Po půlnoci se na 2 hodiny vzbudí a už neusne

kadlecova.misa
18. lis 2009

ahoj holky, potrebuju se vas zeptat, je to u vas taky tak?? Naše malá se teď poslední dobou vždy po půlnoci vzbudí, jednou ve 12, pak ve 3hod..je to ruzny a minimalně hodinu je čilá, leze,cumlá deku atd..pak začne byt protivna a až pak usne. Vždycky se budila často,napila se a hned usla ale toto se už šibeniční... 😝 ..zuby to nejsou ,máme 2 dole a hlad taky ne. diky misa

mauska
19. lis 2009

tak změna, my už máme taky zub - dneska jsem našla 🙂 a nemůžete malého vystěhovat z ložnice jinam?

kadlecova.misa
autor
19. lis 2009

gratuluju k zoubku..to tatka koupi nove saty mamce. 😀 Právě že není kam,dostavěli jsme si domeček,podkroví bude až později.

mauska
19. lis 2009

miso: díky. šaty nebudou, ale přiveze autosedačku 😀
držím palce ať je líp, když to nejde řešit jinak 🙂

soanpe
19. lis 2009

holky
rozdíl je, když se vám budí 2-4m dítě 😅 to ještě problém není
ale problém je,když mi to holka začala dělat v 11m 😖 o půlnoci mlíko a ve 2 je vzhůru a ted se už i vzteká

já byla zvyklá,že od narození osínala sam ve své postýlce, pohladila jsem ji a spala s přstávkou na mlíko,
ale ted prostě změna
je pravda,že jí roste 9.zub a asi je to s tím spojené, ale už týden mezi 2. - 5. ranní nespím 🙄

spevacka
20. lis 2009

no po uplynulých pár nociach mám aj ja čo do tejto témy...Hanka do 2.00 spí väčšinou len s prsom v puse, takže mám pocit, že prvú polovicu noci cuckáme a potom okolo 2.OO sa zobudí a začne "prejav" gagagamamgrrrfrrkrr a kecá,kecá hádam aj hodinu a pol. Dnešnú noc to bolo pre zmenu až okolo 4.30. Potom zaspí a Dalšie dve a pol hodinky spíme. Takže ráno sme vybúvaní doružova. To sa, dievčatá, asi ani nedá inak, len čakať a čakať až to prejde. Ja som sa už začala aj večer modliť 😀 , že "daj Bože nech Hanka pospí aspoň prvý spánok tak do 3,00 a potom už nech sa deje, čo sa má diať", zatiaľ som nebola vyslyšaná 😢 . Neexistuje miekde Modlitba unavenej matky? 😉

kadlecova.misa
autor
20. lis 2009

ahoj holky..nevim co se stalo, moje malá mi už 2 !! noci spala,aniž by měla ty hrozný hodinový prodlevy,spojený s lezením, prděním,kecáním a nakonec až řvaním..takže úspěch..tuk tuk..abych to nezakřikla. 😝 dneska nám dokonce spala 6 hod bez krmení,což se ještě nestalo..stačilo,jen pohoupat na boku a spala dál..doufám,že to vydží i nadále..a rada na závěr: VYDRŽet 😀

rimmel
20. lis 2009

misa jee to tak to je super! 🙂

kadlecova.misa
autor
20. lis 2009

rimmelko. 😵 ..děkujem,aby to vydrželo.. 😅

spevacka
20. lis 2009

misa, ty sa asi dobre modlíš... 😀

anesim
20. lis 2009

Miška a nezačala si jej dávať večer kašu, moja malá pekne spávala , no keď sme večer začali s kašou tak bola hodinu - dve hore, prišli sme na to až po dvoch mesiacoch, tak odvtedy sa kaša večr nejedla 😉

kadlecova.misa
autor
20. lis 2009

anesim: dávám kašu,ale mám dojem ,že to s ní nesouvisí..ted se malé náhodou pár dní posunul spánek..odpolední ,tak to bude asi tím..dřív ještě usínal kolem 16hod,spala tak cca půl hodiny, ted ted poslední odpolední spánek je kolem 15hod. Usíná večer,kolem 19hod..uvidíme co dneska . 😀

spevacka: jo asi jo. aby to tak bylo i nadále..haaa 😝

zuzik24
20. lis 2009

miso, u nás se tohle dělo taky ☹ S tím rozdílem, že se malá vzbudila o jedné v noci a třeba do čtyř do pěti byla vzhůru a dělala blbiny. Nepomohlo nic, prostě se to musí vydržet. Je fakt, že pak spala do jedenácti, ale bylo to na hlavu... 🙂 Trvalo to vždycky tak týden 🙂

kadlecova.misa
autor
21. lis 2009

ahoj,dalsi noc v klidu..tuk tuk...nebo že by to bylo tim,že jsme chrapajícího tatku přesunuly do obýváku?? 😀 😢 😝

spevacka
21. lis 2009

a my stále nič 😠 celú noc cuckáme a cuckáme a tiež potom nad ránom zaspíme a zvesela aj do 10.00. Ach jaj...a také to bolo spavé bábo...v pôrodnici najlepšie, najtichšie...