Půlroční miminko. Co už umí?

terkinina
21. bře 2011

Ahojky maminky,
chtěla jsem se zeptat Vás, co máte 6. měsíční miminka, co už všechno umí a dovedou 🙂 ?

hanulamarkova
21. bře 2011

Ahoj moje malá bude mít 6 měsíců a točí se z bříška na zádíčka a spátky, když je na bříšku tak se houpe 😀 dá nožky i ručičky nahoru tak se když ji mám v náručí tak si stoupá na nožičky, které má velmi pevné a už se i na nich udrží i déle. Ráda kouká do zrcadla a dotýká se ho. Když ji dám si sednout tak už vydrží pár sekund bez kymácení. ale jelikož si ještě sama nesedne tak ji tak nedávám je tak 1x denně na pár sekund. 😀 aby trénovala. V lehu si chytá nožičky a dává si palce do pusinky a cumlá si je 😀 Když je na bříšku tak se snaží už dávat prdelku nahoru ale to se jí ještě nechce.

silvie22
21. bře 2011

Náš Davča má paleček v opzici a predává si hračky z ručky do ručky s jistotou.Ocucává palečky od nožiček a zrcadlo taky miluje.na bříšku stále není rád.Dává ručky za záda,vyšpulí zadeček a jak kdybi běží nožkama (ale to asi není zprávně,budeme to řešit na rhb)

olcab
21. bře 2011

Mája se otáčí na bříško a zpět,chytá se za ťapky a snaží se strkat si paleček do pusinky,plazí se poloktech,stylem levá ruka,pravá noha už i po celé místnosti,občas nadzvedává zadeček,občas se i vzepře na rukou a kolenou a pohupuje se 😉

verushe20
27. bře 2015

Malá má 6,5 měsíce a přetočí se na bříško a zpátky. Strká palečky na nohou do pusinky, nahlas se směje, žvatlá, umí si dát dudyna do pusy, připlazí se na zemi za tím co jí přijde zajímavé, na všech čtyřech se začíná pohupovat a dole už má dva zuby