Řev v kočárku i autosedačce

zuzannes
25. čer 2009

maminky pomooc...naší malé jsou tři a půl měsíce a nevydrží ani v kočárku ani v autosedačce. Má okamžitě hysterické záchvaty...řve a řve až do vyčerpání (v autě si jí prostě vyndat a pochovat nemůžu). Prosím máte někdo podobnou zkušenost, případně kdy se to zlepšilo. Všude jen slyším, že autosedačka a povozit je lék na všechno. 😖 Máme kvalitní kočárek i autosedačku, nikdy se jí tam nic nestalo, má všechnu naší pozornost, vyzkoušeli jsme jízdu po i proti směru, hračky, plenu přes hlavu, stáhnout korbičku...prostě nic nezabírá ☹ ☹ Už jsem z toho špatná...nemůžeme se hnout z domova a to už mi za chvíli hrábne 😖 😅 Děkuju předem za reakce

cora73
25. čer 2009

Ahoj,neviem,ci ti prave poradim,ale aj nas maly niekedy place v autosedacke-myslim si ,ze preto,ze je uzka a ma tam malo miesta,a niekedz aj v kociku,ale nic s tym nerobime,lebo ked ideme autom,tak ho vytiahnut nemozeme,a v kociku vacsinou tiez..Potom zvykne zaspat...Myslim si,ze si musia proste zvyknut,nemozeme predsa prestat niekam chodit...

smardik
25. čer 2009

zuzannes já zkušenost nemám ale kamarádka ano, má dítě staré jak já - 8 měsíců a v kočárku si nezvykla dodnes, ted to řeší tak že ji nosí v klokance apod a předtím jak někde jela to dopadlo tak že tlačila kočár a malou nesla v náručí, snad to nebude váš případ. co vyzkoušet nějaké to nosítko jak bude hezky at si trošku odpočneš od řevu?

bosoriak
25. čer 2009

Moja suseda to tiez tak mala - v autosedacke len ked ona v krkolomnej polohe kojila kym maly nezaspal a vonku len na rukach, kocik mali na ozdobu. Takze tiez odporucam nejaky nosic a zmierit sa s tym, ak tam naozaj nevydrzi. Drzim palce 🙂

roka96
25. čer 2009

ahoj my sme mai ten istý problém plač nesmierny v autosedačke aj kočíku... zlepšilo sa to, ked začal sediet v smere jazdy .. a v kočíku tiež ked už sledoval.. aj teraz máme občas záchvaty , ale to už len ked trápia zúbky a tak..

evea80
25. čer 2009

no ja mam nastastie pohodacku, ale aj tak som ju na kocik aj autosedacku najprv ucila az potom sme niekam vyrazili...normalne som ju doma davala do kocika aj do sedacky a hupala, tak sa jej to zapacilo ze mala obdobie ze chcela spat len tam potovrka 🙂. Ale v tvojom pripade to asi nepomoze, fakt by som skusila nejaky nosic 🙂

roka96
25. čer 2009

to sa dá ako naučiť?? 🙂 bud tam dieta chce byt alebo nie. nosič inak pomohol aj nám..len to cestovanie autom to býval horor..

evea80
25. čer 2009

zle som sa vyjadrila 🙂 naucit sa to mozno neda, ale da sa na to zvyknut ...mozno 🙂

roka96
25. čer 2009

ja viem, my sme si zvykli asi ked mal 4- 5 mesiacov bola zima v nosiči sa nedalo byt a zo začiatku plakal, a potom zaspal.... ale poznali ma v celom meste tak plakával 😀 ale tie prvé mesiace to som ho neprinútila on by tam plakal aj celý den...

evea80
25. čer 2009

az take zle to bolo??? To mam teda stastie 🙂

roka96
25. čer 2009

máš štastie to si váž... my sme plakali pri všetkom do pol roka.. jedine pri hojdaní v klokanke bol kľud..a poviem Ti je to o hubu... človek si nevychutná to naj obdobie ked má drobčeka malého..

zuzannes
autor
25. čer 2009

holky dík za reakce...nosítko už máme 🙂 malá tam krásně vydrží a kouká kolem sebe, ale neusne tam a pak si s nosítkem neodpočinu ani já 😖
Evea, od malička jsem jí vozila a houpala v kočárku i doma, ale bohužel nezvykla si ☹
Já pořád doufám, že se to zlepší, až vyměníme za sporťák.
Jenom to nemůžu pochopit, je veselá, pořád se řechtá, ale jakmile dojde na kočár nebo sedačku je to děs a hrůza. No, tak uvidíme časem....

evea80
25. čer 2009

roka96 hmm to je pravda, idem malu pomojkat ze je taka dobrucka 🙂

zuzannes - dufam ze to coskoro prejde, prajem pevne nervy...

megi93
25. čer 2009

Skuste pozrieť aj sem, je tu toho viac:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

luciek9
25. čer 2009

zuzannes možná je to způsobeno tím, že jsi malou vozila v kočárku i doma. Je to můj názor, ale třeba kočárek bera jako něco, jak ji odkládáš, když ji nechceš chovat. Kamarádka měla podobný problém s kočárkem. Ta její jí v něm řvala, když jí vozila. Jakmile stála na místě, tak byla v pohodě.

tereziep
25. čer 2009

zuzannes - můžu se jenom zepta, co máte za kočárek?
Možná to je v něm. Já měla na ven koupený nový kočárek a na balkóně druhý starý prostorný, ale malá v něm strašně řvala. Užvala by se. Nikdy mi v něm neusnula. Dávala jsem jí tam jenom, když už fakt byla děsně ospalá a bylo jí jedno, kde je. Naopak do kočárku, který jsem měla na vem se strašně těšila. Prostě jí tamten nesedl. Taky v něm za rok života byla všehovšudy 6x. Ještě štěstí, že jsem ho měla půjčený a nekupovala.

ve24
25. čer 2009

ahojky,já už mám kočárek třetí a řve v něm taky. Tak to v kočárkách není, ale je to v dětech.
První jsem měla Cosatto cabi- myslela jsem, že se ji v něm špatně jezdí, protože nepéroval a jak jsem jezdila po dlažbě, tak to strašně skákalo, tak jsem ho prodala a koupila jsem Quinny speedi, ten byl pro mě super, ale malá v něm nechtěla být, protože zas na mě neviděla a pořád mi lezla z něho ven, tak jsem ho zas prodala a koupila třetí tentokrát firkon f7. Tento kočárek je podle mého dobrý, malá na mě vidí, je dost odpružený, ale zase v něm vydrží jen chvilku a jezdím zase s řevem. Všechny kočárky byly nové, tak si dovedete představit, jak jsem na nich pokažné dost stratila a stejně to je v děcku a né v nich. ☹

tereziep
25. čer 2009

ve - nic proti tobě, ale já bych ani jeden kočárek z výše jmenovaných na mimčo nekoupila. Mě tyhle kočárky nepřipadají nejlepší pro malé děti. Já patřím mezi ty co chtějí na mimča klasické houpací kočárky. Mám ingesinu magnum a malá je v ní v pohodě. Supr odpružení, krásně houpe a hlavně podvozek krásně tlumí nerovnost. Na balkóně jsem měla starší kočárek - sice houpací, ale daleko horší odpružení a kola taky už nic moc. Prostě mě připadá, že se dětem v těch moderních kočárkách - kombinacích - nelíbí. I když je kočárek odpružený, pořád to není ono. I když spousta maminek mi bude oponovat, jak jsou tyhle kočárky supr. Říkám já bych je nechtěla. Teď mám sportovní kočárek - kombinace s vložnou taškou. Malé s v něm jako ve sporťáčku strašně líbí, ale když byla menší a já jí dala do vložné tašky tak nebyla moc nadšená - používala jsem ho od jejich 7 měsíců jako cestovní kočárek. Prostě byla zvyklá na to houpání a dělalo jí to dobře.
Možná maminky mají lepší zkušenosti, ale já mám tuhle.

mami.sk
25. čer 2009

zuzannes,
moja dcerka plakavala presne okolo 3,5 mesiaca v kociku ☹ prekazalo jej totiz ze nevidi okolity svet a nema prehlad co sa deje naokolo 😀
takze ked spala este sa dalo, ale akonahle sa zobudila tak bola len na rukach 😒
ked sme ju dali do sportaka tak odvtedy neplace 😉

megi93
25. čer 2009

Ahojte, keďže my máme rovnaký problém, skúšali sme všetko možné. Nové kočíky sme nekupovali, ale požičiavali a skúšali, ktorý jej sadne....nesadol ani jeden. Ale zistili sme dve veci. Ak má v kočíku takú tú podložku, plače podstatne menej a tiež ak je v kočíku otočená k nám....tak momentálne zháňame kočík, aby bola otočená na nás a snáď to bude ok.

cernovlaska
25. čer 2009

Ahojky,tak já se přidávám,náš malej od prvního položení do kočárku v něm řval a řval a řval,někdy začal hned,jak jsem ho tam dala,takže jsme už z bytu vycházeli s muzikou a někdy tam hned usnul,ale za půl hoďky byl vzhůru a už jsem mazala domů,takže hrůza ☹ a o autosedačce ani nemluvím,taky něco podobnýho ☹ nejdřív jsem to přikládala kolikám,pak tomu,že je moc navlečenej a ve fusaku,i jinej kočárek jsme koupili a furt žádná hitparáda,bylo období,kdy tam byl hodnější a období,kdy tam nevydržel ani minutu ☹ no a pak jsme začli víc cestovat a on se naučil spinkat v sedačce a od tý doby dobrý,neříkám,že tam někdy nespustí,tak začneme zpívat a když ani to nezabere,tak někde zastavíme a dáme pauzu a dobrý a s kočárkem jsme to udělali tak,že jsme do pátýho měsíce jezdili většinou s muzikou a pak šel do sporťáku,samozřejmě jen do lehu a tam,až na vyjímky,vydržel krásně a minulý týden mi to nedalo a znova jsem ho šoupla do hloubky a nevím,co se stalo,ale dobrý,chvíli kouká,hraje si s hračkama,pak většinou zabere,po probuzení si povídáme a blbneme a jak začne bulíkovat,tak ho dám na bříško a na chvíli je klid a jak začne znova,tak vím,že je nejvyšší čas ho na chvíli vyndat 😉

Myslím,že to některý dětičky takhle mají,pže si v kočárku připadají omezený v pohybu a osobní svobodě a tak se tomu brání,ale až bude o měsíc,dva starší a zabaví se hračkama,tak to taky bude jiný 😉 každopádně jsme stejně pořídili manducu,takže když se někam jede,tak jí máme s sebou,ale stejně ten náš truhlík v ní moc dlouho nevydrží 😅

roka96
25. čer 2009

evea80 to či je dieta dobre nezaleži na tom, či plače alebo nie. dieta tak isto nemože za to, že ho niečo bolí alebo tak. určite neplače len tak so srandy...
nič v zlom, len mám alergiu na to, ked mi niekto povedal, že aký je zlý... prečo by mal byt zlý? Pretože ho niečo trápy a plače... teraz už je ok, ale strašne ma to hnevalo... 😝

ve24
25. čer 2009

tak na to, že se to zlepší už řekám rok, ale nic, je to horší a horší ☹ dokonce mě zastavila jedna paní a říkala mi, že mě už delší dobu sleduje a co prý s tím děckem dělám, že mi pořád žve. Prý měla taky děti, ale takový kravál v kočáru nikdy neměla. Já jsem ji řekla, že první syn byl taky jiný, že byl v kočárku rád a skoro pořád a že za malou nemůžu, ale že ji nosit pořád nebudu, ať se vyřve tak jen kroutila hlavou. Je ale fakt, že malá pak většinou usne únavou a je na chvilku klid, ale opravdu jen na chvilku 😒

roka96
25. čer 2009

ve24 ja som tiež zažila niečo podobné ked som išla od doktorky a syn strašne plakal on plakaval fakt brutal a také dve si hovorili: Chudiatko ako jej plače... som sa cítila ako nejaká krkavčia matka pritom mal vždy všetko.. potom som ho radšej stále len nosila aj von sme tak chodili v nosiči aj 4 krát za den...

ve24
25. čer 2009

tak to já raději nejdu ven, nebo ji nechám vyřvat, nosím ji doma a ani venku si neulevit od nošení, to už by bylo ,moc. Já nevím, ale opravdu u kluka to neznám, to jsem byla venku za každého počasí dokonce i jídlo někdy přespal, ale ona je fakt síla 🙂 každé dítě je fakt jiné, já jsem tomu nechtěla nikdy věřit

roka96
25. čer 2009

je pravda, každé dieta je iné. podla mna to nieje v kočíku... to je hlúpost. prechod do športového to ešte može zmenit ale to len preto, že už vidí naokolo ale aj to nie u všetkých detí. ja kolko krát idem tak, že v jednej ruke kočík v druhej syn a ideme.
ja som syna nikdy nenechala vyplakat. mne to bolo ľuto bolo to na úkor toho, že som sa nemala kedy ani najest ale neviem... bol na mne fakt zavesený celé dni. ale po polroku sa to zlepšilo.

zuzannes
autor
26. čer 2009

tereziep, máme Teutonii Mistral S s vložnou tažkou a "balkóňák" velký houpací...taky si myslím, že v kočárku to není..řve v obou. Doma jsem jí do kočárku nikdy neodkládala, jenom když usne tak jí do něj šoupnu, houpu a dám na balkon, ale prostě v postýlce vydrží i hodinu (to je u nás výkon) ale v kočárku je za 10 min vzhůru 😖
Holt to budem muset trpělivě zkoušet a čekat 😔

bezaz
26. čer 2009

zuzannes u nas detto, v kociari zabralo dat ju do sportaku na trosku vyvysenu opierku alebo nosit v manduce a v autosedacke ked s nou idem autom sama, tak nic, inak ju zabavam, mam vzdy so sebou strasne vela hraciek, spievame si a pod

zuzi118
26. čer 2009

nas maly ma teraz 3 mesiace a zacal mi v kociku plakavat. Som nevedela co s nim, na rukach sa nosit nedalo, lebo mi sli odpoadnut, ako som jednou rukou tlacila kocik a druhou drzala jeho.. no katastrofa. Potom som pochopila, ze on chce cumakovat... Tak chodime von s kocikom aj so satkou. Ak place dam ho do satky, Ked zaspi, tak ho prelozim do kocika a takto fungujeme... On ked zaspi tak si vonku tu polhodnku-hodinku pospi a potom chce zase pozerat. Niekedy sa zabavi s hrkalkami a vydrzi byt v kociku aj dlhsie. Ale ked chce cumakovat, tak nepomoze nic. Len ho vziat na ruky alebo do satky.

A co sa autosedacky tyka. to neporadim. Nas zaspi hned ako sa nastartuje motor.

evea80
26. čer 2009

roka96 - sorry ale ja som nikdy nepovedala ze tvoje dieta je zle...neviem odkial to mas...

rymeska
26. čer 2009

Ahojte, tak moje malá měla přesně tohle v cca 3- 4 měsících, nevím přesně kdy. Trvalo to asi tak měsíc, možnbá měsíc a půl a pka to z ničeho nic přešlo. Předtím se na mě doma vždycky chechtala a jak jsem jí dala do kočárku hned ječela jako tur, dokud se neprořvala do spánku a hned po probuzení tačala znova. A pak to samo od sebe přešlo a jsem za top moc ráda. Být tebou, tak vydržím, myslím, že to přejde. mě přišlo, že jí vadilo, že na mě dobře nevidí aže si není jistá, že tam s ní jsem. Nevím, těžko říct. Nosila jsem v té době i v šátlku, ale tam my malá hodně koukala a málo spala, takže kočárek to plně nenahradí ani náhodou. takže radím chvilku vydržet, bude určitě lépe. Držím pěstičky 😉