• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srostlé obočí u malého miminka. Setkali jste se s tím?

3. dubna 2009 
Ahoj všichni,

máme doma miminko, kterému je půl roku a začalo mu srůstat obočí. Je to opravdu hodně vidět. Nikdy jsem to u takhle malého dítěte neviděla a tak bych se chtěla zeptat, jestli jste se s tím někdy setkali ...
Nijak nás to samozřejmě netrápí, ale překvapilo nás to. :o)

Děkuju
Petra
2. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj petra, tak ja som mala takuto skusenost osobne... ako babo som mala skrat medzi obocim :grinning: a som tmavovlaska, takze to bolo patricne aj vidno... nasi to nijak neriesili... ale ked si tak pozeram fotky, tak to vyzera srandovne...
no a mojej dcere sa to tiez robi.... ma tiez pol roka...ale chvalabohu je blondinka... (teda neviem ci chvalabohu :grinning: ) ale ona to ma skor na nose...teda nie obocie... :grinning: len viac a dlhsie chlpky...
no co, mame takych malych opiciakov :grinning: :grinning: :grinning:
ale myslim, ze babu to nijak nevadi...
2. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
petra - u kluka to nevadí, ne :wink: jinak to lze odstranit laserem na soukromých plastikách (ovšem netuším v jakém věku) :slight_smile:
3. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Petra, mam kamosku, ktora ma neskutocne zrastene obocie a napriek tomu je neskutocna kocka, fakt.
3. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
V anglictine na to maju vyraz - unibrow- jednoobocie. Aj Frida Khalo ho mala a kde to az dotiahla :grinning:
3. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek