Stanování s kojencem. Připadá mi to brzy

vendeta
11. čer 2008

ahoj, chci se zeptat, ma kamardka se chysta pod stan s treimesicnim chjlapeckem. Me t prijde brzy. Jedou na lipno. od kdy jste jeli pod stan???

nensy
11. čer 2008

no tak to by mě teda taky zajímalo 😕

skuli
11. čer 2008

Taky se mi to zdá brzo.Já bych teda nejela. 😝

jandalinka
11. čer 2008

no to si děláš srandu??!! 😉 😕 😕 S 3.měsíčním chlapečkem bych určitě pod stan nejela,ani náhodou.To bych spíš zvažovala až tak zhruba kolem roku. 😕

ria80
11. čer 2008

Já taky,je to hrozně brzo.
I když já bych nejla ani ted s malou,ne kvůli hygieně,ale ona prostě potřebuje na spaní klid a svůj režim.Každý hluk ji vzbudí.Neumím si představit,jak by spala ve staně,v čem,a my vedle ní,nespali bysme ani jeden a druhý den bysme jeli domů.

dzonyss
11. čer 2008

ahoj, mám 10ti měsíčního kluka a poprvé pojedem ve 2 letech 🙂

jabber
11. čer 2008

Na Lipně je i v létě docela zima 🙄 , s tříměsíčním bych tam pod stan nejela, jedině do karavanu 😉

markeeta
11. čer 2008

se stanovanim s tak malym miminkem nemam zkusenosti, letos jsme chteli jezdit na vikendy pod stan, ale zjistili jsme ze na to mame moc male auto, na vsechny ty veci atd, takze si obcas pronajmeme chatku a mame tam vsechen equipment.
Muze to byt pekny dobrodruzo! Musi premyslet hlavne o tom, v cem bude spinkat, aby mu nebyla zima, doporucovala bych neco jako korbicku a pekne mu tam ustlat.

marcim
11. čer 2008

V 5-ti měsících a bylo to fajn.Spal ve fusaku z kočárku a pod dekou a nic mu nechybělo 😎
Voda na mytí se dá vždycky ohřát...třeba na ohni 😀
Ve třech měs.,proč ne.Když to mimčo zvládne a maminka se na to cítí... 😉

bramburka
11. čer 2008

když je teplo, tak okolo 15 stupnu i v noci, spi pohodlně v hlubokým kočárku, tak myslím proč ne, ale já bych taky nejela, mám ráda svůj komfort, ale zdá se mi to OK.

zuzik03
11. čer 2008

myslím, že je to v pohodě, já bych klidně jela, bála bych se jedině toho, že malá vzbudí celý kemp 🙂 ale myslím, že prckovi je to jedno, kde spí, když má po ruce prso, ve stanu je teplo 😉

petraluk
11. čer 2008

Já taky myslim, že pokud bude mít dostatečný teplo, tak proč ne 🙂 Jednou jsem na Lipně stanovala a zima v noci určitě nebyla 🙂

brnda
11. čer 2008

Ve třech mesicich to je podle me brzo pod stan, mi jsme byli s Barčou když ji bylo 13 mesicu a s Vojtou se taky chystame ted v lete to mu bude taky tak 😉

marcim
11. čer 2008

Zuziku-na samotě u lesa nikoho nevzbudí 😀 😀 😀
A ženské v kempu rádi zavzpomínají jaký to bylo,když měly prcky...a když je óbr hnusně vždycky to jde všechno zabalit a odjet domů. 😉

bramburka
11. čer 2008

horší je to už s tema staršíma dětmama 😀

zevina
11. čer 2008

souhlas s Marcim, záleží na mamince, ta nejlíp dokáže odhadnout jestli to její mimi zvládne nebo ne 😉
my spali pod stanem až v 11m, protože máme srpnové mimi, tak to ani dřív nešlo, ale rozhodně bych se toho nebála i u menšího prcka 🙂
malý spal ve fusaku, byl naprosto nadšený a v pohodě a pro malé mimčo je korbička z kočárku supr nápad