• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říhne si vaše mimi pokaždé?

7. dubna 2008 
Chtěla jsem se zeptat říhne si pokaždé vaše miminko? :wink:
6. dub 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď už někdy ne, už se naučila líp pít a nepolyká tolik vzduchu. Ale když byla malinká tak do 2 měsíců tak si většinou krkla. A když to dlouho nešlo, tak jsem jí třeba na 5 min položila do postýlky a pak znovu zvedla a krkanec se objevil. V porodce nám říkali, že když si po 10 min nekrne, že jí máme položit, ale když se začne v postýlce kroutit, tak znovu zvendnou a krkanec vyplave :sunglasses:
6. dub 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje Nici so říhá pořád po každém jídle. Většinou je to docela dost.
A nevíte dokdy ji mám nechávat říhmout?(do kolika měsíců?) Nerada bych ji nosila na rameni do 15 let :sweat_smile: :sunglasses: :grinning:
6. dub 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše mimi prostě nebrká.... všichni s tím pořád stresovali jako že musí, ale ona prostě ne. tak už to neřeším:slight_smile:
6. dub 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eva si taky někdy neříhne, teď, když už je větší, tak mi to tak nevadí, nají se a jde si lézt, takže v pohodě... před spaním si říhne vždycky, když ne hned, položím ji a za chvilku znovu zvednu a to zabere...

Dokud jenom ležela, byla jsem raději, když si říhla... ale ve 100% případů to taky nebylo...
7. dub 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naše beruška si spíš říhne teď když se překulí na bříško než když byla uplné mimi to se nám to povedlo tak ve 3případech z10
7. dub 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše malá krkne málokdy a to hltá jak šílená. zato často ublinkává, tak předpokládám, že s tím se z ní dostane i ten vzduch.
7. dub 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše malá první dva měsíce moc neříhala a také mě všichni upozorňovala,ať dávám pozor a nepokládám ji,ale prostě nám to nešlo :unamused: Ale teď říháme jak oslík :sweat_smile:
7. dub 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek