• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tvrdá stolice u plně kojeného mimi

25. ledna 2009 
Ahojky, chci se zeptat, jestli některé vaše mimi mělo tvrdou stolici i při kojení. Malé se občas stane, že vykaká nejen tekutou žlutou stolici ("míchaná vajíčka"), ale povede se jí občas vytvořit i tužší drobné bobečky asi jako písek. Je plně kojená, nadýmání jí netrápí (zavrtí se, hekne si a pustí to tam), kaká pravidelně ráno a večer...
24. led 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ano aj mi take mavame, podla dr. vsetko ok.
24. led 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
pokial bol maly len kojeny tak take nemal ale teraz ked sme zacali s prikrmom (tuha strava) tak ma bobky ako kamene
24. led 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
zmrzka333, daj vodicku...
24. led 2009 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ano daj mu vodičku ale mala by si si davat pozor aj ty čo zješ :slight_smile:
25. led 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky dala bych hermankovy cajik tim se nic nezkazi, ikdyz kojis a doporucuju probiotika pro kojence napr. Probian ci Biopron Junior je pro deti od 3 mes. a upravuje zacpu, zazivani a podporuje traveni miminek..zaroven podporuje strevni mikrofloru, opravdu overene a zabira!!
25. led 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte zacala som davat harmancekovy caj, feniklovy nechce a ten harmancekovy len sem tam a to len par hltov. zajtra skusim vlaznu vodicku ale on nechcel nikdy ani cumel ani flasku takze skusam aj z poharom ale nejak nam to nejde.
Jem rovnako ako predtym len som prestala pit caj na podporu tvorby mlieka a tam bol fenikel, mozno aj to.
lisounek a su to tabletky alebo kvapky?
25. led 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek