Prdíky, máte radu jak na ně?

blanina12
26. črc 2013

Ahojte,
chci se optat, malickému je 10 týdnů, už skoro 11 a vždycky hrozně tlačí jako na velkou a pak si několikrát prdne, při tom tlačení dost ublinkává.... hlavně po jídle ho to trápí nejvíce. Nějaká rada?
Díky a přeji hezký den
Blanka

speedygon
26. črc 2013

Zkusila bych nějakou dobu po jídle cvičení nožičkama, masáže bříška, popř. fenyklový čajík a kapky na bolavé bříško nějaké....

ivcacekb
26. črc 2013

@blanina12 viz. rady speedygon, máme i mast Pupík, ale nejvíc nám pomáhají kapky Sab Simplex 🙂

blanina12
autor
27. črc 2013

@ivcacekb jedu je koupit, ja zkousela masaz briska a mame pupik,ale asi je potreba neco vic... fenyklovy caj takly neni to ono...ale pije ho

luciksima
27. črc 2013

kapky espumizan...nebo nám zabrali nakonec bio gaia chce to vyzkoušet..

katchjenka
27. črc 2013

vyzkoušeli jsme toho opravdu hodně a pomohla až bio gaia.

ivcacekb
27. črc 2013

@blanina12 tak dej pak vědět, jestli zabraly 🙂

iva_kucerova
27. črc 2013

@blanina12 ahoj, taky jsme si s tím užili asi tak do roka. Nepomáhalo nám nic, až nedávno jsem narazila na fenyklový olejíček a je super, pomáhá i mně🙂

saaralota
27. črc 2013

u nás trochu pomáhalo natřásání v náručí a kapky baby calm, ale přešlo to hlavně časem...tak kolem 3 měsíců.

tarra27
27. črc 2013

jedině nosit nosit a nosit

ratatooy
27. črc 2013

nám taky až bio gaia

pavca87
27. črc 2013

Sab Simplex nejlepsi a taky ten fenyklovy cajik nebo kminovy 🙂

kureeli
27. črc 2013

fenyklový čaj - já dávám do hmoždíře fenykl s troškou anýzu - a kapičky - Infacol. A jsme vpohodě 😎

romantika
27. črc 2013

@blanina12
za nás baby calm, před kazdym kojenim davam 5- 10 kapek, spis tech 5, malému to zatím staci a vždycky se pekne vyprdi i vykadi. znat je u první tak mam pokoj. Musim moc doporucit, bio gaia nam absolutne nepomohly. po fenyklovem caji maly akorát hodne prdi, ale to kadeni mu jde stejne ztezka.

blanina12
autor
28. črc 2013

@pavca87 ahoj, o kminovem jsem slysela, jak to pripravujes prosim te?

pavca87
28. črc 2013

blanina12 : Ahojky,mnozstvi uz si moc nepamatuju 🙂 ,ale davali jsme asi 2 lzice kminu na pul litra vody a varit.Cim je caj tmavsi tim je silnejsi.Male jsme ho udelali uz ve 2mesicich a v pohode.Prdiky ji chytli v noci a zrovna jsme doma nic jineho nemeli a pak jsme koupili ty kapky Sab simplex.Tak hlavne at vam to pomuze 🙂

vendulca
5. srp 2013

Ahoj,u nás pomáhá espumisan nebo Laktobacílky baby.