• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Při koupání má malá ponořená ouška. Je to v pořádku?

13. června 2008 
holky vadi při koupání když má malá ponožená i ouška. Já ji držím hlkavičku nad vodou, ale slyšela jsem že stačí jen nad vodou oblyčej... díky
10. čer 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně bylo v porodnici řečeno, že nevadí, že tak malé děti tam mají takovou zátku, nebo jak to popsat :wink:
10. čer 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
alterna, podle mě ne, proč by jinak dělali plavání pro novorozence, kde je potápí celé? Já malou namáčím skoro celou, kouká jí z vody jen obličej
10. čer 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky namáčím ouška a chodíme na plavání, paní co s náma plave ale doporučovala jemně po koupání vysušovat, jen dát na začátek kousek čtverečku z buničiny, aby tu vodu vytáhl. ale dlouho jsem nevysušovala a vypadá to, že malá hluchá není :wink:
10. čer 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak nám řekli v porodnici,že voda do oušek nevadí,ale že je nemáme zbytečně namáčet a po vykoupání vysušit,když se tam dostane nějaká voda. :slight_smile:
10. čer 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky ouška namáčíme už od malinka...Záměrně chci malou na vodu zvykat...na to, že voda v uších a očích není žádná tragédie. Připadá mi totiž hrozné, jak některé děti /pak už i větší, ne miminka/ po potopení hlavy pod vodu pláčou, mnou si oči a je jim voda nepříjemná.. to nechci.
10. čer 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalo,tak s tím souhlasím. :slight_smile:
10. čer 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky namáčíme i ouška. A kamarádka to nedělala a malá jí ted nechce pod vodu..

možná mi tu také poradíte..Mám syna 4 měsíce. A je to tak poslední měsíc, možná 3 ýtdny nevím přesně. Ale při koupání začal hodně plakat -až hystericky. A ted je to každý koupání. Je ve vaničce asi 1 minutu a spustí.. A dřív se mu koupání líbilo, i jsme byli na kurzu plavání (zatím jenom ve vaničce). Nenapadá nás, že bychom něco změnili nebo dělali jinak..Dřív jsem si myslela, že je unavený.. ale i když koupeme zvečera, hned po odpolením spánku, tak taky plače..Poradíte? Díky
10. čer 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky děkuji :slight_smile:
10. čer 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky namáčíme i ouška a vysušuji je buničitými čtverečky, pěkně ho sroluji a jenom do ouška strčím a krásně nasaje vodu, tak opakuji dokud není suchý :wink:
10. čer 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Comra a není mu tam třeba zima? Nebo jestli jste mu při koupání třeba nestříkli vodu do očí nebo tak něco.
10. čer 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Comro, není mu už vanička malá?

Jirku koupeme od tří měsíců ve vaně a když občas někde na chatě koupeme ve vaničce, vždycky to ořve, že má málo místa a tak.
10. čer 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma- zkusíme přitopit, za zkoušku to stojí. A vodu do očí? Jsme byli na kurzu plavání a polévali jsme mu hlavičku vodou, aby si zvykl na potápění..a bylo to v poho.. ted už to neděláme, páč se začne vztekat, tak chvátáme, aby byl z vody pryč..
majaaita - dětskou vaničku máme tu největší, co jde. ALe zkusíme vykoupat ve velký vaně.

holky díky za rady!
10. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím, že jsme přitopili ještě víc a dali hooodně vody a neplakal..Tak nevím, co mu víc vadilo..No, uvidíme, jak dlouho mu to vydrží! :slight_smile: :slight_smile:

díky za rady
13. čer 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
3. říj 2013 v 10:53 • petralyskova
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
3. říj 2013 v 10:54 • petralyskova
3. říj 2013 v 10:58 • petralyskova
Tvůj příspěvek