• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Palečky u nohou. Odkdy si je miminko cucá?

21. června 2017 
Od kdy si vaše miminko začlo cucat palečky u nohou? :slight_smile:
9. pro 2007 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mi jsme ještě nezačali, ale kamarádka se mi právě včera chlubila, že její Radeček začal týden před 5 měsícem :grinning:
9. pro 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak naše malá začla před pár dny a bylo nám 5 a týden,většinou se to uvádí později,tak mě to zarazilo a od té doby je přebalovaní zas složitější :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. pro 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luckaa, my jsme ještě nezačali. Ondra se sám staví, ale nohy si necucá :wink:
9. pro 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to my zas nelezeme a nestavíme se. :wink:
9. pro 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nelezeme, nestojíme a palce si cumláme jen ve vaně, bez plínky to jde asi líp.
9. pro 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to jste me uklidnili protoze moje luci si zatim palecky necuca zatim si saha tak na kolinka na nohou a ja byla trochu nervozni protoze jiny deti z plavani priblizne ve stejnym veku uz si je cucaj. tak to jsem rada luci ma jeste cas. jo a moje sestra ma ted uz 4 letyho danika a ten si palecky necucal nikdy a je normal :slight_smile: takze klid
9. pro 2007 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky necucáme, jen se za ně chytáme
9. pro 2007 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je to stejný...necucáme,jen chytáme a je fakt,že bez plínky je to lepší :wink:
9. pro 2007 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak jsem se chtela podivat na faze vyvoje a zjistuju, ze my jsme asi nejak napred :grinning: nase mala se o nozicky zacala zajimat ve 3 mesicich a 2 tydnech..nejdriv ji strasne bavilo tahat se za ponozky a ocucavat je, behem par dni uz dosahla i na palecky a nejradsi by je z pusy ani nevyndala :grinning: ale jak uz jste tu mnohe zminovaly, nejlepsi to je bez pliny. My praktikujem bezplenkovku, takze mala je nahata prakticky porad a nozicky ma stale v dosahu :grinning:
21. čer v 07:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek