Stále neklidná

karono
10. bře 2010

Ahoj holky, mám malou má 5 měsíců a je stále neklidná. Vzdycky si rikam, ze se dobre vyspinka a pak bude klid ale ona uz se vzouzi s placem a porad jen place a prska a tak. Nezabavi se sama ani nachvilinku, maxialne 5 minut a konec. nemohu odejit do druheho pokoje, hned je rev jako blazen. Chvilinku sleduje televizi, najednou z nicehonic rev jako blazen. Porad fnuka a knoura, cim to muze byt? Trva to asi tyden, ale je to masakr, ja jsem uplne mimo :( Vcera jsme byly na ockovani, tak je to jeste horsi, ale i predtim to bylo stejne, takze ockovanim to nebude. Zoubky taky nic, protoze se snazim cinkat lzickou a nic necinka. Nevim uz jak dal, je to psychicky moc narocne :( Ani nechce jist :(

sweet84
17. bře 2010

Gabi som rada ze aspon niekto ma take iste problemy ako my, je to presne ako pises. Zachvilu uz aj na wcko si ju budem brat, uz 2 krat som to urobila 😉 Ktovie v com to je mozno naozaj zubky alebo to citove odlucenie? Ja tiez na nic nemam cas, este rano ako tak nieco urobim, poobede uz je sanca nulova 😒 . Cumlik u nas od zaciatku nehrozi.. a ani flaska..takze si vies predstavit 🙂 .Uz place, musim ist!

gabinka79
17. bře 2010

Dnes som sa po dlhšej dobe spojila s kamarátkou, ktorá má ročnú dcérku. Vravela, že aj jej malá bola "živelná", ale zmenilo sa to, keď začala loziť po štyroch. Rýchlejšie sa unavila a tým, že sa sama presúvala, sa dokázala zabaviť vecami, ktoré objavovala. Tak uvidíme, či to bude platiť aj na naše detičky. Ale pre mňa je to malé svetielko nádeje. 😅

majkali
19. bře 2010

Já taky nic nestíhám, když jdu stírat podlahu, tak toho musím třeba v půlce nechat a jít k malému, ještě tak naházet oblečení do pračky a nádobí do myčky, jinak vařím většinou večeře když malý usne, to je tak moje jediné teplé jídlo za den, žehlím taky po večerech, ale abych se přiznala, jsem už tak unavená, že si jdu raděj lehnout. Nechápu, jak moje dvě kamarádky mají doma čisto, že by se z podlahy dalo jíst. Nevím, jestli mají děti tak hodné nebo jestli uklízí přes noc. Kryštof zatím nesedí a ani neleze, na jednu stranu si říkám, že se pak zabaví, ale zase takhle nemusím všechno uklízet z dosahu, pak to bude hukot.

blanina12
26. črc 2013

@lienka43 Ahj, pamatujes si jake cajiky? Ja varim malickemu fenyklovy, je mu skoro 11 tydnu, to je na zuby brzo ne? Porad se vrti a neni v klidu, jen na ruce a slinta...

chroustinka
26. črc 2013

v peti mesicich sleduje televizi???? to se nedivim ze je divoka to bych byla taky.

srdiecko1911
27. říj 2013

ahojte ja mam toto iste z 4mesacnou dcerkou....nieje to skoro na zubky???????uz sa idem zblaznit nic nepomaha len nosenie na rukach a to uz nezvladam.....ani jest ani cajik nic.... ☹