První narozeniny. Jaké to bylo?

karot
18. dub 2008

Je stejně důležitým(možná o malinko méně 😉 )dnem,jako den narození,tak by byla škoda,kdyby se tu o něm nikdo nezmínil. 😖
Takže pište svoje příběhy,zážitky a jak celé oslavy probíhaly.
Já se k Vám za týden taky připojím. 😵

smisela
18. dub 2008

Ahoj,tak mňa by to tiež zaujímalo,nás to čaká o necelý mesiac,tak som zvedavá,už teraz hľadám receptíky na tortu a pod. 🙂

mirka414
18. dub 2008

ahoj nasa oslava bola nadherna 😵 malinky ohnostroj v izbe,kopec darcekov,super torty.ceresnickou na torte bol plysovy hupaci konik...bol a je nadherny a malinka si ho hned zamilovala rovnako ako bicykel od tatina.mali sme asi 15ludi,takze nieco ako mala svadba.

kattum
18. dub 2008

Tak my sme si zazili narodeniny uz druhe, ale tie prve boli nieco extra. Hlavne som o prezivala ja, je to viac sviatok nas mamiciek, pripomenulo sa mi zivo vsetko spred roka, chcvile pred porodom, porod, to po nom, aky bol malicky, no bol to den citov. Darceky boli, torticka tiez, baky, dedkovia, strykovia, my rodicia, maly bol z toho vsetkeho asi trosku v soku, no pacilo sa mu a nam vsetkym tiez. Mam v albume postup na smotanovu tortu, ktoru som robila na 1.narodeniny:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

karot
autor
19. dub 2008

Ahojky,už jsem tu!
Dneska jsme měli 1.oslavu Ádových přirpzenin.Jsem z toho nějaká vyflusaná. 😝 😀
Od rána jsem vařila (chlebíčky jsem naštěstí stihla udělat včera 😝 ) a na rychlo běžela pro dort,protože mě manžel vyšokoval tím,že tam jsou v sobotu jen do 10ti(samo,že do 11ti).Tak jsem tam přifrčela s kočárem,rychle zkoukla dort,aby na něm nic nechybělo(byl krásnej 😵 ),zaplatila a když jsem ho doma rozbalila,zjistila jsem,že tam místo Adámka napsali Davídek. 🙄 😅 😀
Nebyla jsem si jistá,kdo to zblbnul(pořád jsem byla přesvědčená,že jsem diktovala Adámek..........jenže Áda má kamaráda Davídka 🤐 ),tak jsem tam volala a už to nikdo nebral. 😖 Stejně bysme to nezachránili,.........jen jsem v duchu doufala,že dneska nějaký Davídek neslaví taky 1.narozeniny a nemá tam napsáno Adámek. 😔(ještě,že ten další dort jsem objednala bez nápisu.........nevešel by se tam 😀 naštěstí 😝 )
Hm,............docela katastrofa,.........jenže následovala další. ☹ V 10:34 mi volá mamka,že jsou v Pardubkách,jenže všude je zablokovaná doprava(je tu nějaký maratón a kolečkové brusle,............. 🤐 )a neví jak se k nám dostat,protože jediná cesta je v protisměru.Dala jsem telefon manželovi a ten jim poradil,že mají tou jednosměrkou(v půlce silnice je cyklostezka 😀 )vycouvat a pak se k nám nějak vymotají.Zavěsil to a už se o nic nestaral.Po hodině čekání jsem jim chtěla zavolat,kde jsou a manžel si klepal na čelo,že to přeháním. 🙄
Samo,že to táta nevycouval,vrátili se do centra a byli v...............prd..li.(táta sem zná jen jednu trasu-jezdí sem už 7,5 roku 😅 )Tak jsem je po mobilu vyvedla z města a manžel je navedl zpět jinou stranou. 😝
Byli tu od 12ti do 17:30 a bylo to docela fajn.Áda dostal nějaké oblečení,hračky...............čekala jsem,že to dopadne hůř. 😅
V týdnu máme malinkou oslavu s kamarákou a za týden se známými.Snad už to bude víc v pohodě. 😅

maja22
19. dub 2008

karot 🙂 🙂 🙂

karot
autor
29. dub 2008

Jak tak koukám,tak jsem tu diskusi založila asi jen pro sebe. 😀
No,nic.....................ten dort na 1.oslavu zkazila paní,která ho pekla.Podle prodavačky jim to dělá bežně,takže příště budu objednávat dort bez popisu,...............radši. 😉
Oslava s kamarádkou a s o 3 měsíce mladším klučíkem se opravdu vyvedla.Na příští narozeniny pozvu Ádovi víc kamarádů a kamarádek,.............opravdu si to užil a my si mohly v klidu popovídat. 🙂
V sobotu 26.4. jsme měli oslavu ještě se známými a taky to bylo fajn.
Nejlepší dárky,které si Adam oblíbil,byl míček od tety,Tatra od tatínka,nářadí na písek a knížky. 😵

kristi
29. dub 2008

no, my jsme to slavili sami s malou......ja na velky oslavy nejsem, takze jsem kuopila dort a darky, udelala vecu, Miu jsme hezky oblekli a bylo to...

vetsi oslavy hodlam delat, az ji budou tak 3, aby z toho taky neco mela...

med
29. dub 2008

My už taky pomalu přemýšlíme, ale ještě máme čas. U nás to bude velká zahradní "párty" 🙂), protože ségra má o 3 dny mladší dvojčátka, takže jsme se rozhodli pojmout to ve velkým stylu 🙂 Spláchneme to prostě při jednom, pozvou se všechny babičky a děděčkové, střýčkové a tetičky a bude.
A co jste kupovali za dárečky k 1. narozeninám?

evitek
29. dub 2008

Nás první oslavy teprve čekají. Za 14 dní narozeniny synovce, dalších 14 dní na to bude oslava u nás. A za necelé dva měsíce oslava narozenin dalšího synovce. Takže pak budeme moct srovnat, které narozeniny byly nejlepší 🙂 Už teď ale vím, že nejlepší budou ty u nás 😀 Jak jinak, že?
Zatím si jen dělám starosti, jaký vhodný dárek koupit synovcům.

schwarzovka
29. dub 2008

ahojte..náš malej teď bude mít 1.5. svoje 1. "počátečniny" 😀 😀 , je to už rok, co jsem ho počali...musíme to pořádně oslavit 😀 , třeba zaděláme na sestřičku 😀