• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Půlroční syn se pořád vzteká. Co mám podniknout?

7. září 2016 
Ahoj, takže rada? Asi žádná,že? Vydržet... hlídám teď půlročního chlapečka...Pamatuji si že s davcou to bylo otřesný...tak se snažím být teď víc v klidu, ale i přesto hledám moudra...žádný tady není...
4. lis 2015 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, že mæmw doma malé satánky, to už vím, ale opravdu by mně zajímal názor nějakého odborníka. Taky mám doma už 3 týdny malou tyranku. Má 7 měsíců a nejdříve se jen zlobila, teď se začíná vztekat a strašně křičí a piští. Tatínek ji už nechce ani na chvíli hlídat. Zlobí se, že ji nejde lézt, že si nesedne. Nic ji nebaví, ani já ne. Vydrží si se mnou hrát jen 5 min. a zase řev. Naštěstí alespoň večer spí celou noc, přes den jen po dvaceti minutách. Jsem už z ní ko. Dnes ráno se mi už po hodině s ní chtělo brečet.. Už se nemůžu dočkat 18.00 a půjde spát. Je to mé čtvrté dítě, holčička a dává opravdu zabrat. U jejich bratrů jsem tohle nezažila a neznám. Jj, spousta rad a domácích odbornic se najde, ale opravdový psycholog nebo tak něco se tady nenajde? Jinak asi budu muset zapsychiatrem asi já sama. :D
7. zář 2016 v 09:01  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek