pebi , ten micro sun je taky od daylong

malovani
6. dub 2008

My máme Daylong... holky, k těm brýlkám, jaké s nima máte zkušenosti??? Nosí je vaše děti? Nevadí jim??? My jsme včera zkoušeli Evě dát na očka sluneční brýlky a ona začala hrozně plakat... myslím, že se lekla, že je najednou tma...

lenerka
6. dub 2008

no já sama nesnáším,když jdu s kočárem a svítí mi sluníčko do očí.Bolí mě oči.Tak jsme kačce pořídili brýle.Koupila jsem je na doporučení kámošky přes net jsou s UV a na gumičku
když dorazili měla jsem radost jak jsou pěkný,ale problém kačka je na oči nechtěla!Ale pořád jsem to zkoušela,ale furt bylo kńourání,že se jí nelíbí! ☹
ale na dovolený jsem se s ní nepárala ,nasadila jsem jí je,chvíli protestovala,ale pak si na ně zvykla, tak snad jí to vydrží 😉 je v tom kočka 😀