Při pasení koníčků zvedá hlavu jen doleva, upraví se to?

Ahoj holky, mám dcerku, které budou příští týden 3.měsíce. V poloze na bříšku se jí líbí, oproti staršímu synkovi 😉 hezky si povídá a zvedá hlavičku..ALE pořád ji zvedá jen doleva 😕 ať dělám co dělám tak ji nechce otočit napravo 😞 Jen ji dá do středu a pak za chvíli zase nalevo...pást začala teprve minulý týden, tak nevím jestli je to něco, co se samo upraví nebo bych to měla třeba řešit už teď?

Do poradny jdeme až 17.7 i když 3.měsíce jí budou už 1.7 - kvůli dr. dovolené...nechci nic zanedbat, ale je fakt, že syn si zase dával ručičku do strany a po čase si to srovnal...poradíte? díky moc 😉
olusenka
26. čer 2013
@petulki265 a co ji zkusit nějak motivovat? Třeba se na tu stranu bude snažit a ještě se to srovná. Když ne, půjdete na RHB, to nic není. Máte doma ten velký gymnastický balon nafukovací? Dáte ji na balon na bříško, sednete si k ní zezadu na židli nebo kleknete na zem, chytnete v pase nebo za stehýnka a cvičíte, pokulujete balonem trochu dopředu dozadu a do stran. Můžete u toho říkat nějaké říkanky, zpívat, co Vás napadne, že se hodí. Na tu stranu, co se otáčí, buďte ¨blíž zdi a tam, co se neotáčí, dejte na zem nějakou zajímavou hračku, ideálně něco, co by se hýbalo, dělalo zvuky, aby to upoutalo její pozornost, a ona za tím musela otáčet hlavu. Hračku určitě na zem, ne na vyvýšené místo, aby nemusela zaklánět hlavu. A cvičte min. 1x spíš 2x denně pár minut.
lele1234
11. črc 2013
Peťulko přesně máme ten a samý problém, jen máme opačnou stranu, malej se stáčí doprava. Malýmu je 2,5měs. Na kontrolu jdeme až v srpnu. Na bříško ho dávám tak 4x denně a většinou jen leží jak placka a cucá si pěstičku, pak se začne vztekat a hlavičku zvedat..avšak jen směrem doprava. Zkusím to s tím balonem, jak píše olusenka 🙂 díky za tip
marketakorcova
10. lis 2013
@lele1234 Muzu se zeptat, mame ten samy problem, uplne to same, lehne jak placka, cuca si pesticku a kdyz uz, tak se vzteka a otaci hlavicku doprava. Jak jste to nakonec vyresila a spravilo se to? Co mam pro to delat? Zitra jdeme k dr., tak jsem zvedava, co nam rekne.

Začni psát odpověď...

Odešli