Říhne si vaše mimi pokaždé?

vendeta
6. dub 2008

Chtěla jsem se zeptat říhne si pokaždé vaše miminko? 😉

nissanek
6. dub 2008

Teď už někdy ne, už se naučila líp pít a nepolyká tolik vzduchu. Ale když byla malinká tak do 2 měsíců tak si většinou krkla. A když to dlouho nešlo, tak jsem jí třeba na 5 min položila do postýlky a pak znovu zvedla a krkanec se objevil. V porodce nám říkali, že když si po 10 min nekrne, že jí máme položit, ale když se začne v postýlce kroutit, tak znovu zvendnou a krkanec vyplave 😎

zusma
6. dub 2008

Moje Nici so říhá pořád po každém jídle. Většinou je to docela dost.
A nevíte dokdy ji mám nechávat říhmout?(do kolika měsíců?) Nerada bych ji nosila na rameni do 15 let 😅 😎 😀

modramys
6. dub 2008

Naše mimi prostě nebrká.... všichni s tím pořád stresovali jako že musí, ale ona prostě ne. tak už to neřeším🙂

malovani
7. dub 2008

Eva si taky někdy neříhne, teď, když už je větší, tak mi to tak nevadí, nají se a jde si lézt, takže v pohodě... před spaním si říhne vždycky, když ne hned, položím ji a za chvilku znovu zvednu a to zabere...

Dokud jenom ležela, byla jsem raději, když si říhla... ale ve 100% případů to taky nebylo...

cazadora
7. dub 2008

tak naše beruška si spíš říhne teď když se překulí na bříško než když byla uplné mimi to se nám to povedlo tak ve 3případech z10

zuzik03
7. dub 2008

naše malá krkne málokdy a to hltá jak šílená. zato často ublinkává, tak předpokládám, že s tím se z ní dostane i ten vzduch.

jandalinka
7. dub 2008

naše malá první dva měsíce moc neříhala a také mě všichni upozorňovala,ať dávám pozor a nepokládám ji,ale prostě nám to nešlo 😒 Ale teď říháme jak oslík 😅