Řev v kočárku i autosedačce

zuzannes
25. čer 2009

maminky pomooc...naší malé jsou tři a půl měsíce a nevydrží ani v kočárku ani v autosedačce. Má okamžitě hysterické záchvaty...řve a řve až do vyčerpání (v autě si jí prostě vyndat a pochovat nemůžu). Prosím máte někdo podobnou zkušenost, případně kdy se to zlepšilo. Všude jen slyším, že autosedačka a povozit je lék na všechno. 😖 Máme kvalitní kočárek i autosedačku, nikdy se jí tam nic nestalo, má všechnu naší pozornost, vyzkoušeli jsme jízdu po i proti směru, hračky, plenu přes hlavu, stáhnout korbičku...prostě nic nezabírá ☹ ☹ Už jsem z toho špatná...nemůžeme se hnout z domova a to už mi za chvíli hrábne 😖 😅 Děkuju předem za reakce

suchakaterina
29. kvě 2011

Ahojky holky....Od narození nám Dominiček plakal jak v autosedačce, tak i v kočárku. Jsem ráda, že v tom nejsem sama. vždycky jsem ho musela vytáhnout aby přestal plakat. Teď bude mít 4 měsíce a musím zaklepat, už pláče jenom občas. Vždycky mu tam dám několik hraček aby se zabavil. Teď si tam většinou hoďku hraje a pak na chvilku zadříme 🙂 ....... 😉 Tatínek z toho byl chudák špatnej a vůbec s náma nechtěl chodit na procházky 😀