První úsměv miminka. Kdy?

lucy..
19. čer 2008

Ahoj holky, zajímalo by mě, kdy se na vás začli vaši drobečkové poprvé usmívat. Já mam 6-ti týdenního chlapečka a zatím jsou tam jen malé náznaky, ale na pořádný úsměv stále čekám. Už se na to strašně těším. 🙂

schwarzovka
19. čer 2008

ahoj, tak náš se poprvé pořádně usmál, když mu byl necelý měsíc...jinak se na mě smál už v porodnici, ale ze spánku...to se mi vždycky chtělo brečet štěstím a to vlastně pořád...teď už se zařehní i nahlas a to mi fakt jdou do očí slzy. Taky je po tátovi, směje se od rána do večera 😀 , bude asi veselá povaha 😀
a je fakt, když se po probdělý noci na mě usměje , je hned vše odpuštěno 🙂

lenkazdenek
19. čer 2008

Lucy,nám se trošku smála hned v porodnici,ale jinak tak 4 týdny od 3 měsíce už se řehtala nahlas 😉

lucy..
autor
19. čer 2008

ja se prave uz nemuzu dockat 🙂 vim, ze pisou behem 2. mesice...on se teda take usmiva ze spani, nejcasteji hned po kojeni 😀

atreides
19. čer 2008

nám se začala usmívat po měsíci, dneska úsměvem reaguje na různé obličeje, ale na hrdelní smích stále čekáme 🙂

ssaara
19. čer 2008

náš malej se začal vědomě usmívat mezi 6.-8. týdnem a hlasitě se začal smát ve 3.měsících a jednom týdnu

jjaanca
20. čer 2008

Lucinka se občas nevědomě usmála od začátku, ale vědomě na nás se začala usmívat okolo 7 týdne, a nahlas se ještě nesměje.

nensy
20. čer 2008

tak naše malá se usmívala ze spaní 😀

simlenka
20. čer 2008

tak na mě se naše kočička usmála na porodním sále a pak šlus - občas se usmála ze spaní, ale pořádný vědomý úsměv až ve 12. týdnech 😒 už jsem se bála jestli je v pořádku a fakt je, že je pořád taková zamračenější než ostatní děti, ale doktor říkal, že je holt třeba vážnější povaha 😅

misakulicka
20. čer 2008

můj drobeček se poprvé usmál ve 3.týdnech a od 3. měsíce jsme chcechtalové a pláčeme málokdy- dřív to bylo horší

ivulinda
20. čer 2008

Naše Adélka se začla smát už v porodce a ted je to malý smíšek 😀

hassy
20. čer 2008

náš Adámek s úsměvy také šetřil, ve spaní se sice usmíval už v porodnici, ale až tak od 7.týdne se smál a teď u toho začíná dělat i různé zvuky 🙂 je to roztomilý 😅

krista
20. čer 2008

Kristý se začla usmívat po necelým měsíci (6.4., nar. 8.3.) naplno nahlas začla až kolem 2 měsíců 🙂

sue24
20. čer 2008

Tiez som sa uz od porodu na ten okamih tesila a bola cela stastna, ked sa pri tatovej navsteve v porodnici usmiala zo spanku (to ale neni uvedomele, iba taky nervovy vypal) 🙂
Prve uvedomele smiatie bolo presne na 24.den, a hned pri tom i zacala vyskat takove "íhááá".....a teraz sa vyskiera skoro cely den a aj na kazdeho cudzieho cloveka,...najnovsie ju bavia take hrdelne zvuky, jako hadia rec z harryho pottera 😀

simlenka
21. čer 2008

koukám, že my jediný jsme asi byly s úsměvem dost pozadu 😠

anngie
21. čer 2008

my se smějeme cca od 4.týdne 😀 je to nádhera, na sních se zvuky čekáme 😉

petrolejka
21. čer 2008

Týnka se směje od 6. týdne a chcechtá od 3. měsíce. A je to teda smíšek, nařehtáme se spolu hrozně. 😀

evi3
21. čer 2008

moja dcera tiez usmevmi setrila, v spanku skor, ale v bdelosti to bolo az okolo 3 mesiaca, ona sa vobec tvari rada vazne, je priam nemozne usmev odfotit, len co zmerci fotak nasadi dostojny vyraz 😀

lucy..
autor
21. čer 2008

tak koukam, ze se to dost ruzni 😉 nas bude take asi spise vaznejsi tip 😠 , protoze na nas zira, na hracky reaguje - dokonce u toho brouka, ale ten usmev si porad setri 😖.Doufam, ze se poprve neusmeje na hracku 😠

hassy
21. čer 2008

lucy ..neboj ono to příjde, já jsem taky pořád měla foťák v pohotovosti, kdy se konečně usměje, bych to zachytila a jak když to věděl, smál se jen když foťák nebyl na blízku 😀

A ještě se zeptám, zas trochu od jinud, odkdy vám děti začali pást koníčky? Náš prťous jako malý měl pořád tendenci zvedat hlavičku a teď jen leží a kouká a žádná snaha .....i když před ním děláme kravinky, chrastíme, šustíme, atd.... ☹ prostě na to kašle 😒

daisy1
21. čer 2008

ahoj, Terezka se usmiva od 5. tydne a ted uz tak casto, ze se nekdy strachuju o jeji dusevni zdravi 🙂

lucy..
autor
21. čer 2008

hassy, no nas uz trochu konicky pase - mrkni do alba, ale vydrzi jen chvili - tohle dela asi od 4. tydne 😉

hassy
21. čer 2008

lucy, no právě jsem koukala do tvého albíčka, krásný, šikulka 🙂. Ono Adámek měl v prvním měsíci snahu, ale teď ne a ne ....no nic budeme muset zkoušet dál, však ono to příjde .....

lucy..
autor
21. čer 2008

no, tak treba ten nas taky za chvili prestane 😀 si teda prdolkove vymejslej 😅

hassy
21. čer 2008

neboj nepřestane 😵 ..to jenom náš malý je po tatínkovi 😀 😀 😀

misicka455
21. čer 2008

Tak kámošce se ten její klučina začal usmívat pořádně ve třech měsicích 😉 A řehtá se perfektně 🙂

lu777
21. čer 2008

tak Matýsek se poprvé pořádně usmál když mu byly 2 týdny, ale to byl jen takový ten blažený úsměv po jídle 😀

úsměv jako takový byl první v 5 týdnech, najednou se ráno usmál od ucha k uchu když jsem přišla.. tak jsem si říkala, že to je náhoda, odešla jsem a přišla zase k němu.. zase velikánský úsměv.. takhle asi pětkrát, no brečela jsem dojetím 😵 😵

winifred
21. čer 2008

Tak můj Alex se začal smát asi ve třech měsících.A dneska se na mě zase smál a najednou tam na mě vykoukl zoubek jeho první.A to jsou mu teprve 4 měsíce. 🙂

makinka.1
23. čer 2008

My se tlemime od 5 tydne.Je to super,ale jeste jsem to nejak nezvladla vyfotit.

lucy..
autor
27. čer 2008

tak se konecne take smejeme 😀 takze 7. tyden. Zatim to teda nestiham vyfotit, ale vsechno bude 🙂

mobina
27. čer 2008

U nás ve třech týdnech na tchýni. Nahlas pak na začátku třetího 😉