Skoro 4měsíční dcera ublinkává, máte zkušenost?

zuzcz
29. zář 2016

Zdravím 🙂
Nemá něketerá z Vás zkušenosti s ublinkáváním miminka? Máme doma skoro 4 měsíční holčičku a doteď bylo všechno v pořadku,ale poslední tyden pořad ublinkává. Kdyby to bylo trošičku při odříhnutí, tak to neřeším. Ale pořád ublinkává, i hodinu po krmení a je toho dost.
Jsme na UM a dáváme Sunar a doteď žádne problemy nebyly.
☹ ☹ ☹

yerry
29. zář 2016

@zuzcz ahoj moje dcera blinkala od 5 tydnu. A ze to byly poradne savle.... byli jsme na sonu kvuli refluxu a diagnoza znela ublinkavani z nezjistene priciny. Rejli mi ze dokud dite pribyva na vaze nikdi to neresi. Deti totiz proste pry blinkaji. Kdyby zavala hubnou zavreli ny nas do spitalu. Nevim kdy a jak to skincilo ale v 8 mesicich jsem su jednoho dne uvedomila ze proste uz neblinka.... vymizeli ti postupne jak jsme prechazeli na tuhou stravu....
Chapu ze jsi na nervy. Byla jsem taky. Co vypila to vyblila. A nejvice MM. Tak jsem musela predtat kojit jelikoz UM mi blinkala mene a navic kdyz se vyblinkala tak uz jsem mliko na dokrmeni nemela ( nebyla jsem zrovna vykonna kojna😕) a tak jsem musela nasadit UM na dokrm. O tom ze bylo vse poblize a od natraveneho mlika i poradne smradlave uz nemluve....

zuzcz
autor
29. zář 2016

@yerry
Děkuji za uklidnění. Právě mi to příšlo zvláštní že celou dobu všechno dobrí a najednou z niceho nic zacala hodne blinkat. Pojí ublinkne, jdeme ven ublinkne, jdeme domu zase. Je to pořád. Chci zítra volat i doktorce, protože jsem si rikala že pokud to samo nepřejde do pátku tak zkusím zavolat a poptat se. Na kontrolu jdeme až 12.10. tak snad váha bude v pořádku.

yerry
30. zář 2016

@zuzcz jako tim ze s ni zajdes k doktorce nic nezkazis ale zkus byt klidna deticky proste blinkaji a pokud nema teolotu nebo neco jineho tak to nebude nemoc (myslim viroveho puvodu) mej po ruce vzdy distatek cistych latkovych plen at ji mas cim utirat. Nic jineho s tim nezmuzes a dej vedet co na ti doktorka 🙂

zuzcz
autor
3. říj 2016

@yerry
Tak jsem u doktorky nebyla,ale začala jsem dělat delsí intervaly mezi jídly. Malá ublinkuje pořád,ale uz ne tak moc. Takže možna to bylo i tím 🙂
K doktrorce jdeme 12.10. na očkovani, tak se ji na to zeptam tam. A uvidime. Ale uz to neni tak hrozne 🙂
Kaaždopadně děkuji 🙂

zuzcz
autor
13. říj 2016

@yerry
Tak nam doktorka změnila mléko, že může jit o alergii na kravské mléko. Jenže teď mame problem, že malá mléko odmíta ☹ Nechutná jí. Takže už si nevím rady. ☹ Doktorka doporučila jinou značku a jiné mléko,ale bohužel mléko na 3 dny za 1600,- si nemůžeme dovolit ☹ ☹ ☹ 😢