V 6ti měsících 9 kilo a 68 cm. Jsme tu rekordmani? 🙂

katynaa
5. čer 2008

V 6.mesicich 9 kilo, 68cm. Jsme rekordmani na konikovi??? 🙂

skuli
12. čer 2008

Holky nechci Vás strašit,ale nepřecpávejte zbytečně své děti.Moje nejstarší holka měla při narození 4 060.Vždycky byla o hodně větší než její vrstevníci.Taky byli všichni rádi jak hezky přibírá a jak je tlusťoučká,jaké má faldíčky.Dneska má 12 roků a váží 84 kg a vypadá na 18. 😝 Mám strach aby mi ji někdo neznásilnil.Někde jsem četla že tukové buňky se vytvářejí odmalička.Takže já bych tady nesoutěžila kdo má tlustější miminko.

flora
12. čer 2008

skuli, myslim, že když plně kojim, veme si mimčo samo co potřebuje.

andulkaavetrelec
12. čer 2008

já byla jako malá jako koule, ale pak jsem byla zase jak z koncentráku a to mi zůstalo
jinak náš malej měl 10 měsíců, 10kg, takže žádnej favorit tady, ale lehkej teda není

lucie.safrankova
20. čer 2008

Ahoj, tak my máme sedm měsíců, 70cm a 9 kg přesně

selu
20. čer 2008

pred chvilkou jsem psala do jine diskuze, ze mame 5 mesicu a pet a pul kila, jenom kojim...takze to moc neovlivnim, jedine bych ji zacala v noci budit, pac mame jen 8 kojo za den, noc mi celou prospi, takze ji "chybi" treba 5-8 dalsich kojeni, proto jsme asi takovi pidizvici 😀 ale faldiky mame 😀
Jo a co psala skuli o tech tukovejch bunkach, taky jsem to slysela 😉

kacamar
20. čer 2008

ale kdyz je dite tlusty z materskeho mleka, tak to snad nema vliv na pozdejsi obezitu ne?? leda by bylo takhle vykrmeny umkou...

selu, tak ja kojim jen 6x za den (v noci spi celou noc) a pribira 30g denně - ma ted 6,40 kg.

krista
20. čer 2008

Tak já taky plně kojim, jsou nám tři měsíce a dva týdny a máme takových 6,5kg - za to nemůžu 😅
Četla jsem že tohle nemá vliv na budoucí obezitu ve vyšším věku, to už potom budeme muset ohlídat stravou, popřípadě sportem 😉

lenkazdenek
20. čer 2008

já jsem v chytrý knížce četla že nikdy není jistý že z tlustých miminek vyrostou tlusté děti 😉 že se to srovná 😅
Jinak my máme 7 měsíců 70cm 7,800g

kim
20. čer 2008

Takže se taky přidávám, dnes vážení a měření a 9,2 kg a 73cm.Náš Daník není tlustý, i Dr.řekla, že bude prostě pořádný chlap, záleží na tělesné konstituci 😉

janula2008
20. čer 2008

Ahoj holky, tak my máme ve 4 měsících a týdnu 70 cm a 7200 g. což se mi zdá fakt dost, ale věřím, že to malá vyběhá nebo se vytáhne (já mám 179 cm, taťka 185 cm.), tak to bude snad nějaká basketbalistka 😀 . A jinak Skuli, no já nevím, má ségra byla cca do 12 let totální míša kulička, fakt děs a teď je megahubená a může z placu dělat modelku : http://libimseti.cz/diablesse?uid=

janula2008
20. čer 2008

Je to asi různý 😝

kitty68
20. čer 2008

no uz js to nekde psala nase kraska 9.56 a 70.5 cm jen kojena fakt nevim co mam delat

janula2008
20. čer 2008

Já jsem někde četla, že dlouho kojené děti nebývají v dospělosti tlusté (samozřejmě pokud pak do nich nerveme sladkosti a hranolky atd) tak se s tím netrap. Já měla v půl roce přes 10 kg. 😀

janula2008
20. čer 2008

A mamča se prý za mě styděla, protože jsem zaplnila celý kočárek a všichni na mě nevěřícně hleděli 😀 .

kitty68
20. čer 2008

ty vole ani mi nemluv a jak je stara tak rok uz ma? 🙄

kitty68
20. čer 2008

janula a jak vypadas ted jsi kobra obecna nebo nic moc 😀 😀 😀 😀 😀 ?????????

janula2008
20. čer 2008

Mam tu album male, jsem tam i ja, tak kukni podle prezdivky. Jako zadna slava, ale nejaka extra tlusta si taky neprijdu 😀 . A segry obrazek jsem tam dala vyse, ona byla fakt uplny veprik tak do 11-12 let a ted po ni chlapi sili 😀 . A anorexii vazne nema, co ta toho sezere...proste se vytahla 🙄 .

binki
22. čer 2008

7 měsíců, 76cm, 9kg 🙂

gilotek
22. čer 2008

ivee: nááááádherá holčička 😉 Přeju hodně štěstíčka v životě 😉

lacherka
23. čer 2008

já nechápu jak můžete mít taková vykrmená mimina🙂) máme 14dní po porodu a bojujeme abychom měli 3kg, kamarádka má 5měsíční dítě a to má 8kg a osobně můžu říci, že mi příjde jak nemocné, prostě gigant....vůbec se mi nelíbí ty tlustá mimina☹

zany
23. čer 2008

My měli v půlroce taky okolo 9 kg 🙂

Lacherko, každé dítě je jiné! Prcek byl jenom kojené dítě, dostával klidně po 3-4 hodinách a prostě přibíral víc! Tak co by jsi s tím dělala, kdyby takhle přibýval??? 😕
Počkej, třeba ti malá začne pak přibírat a bude vážit to samé! A bude ti to vadit??? 😕 Asi ne, co? 🙄

lacherka
23. čer 2008

no hlavně v té porodnici všechny děti měli snad minimálně 3,5kg a i přes 4kg, a když já měla malého 2700g tak každý dělal jak kdyby byl nemocný, že je takový malý. Ale dřív to bylo normální, rodily se menší děti a nikdo z toho nedělal vědu, ted by každá doktorka chtěla aby díte při porodu mělo minimálně 3,5kg. Jestli to není tím,že se všude propagují vitamíny pro těhotné calibrum a mamavit a děti jsou pak přerostlé, já jsem taky tyto vitamíny brala ale né 2 denné ale tak 2týdně a radši jsem si dala zeleninový nebo ovocný salát....
zany: chápu, že každé dítě je jiné ale příjde mi,že tady těch obrovských dětí je prostě čím dál tím víc a malé dítě se pak bere jako nedonošenné i když má necelá 3kg, což je podle mě normální

zany
23. čer 2008

Já myslím, že jenom o vitamínech to není!!! Je to i ve stylu stravy...
Kamarádka se pořád strašně bála, že přibere, děsně se hlídala, jezdila na rotopedu a pak měla holčičku 2,70... Neříkám, že přibrat 20 kg je optimální, ale někdo to přibere a ani neví jak 😖 Já to třeba přibrala a jedla jsem normálně, vitamíny jsem brala 1x denně a malej měl 3,45...
Někdo má prostě dispozice k tomu, aby měl větší dítě, někomu se holt narodí menší... 😉

janula2008
23. čer 2008

Já vitamín brala jen cca 1x za 2 dny (když jsem si vzpomněla 😉 ) a přibrala celkem cca 13-14kg. Z toho malá měla 3830g. tak určitě vitamínama to není! A lacherko, to že má malý teď necelý 3kg. to neznamená, že v půl roce nemůže mít víc než má malá teď!!A pochybuju, že se ti přestane líbit, trošku debilní názor, ne? Můžeš jen kojit a může ti taky hodně přibývat, tak doporučuju toto přehodnotit.

janab78
23. čer 2008

MOje zkušenost-1) vitaminy v těhotenstvi jsem nebrala, cele tehotenstvi jsem byla nemocna a nedostala jsem do sebe skoro zadne jidlo az jsem skoncila v 7. mesici v nemocnici. Samozrejme jsem do te doby jen hubla, ale dite bylo vzdy podle utz vetsi min o 2 tydny.
2) velke dite a prekrmovani- mala ma v pul roce 6,5 kg, a to ji mene nez ditka nekterych kamaradek stejne starych
😉

lenkazdenek
23. čer 2008

já brala vitamíny,taky,je fakt,že jsem hodně přibrala,ale hodně byla voda,byla jsem šíleně oteklá a malá měla po porodu 3,330 takže naprosto ideální takže o vitamínech to fakt není a nemyslím,že by větší děti byly nemocné

janab78
23. čer 2008

sorry v pul roce 9,5 😀

binki
23. čer 2008

vitamíny jsem nebrala, jedla zdravě, sportovala a stejně měl malý skoro 4kg a já byla zavodněná 😔

lacherka
23. čer 2008

janule: myslím,že debilní názor to není, prostě se mi nelíbí obezní děti, které se sotva kulí, pokud bude hodně přibývat, přehodnotím svoji stravu a budu jíst zdravěji, není na tom nic hezkého mít přerostlé dítě a myslím, že jsou to i genetické předpoklady-pochybuji, že když jsem já měla 2,60 a nyní mám 50g, takže bych měla obříka....
ale tady mi to příjde, že čím větší dítě tím více trendy...

lacherka
23. čer 2008

jana: v těhotenství si dítě z vás vezme to co potřebuje, pokud mu funguje dobře vyživování, tak dítě bude takové jaké má být, ale vše se projeví na Vás, pokud málo jíte, budete mít nekvalitní vlasy, plet, nehty zuby....proto jste asi taky skončila v nemocnici...dítě bude nejspíš zdravé, ale Vám to uškodí