Poloha na bříšku. Jak často dáváte mimčo na bříško?

vendeta
15. kvě 2008

Chci se optat jak casto davate mimco na brisko? Nase mimco moc na brisku byt nechce. Nevadi to?

zuzik03
25. kvě 2008

pamuk, taky gratuluju 😉

ronie, naše malá, stejně jako vanda od lenkybu, taky neví, co s rukama, i když jí je dám do správné polohy, tak je rozpaží a dělá letadlo a řve a řve ☹

dneska mi klárka na bříšku začala na pár sekund hlavičku zvedat, jenže pak zase rozpažila, k tomu zvedla nohy, překulila se na bok a to ji rozuřilo ještě k větší nepříčetnosti než když hlavu nezvedala vůbec 😅

ronie
26. kvě 2008

zuziku-lehni si před ní také na bříško a ty lokýtky ji drže pořád tak, aby se o ně opírala, dělej legrácky, povídej si s ní jak se jí to přestane líbit, tak obrátit a za chvíli znovu 😉 uvidíš že za týden za 2 na to přijde 🙂

niko
26. kvě 2008

naše týdenní holčička leží na bříšku a otáčí sama hlavičkou na pravo i na levo, tak nevím jestli je to výjimečné nebo normální 🙂

ronie
26. kvě 2008

😀 niko, on je to ze začátku reflex 😉 , pak ustává ale někdy volně přejde do vlastního pasení tak držim palce 🙂

martinamichaliskova
5. bře 2014

@svoma No asi taky nemám normální dítě, nebo jak je na břichu tak chytne vždy takoví amok a nedá se uklidnit , brečí tak že se to nedá, nevydrží tam ani chvilku . jinak je moc hodná a brečí jen když ji něco bolí .
Jinak hlavičku drží moc dobře a aj ji otočí a jak krásně, až má v zadu plešku jak ji otáčí , sama se v 2 měsících otočí na bok .
No prostě nechce ležet na bříšku, ani v poloze na tygříka nevydrží, připadá se mi že se v ní necítí dobře a bojí se .
Ale já jako malé dítě jsem nesnášela polohu na bříšku a nesnesu ji ani tet, prostě si na břicho nelehnu, ani za nic . 😉

luciebx
5. bře 2014

nas malej spal jedine na brisku.. na zadech se mu spatne spalo.. vecne rval.. kdyz se poblindil tak mu to teklo I nosem chudakovi... kdyz sem davvala na brisko.. usnul hned.. spinkal spokojene... za me teda na brisko fungovalo nej

natti55
22. říj 2019

Ahoj, mám podobný problém. Malá má dnes přesně 7 týdnů a doktorce se nelíbí, jak (ne)leží na bříšku. V té "kobřičce" vydrží tak 2 minutky a pak se začne hroutit a brečet. Doktorka říká, že tam musí být několik hodin denně :( Myslíte, že mám malou do této pozice nutit i přes pláč? A jak dlouho vlastně miminko může v té kobřičce vydržet, vždyť to by bylo náročné i pro dospělého?