Při koupání má malá ponořená ouška. Je to v pořádku?

alterna
10. čer 2008

holky vadi při koupání když má malá ponožená i ouška. Já ji držím hlkavičku nad vodou, ale slyšela jsem že stačí jen nad vodou oblyčej... díky

kacka.va
10. čer 2008

mně bylo v porodnici řečeno, že nevadí, že tak malé děti tam mají takovou zátku, nebo jak to popsat 😉

andy80
10. čer 2008

alterna, podle mě ne, proč by jinak dělali plavání pro novorozence, kde je potápí celé? Já malou namáčím skoro celou, kouká jí z vody jen obličej

zuzik03
10. čer 2008

taky namáčím ouška a chodíme na plavání, paní co s náma plave ale doporučovala jemně po koupání vysušovat, jen dát na začátek kousek čtverečku z buničiny, aby tu vodu vytáhl. ale dlouho jsem nevysušovala a vypadá to, že malá hluchá není 😉

svoma
10. čer 2008

Ahoj,tak nám řekli v porodnici,že voda do oušek nevadí,ale že je nemáme zbytečně namáčet a po vykoupání vysušit,když se tam dostane nějaká voda. 🙂

kalo
10. čer 2008

Taky ouška namáčíme už od malinka...Záměrně chci malou na vodu zvykat...na to, že voda v uších a očích není žádná tragédie. Připadá mi totiž hrozné, jak některé děti /pak už i větší, ne miminka/ po potopení hlavy pod vodu pláčou, mnou si oči a je jim voda nepříjemná.. to nechci.

svoma
10. čer 2008

Kalo,tak s tím souhlasím. 🙂

comra
10. čer 2008

ahoj, taky namáčíme i ouška. A kamarádka to nedělala a malá jí ted nechce pod vodu..

možná mi tu také poradíte..Mám syna 4 měsíce. A je to tak poslední měsíc, možná 3 ýtdny nevím přesně. Ale při koupání začal hodně plakat -až hystericky. A ted je to každý koupání. Je ve vaničce asi 1 minutu a spustí.. A dřív se mu koupání líbilo, i jsme byli na kurzu plavání (zatím jenom ve vaničce). Nenapadá nás, že bychom něco změnili nebo dělali jinak..Dřív jsem si myslela, že je unavený.. ale i když koupeme zvečera, hned po odpolením spánku, tak taky plače..Poradíte? Díky

alterna
autor
10. čer 2008

holky děkuji 🙂

atreides
10. čer 2008

taky namáčíme i ouška a vysušuji je buničitými čtverečky, pěkně ho sroluji a jenom do ouška strčím a krásně nasaje vodu, tak opakuji dokud není suchý 😉

svoma
10. čer 2008

Ahoj Comra a není mu tam třeba zima? Nebo jestli jste mu při koupání třeba nestříkli vodu do očí nebo tak něco.

majaaita
10. čer 2008

Comro, není mu už vanička malá?

Jirku koupeme od tří měsíců ve vaně a když občas někde na chatě koupeme ve vaničce, vždycky to ořve, že má málo místa a tak.

comra
10. čer 2008

svoma- zkusíme přitopit, za zkoušku to stojí. A vodu do očí? Jsme byli na kurzu plavání a polévali jsme mu hlavičku vodou, aby si zvykl na potápění..a bylo to v poho.. ted už to neděláme, páč se začne vztekat, tak chvátáme, aby byl z vody pryč..
majaaita - dětskou vaničku máme tu největší, co jde. ALe zkusíme vykoupat ve velký vaně.

holky díky za rady!

comra
13. čer 2008

tak hlásím, že jsme přitopili ještě víc a dali hooodně vody a neplakal..Tak nevím, co mu víc vadilo..No, uvidíme, jak dlouho mu to vydrží! 🙂 🙂

díky za rady

petralyskova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petralyskova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petralyskova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz