Pri záspávaní búcha hlavou o matrac. Máte podobné starosti?

lenkaajarek
3. kvě 2008

Ahojte mamicky neviem ci tu taka tema uz je ale nic som podobne nenasla.Chcela som sa spytat ci je to normalne, mam 10 mesacneho syna a uz od 6 mesiaca robi svoju kazdodennu rutinu-bucha hlavickou o matrac v postielke.Miluje spat na brusku a ako ho pozorujem tak sa mi zda ze sa mu to buchanie paci a pomaha mu to pri zaspavani.Zo zaciatku sme sa na tom smiali no ale teraz uz neviem ci je to normalne bucha hlavkou uz castejsie a silnejsie.Niekedy bucha az tak ze sucha o palicky na postielke a nevadi mu to 😅 .Ked som sa uz davno na to pytala lekarky tak vravela ze to robia deti ktore maju radi hudbu.No tak to neviem ved mu nepustam heavy metal 😀 .Baby mate niekto podobne starosti?????????

nasticka
3. kvě 2008

ahoj leni, heh to jejko by jsi mluvila o naší malé, ta taky pořád řeže hlavou, ale kdyby jen do matrace-ona i do čela postela a dokonce do zdi 😕 a ještě se tomu nasmává.většinou to dělá před spaním, ale není vyjímkou ani to, že si tak hraje ráno po probuzení nebo i během dne....já bych na tom neviděla nic špatného..jen to hlídám, aby se náhodou nepraštil amoc, nebo o něco ostrého nebo jinak nebezpečného

nikitka26
3. kvě 2008

Já jsem tohle dělala jako dítě a dost dlouho, určitě ještě v 1 třídě 😅 A myslím si, že tím nejsem poznamenaná 😉 Asi je to normální, už jsem o tom slyšela z více stran 😉

kejka
3. kvě 2008

Můžu tě uklidnit.Přesně tohle dělal můj nestarší kluk taky.Než usnul,spal taky na břiše,mlátil hlavou do polštáře.
Je z něj normální chlap,studuje a žádné problémy nikdy neměl.Je to prostě usínací rituál. 😉 😉 😉

anatanka
3. kvě 2008

Muj bracha to delal taky, ten zase mlatil pred usnutim hlavou ze strany na stranu, delal to hooodne dlouho, casem k tomu jeste pridal zvukovy doprovod: "Amea, amea..." Klidne bych rekla, ze ho to preslo az nekdy v pozdejsich rocnicich ZS.
Nasledky vidno neni dodnes....

majka35
3. kvě 2008

ja som to tiež robila ako dieťa a aj som si pri tom hmkala ... a odznelo to ani neviem kedy ... trvalo to dlhšie, možno až do mojich 10 rokov, nieje to nič nebezpečné ... ale hudbu mám naozaj rada ... 😉 😀 😀 😀

lenkaajarek
autor
3. kvě 2008

Jeeeeeeeeeeeej tak to ste ma velmi potesili ze niesme vynimka moj maly si pri tom tiez hmkaaaa a a-a-a-a-a-a-ahka 🙂 .Co ma vsak prekvapuje ze to trva az tak dlho az do ZS 😨

bramburka
4. kvě 2008

jojo, je to uspávací manévr, četla jsem že některé deti si jakoby pusobi bolest, aby se rozpůakaly a lepe usnuly, ale není to projev SM praktik neboj 😉 😀

emaso
5. kvě 2008

No to som fakt este nepocula,ze buchanie hlavou ma suvis s hudbou ale asi to bude pravda,lebo mala sa tiez musi"utrieskat"k spanku a miluje hudbu a tancuje este aj ked pracka huci,fakt.

lenkaajarek
autor
9. kvě 2008

Asi to bude mat vazne nieco do hudby maly ju miluje a stale pri nej zaspava 🙂

salvatore
28. led 2014

Dobrý den, Mě je 16 a jsem v prváku.Dělám to dodnes. je to normální? co když mi to zůstane? ☹