V 6ti měsících 9 kilo a 68 cm. Jsme tu rekordmani? 🙂

katynaa
5. čer 2008

V 6.mesicich 9 kilo, 68cm. Jsme rekordmani na konikovi??? 🙂

kim
23. čer 2008

Lacherko můj kluk má taky 9kg v půl roce a rozhodně se nekutálí a ani žádné mimi tady z holek není tlusté, co jsem koukala na pár albumů.Já v těhu vitamíny vůbec nebrala a kluk měl 4,5kg a porodní váha 2700g se mi zdá opravdu dost malá, opravdu ideál je těch 3,5kg a to je odjakživa, nevím, kde bereš, že se dřív rodili menší děti 😕 .Na takové škvrně bych se bála sáhnout 😅

sisstin
23. čer 2008

lacherka: tak u mě to třeba sedělo, malej měl 2940g..a ted v 8m má 6940g 😉 ale jsou holky, co jsou vyloženě štíhle a stejně se jim narodí třeba 4kg dítě..takže o tom to neni 😉

kim
23. čer 2008

A on to není urovna med tahat půl roční mimi, které samo ani nesedí, takže musíš odkrkávat a těch 9 kg se pronese, takže bych chtěla vidět nějakou maminu tady, která se snaží mimi schválně vykrmovat, aby tady vypadala trendy a pak si strhala záda 😝

kim
23. čer 2008

Já měla před těhu 63kg na 170cm, takže si myslím, že žádnej cvalík jsem nebyla, por.váha 3,45.Manžel měl 3,30kg, dnes má 180cm a 80kg, takže jsme oba úplně akorát a narodilo se nám takový gigantě 😀

sisstin
23. čer 2008

ale jako trošku souhlasim s tim, že ted je fakt o dost víc dětí, co jsou větší..dřív bylo normoš 10kg na roce..a to některý maj v 6m 😕 a my to budeme mít asi tak ve 2letech 😅 😅 😅

ale jako stravou v těhu se to podle mě fakt neovlivní, a už pak narozenýmu dítěti těžko nasadíte dietu že 😅 my jíme docela dost podle mě..a prostě nemá ani 7kg..a zas poslouchám, jak je hubenej atd., což mě dost sere, pže je úplně normální a nic mu nechybí 😉

kim
23. čer 2008

Lidstvo se prostě zvětšuje, vždyť kolegyň dcery mají v 16.letech nohu 43 😕 to má můj chlap, u mě byla ve škole 40 na údiv, všechny holky měly 37,38 😀 😀

janab78
23. čer 2008

lacherka-to já vím, jen jsem chtela rict, ze vitaminy za nic nemuzou. A na vysvětlení-v nemocnici jsem měla být už od začátku, ptorože jsem nevstřebávala živiny z jídla.Takže žádné úmyslné hubnutí.To ani náhodou.
Váha dětí je genetická, nedá se s tím nic dělat.

sisstin
23. čer 2008

kim: já mám 35 😅

kim
23. čer 2008

Siss, Ty jsi geisha ne??? 😀 😀 😉

sisstin
23. čer 2008

jo, ale teda já měla v těhu dost břuch, a cizí gyndařka mě hned zprdla, že určitě jim vitamíny..a že je jíst nemám, že se pak rodí mega děti 😕 a já přitom žádný nebrala 😅

lacherka
23. čer 2008

kim: když jsem se narodila já, nebo můj bratr, přítel, všichni jsme měli od 2,5kg do 2,6kg a třeba se mnou hned mamka chodila ven a nikdo neřekl, je moc malá ještě s ní nesmíte ven....ale když se narodil malý, a měl 2,7g tak ho každý hlídá, doktorka tvrdí, že s ním nemůžu ještě ven, dokud nemá 3kg...už před porodem doktorka strašila, že bude malinký. Kamarádky holčička se narodil a měla 2800g a chtěli po ní před porodem fotku z ultrazvuku, prý je moc malá...
ta kamarádka co má malého v 5měsících 8kg, tak její strava je taky mcdonald, hranolky atd...takže je možné, že dítě přibývá tady po takovéto stravě...
a sama mi ho dala do náruče a řeknu Vám,že bych ho asi neunesla, držela jsem ho minutu a musela vrátit...

sisstin
23. čer 2008

lacher: to je o zvyku, mně přijde těžkej i jako ani ne 7kilovej 😅

kim
23. čer 2008

Nějak nechápu tu stravu Mc Donald???jako že kojí a takhle se stravuje????Já mám kluka nekojeného...
s tím, že nesmíte ven, to je ale fakt divný, když je malá zdravá, tak proč???ještě bych neřekla v zimě, kdyby byl mráz, ale když je už teplo 😕 😕

sisstin
23. čer 2008

kim: někteří doktoři to fakt řeší tu váhu 😉 my s tim taky měli problémy, furt si jako myslela, že mu nedám najíst nebo co 🙄 🙄 🙄 naštěstí se to už uklidnilo, ale že je to genetický vůbec nebrala, že prej to, že já jsem měla v 6letech 15kg s tim nemá nic společnýho..což já si myslim, že teda má 😅

lenkazdenek
23. čer 2008

KIm,sestřenka má teď měsíční holčičku,taky se narodila menší teď má 3 kilča a jak byly ty vedra tak třeba vůbec nedoporučovaly chodit ven. Jinak já když se narodila měla jsem skoro 4 kilča ,manža taky.

janula2008
23. čer 2008

Lacherka:já to nemyslela jako nějak zle, ale fakt některý děti jsou velký prostě dispozičně a ne z přejídání nebo tak. Já osobně na žádným mekáču neujíždím, jíme převážně zdravě a malá je ještě i kojená a je veliká, ve 4měs. má 70cm a 7200g. (Tlustá bych teda neřekla-po nás se vytáhne, já 179cm.a přítel 185cm.).Žádná mamina děcko nechce překrmovat jen aby byla trendy, ty záda trpí a není to žádný med takové velké děcko tahat. Ale já když se narodila měla skoro 4kg., přítel 4,5kg.tak je pak jasný, že 2kg.mimino mít nebudem. 😕 A proč tě s ní nepustí ven to nechápu, ale v takovém horku netahám ani Simču.

sisstin
23. čer 2008

janula: tak to tlustá není fakt ani omylem 😉 na tu dýlku 😉

lacherka
23. čer 2008

janula: já to spíš myslela tak, že třeba příklad...před dvaceti lety....bylo ze sta miminek 20kolem 4kg, jinak ostatní třeba okolo 3kg nebo pod....a ted z těch 100mininem je 80kolem 4kg a zbylých dvacet se pohybuje kolem kolem těch 3kg..v porodnici byly kolem nás samá mimča kolem 4kg a my a ještě jedna paní 2,7g....a obě jsme byly akorát vystresované z toho jak to ty sestřičky řešily, že máme malá mimina.....To je jasné, že pokud jsou rodiče větší tak i miminko bude větší....ale třeba ta kamarádka je štíhlá a manžel taky,ale dítě obr...prostě vzhledově na první pohled mi příjde váha neuměrná věku

sisstin
23. čer 2008

lacherka: nám v porodce byla velká i velikost50 😉 taky jsme tam byli nejmenší, ale teda nikdo nic neříkal, předčasně nebyl..byl právě přenášenej..váhu začla řešit až naše peditatrička 😖

lacherka
23. čer 2008

sisstin: malýmu jsou taky ty nejmenší oblečku ještě velké a plínky musíme kupovat ty od 2kg, zkusila jsem dát od 3kg a jak mu odstávaly od nožiček, tak čurání bylo všude jinde, jen ne v plínce....
tak ted mi kamarádka psala, že prý miminka do 3kg neumí sami udržet teplotu,,,,takže asi proto chtějí aby měli min. 3kg než můžou ven

sisstin
23. čer 2008

lacherka: já používala plínky new born2 do 6m 😉 😅 😅 😕 😕

kacerka
23. čer 2008

lacherko, já mám 56 kg a 175 cm a porodila jsem 4 kg chlapečka. Na 6,5 měsících měl 10,35 kg - je tedy od 3. měsíce na UM, páč mu MM nestačilo - byl věčně hladovej, ale nějak mi to nedalo, abych ho nechala řvát hlady. Má sice faldíky, ale miluju ho takového, jaký je a o sobě si nemyslím, že jsem matka, která by naschvál přecpávala dítě jen proto, aby mělo trendy proporce. Prosím Tě, zamysli si nad sebou 😉

lacherka
23. čer 2008

kacerka: nevím proč bych se měla zamýšlet...spíš mi přišlo,že se tady maminky předhání kdo má víc...ale podle mě to není nic moc hezkého mít oplácané dítě, ale to je můj názor a nikomu ho nenutím...

kacerka
23. čer 2008

lacher, jako sorry, ale určitě nikdo nepřekrmuje své dítě, aby vyhrála v diskuzi na koníkovi. Já třeba Karlíkovi nedávám ani nic mezi jídly (myslím tím nějakou mlsku), takže má opravdu pravidelný vyvážený jídelníček odpovídající jeho věku. Některé Tvé názory mě docela dostaly 😕

lacherka
23. čer 2008

spíš se zamýšlím nad tím,čím to je, že ty děti jsou ted tak velké, jak jsem zmínila jestli to je vitamíny, které se tak propagují nebo stravou maminek...či překrmováním...nemyslím tím, že když rodiče mají větší proporce je jasné, že dítě nebude trpaslík....ale tím, když dva štíhlý lidé mají dítě, které má v pár měsících to co jiné dítě v roce

kacerka
23. čer 2008

lacherka, je to dané hodně geneticky a to, že dítě má na půlroce 10 kg, neznamená, že z něj bude buřt po celý zbytek života. Podle mé mamky, jsem na tom byla úplně stejně, jako můj Karlík (i kojená jsem byla stejnou dobu) a od svých dvou let jsem spíš vychtrtloň 😉

sisstin
23. čer 2008

u těch malých miminek se ta váha fakt neodráží, jak budou vypadat v dospělosti..na spektru byl nějaký dokument, a pokud má dítě nadváhu ve 3letech, tak už je snad i 80%šance, že bude mít nadváhu až do dospělosti..ale do těch 3let se to ještě nedá říct 😉

janula2008
23. čer 2008

Lacherko:ale to dítě to může za rok třeba vyběhat. Jak už jsem tu jednou psala, moje ségra byla do cca 11 let nechutný vepřík, vážně děs a teď mrkni na její fota: http://libimseti.cz/diablesse?uid= Příjde ti tlustá nebo obézní??? Já měla taky v půl roce 10kg., máma se za mě styděla, protože všichni kroutili u kočárku hlavama a teď? Jsem vysoká a troufám si říct, že 4měs. po porodu i docela štíhlá. A jestli byly děti dřív menší? No, asi jo, ale třeba já a i hodně lidí které znám byly taky kolem 4kg. Tak myslím těžko říct. Každopádně myslím, že na nějakým kilu nesejde, hlavně ať jsou děti zdravé a spokojené.

lacherka
23. čer 2008

vsak presně tak, hlavně aby byly zdravé a delaly radost

sisstin
23. čer 2008

janula: tak jsem tě taky zkoukla..dávám 1 😝