Pasení koníčků

niliho
3. říj 2019

Ahoj maminky, jak jste na tom s pasením koníčků? Mám dvouměsíčního syna. Snažím se ho dávat na bříško co to jde, ale nedaří se nám pást koníčky. Když ho přetočím, tak buď pláče, takže se vůbec nesnaží, nebo se rozplácne jako žába a leží a kouká, a nebo když už teda občas tu hlavičku zvedne, tak jí dává na bok nedrží jí rovně a hned mu spadne. Neudrží se na ručkách a neudrží hlavičku, tak jak by měl. Mluvím na něj, ale zatím za mým hlasem nejde, na hračky ještě nereaguje, ještě ho nezajímají. Ptám se proto, že jsem byla u doktorky a když ho dala na bříško, jak je na tom se vzpíráním, tak první co bylo, jestli ho dávám na bříško, říkám ano dávám, co to jde. Dokonce na bříšku i spinká. Ale prostě zatím se neudrží a nepase. Řekla mi, že jak přijdeme na 3 měsíční kontrolu, takže se musí vzepřít a držet rovně hlavičku. A když se to nedej bůh nenaučí a nevzepře se, tak nás čeká Vojtovka? Nevím, jak mu mám pomoct. Děkuji za veškeré rady a Vaše zkušenosti.

urtica
6. říj 2019

@niliho Kdyby ta asymetrie náhodou přetrvávala, tak mi pak napiš. Ale v tomto věku je to ještě ok.

niliho
autor
6. říj 2019

@urtica Moc děkuji, já doufám, že ty koníky porazíme a že se naučí tu hlavičku dávat rovně, když jí teda občas zvedne.

astyna88
7. říj 2019

Ja jsem vojtovku cvicila na zpevneni briska u vtacene spicky leve nohy. Stacil mesic, cvik byl v pohode, malej se u toho chechtal (byly mu cerstve dva roky). Opravila se i adynamie chuze. Ne vzdy je to o muceni deti.