V 6ti měsících 9 kilo a 68 cm. Jsme tu rekordmani? 🙂

katynaa
5. čer 2008

V 6.mesicich 9 kilo, 68cm. Jsme rekordmani na konikovi??? 🙂

lacherka
23. čer 2008

tu váhu vám pak klidně můžu říci,ale myslím,že to žádná extra suma nebude☹ pokud to půjde podle genetiky...ale sama nemůžu vědět....ale pokud to bude v pořádku tak proč ne, jistě, že budu radši když bude mít váhu tak akorát...
neříkám, že více vážící děti je na tom něco špatně nebo že je to chybou maminek, spíš by mě zajímalo čím to je, že se prostě rodí více větších dětí nebo přibírají více než děti v mém okolí

lacherka
23. čer 2008

kacamar...no jistě, že to dítě bude mít každá z nás ráda....i kdyby měl 20kilo, je to prostě její dítě...ale jak píšeš mně se osobně 10kg dítě nelíbí,ale budu ho mít ráda...tak to myslím i já...prostě vzhledově se mi líbí více dítě které má přiměřenou váhu,ale pokud to moje bude silnější, tak na tom jestli ho mám ráda mín nebo víc nemůže vůbec nic změnit, budu ho mít ráda tak i tak....to je jako kdyby žena co má postižené dítě, řekla že ho mít ráda nebude, to přece nejde. ráda ho bude mít,ale její názor bude, že radši bude mít zdravé dítě.../no to jsem zrovna dala takový blbý příklad/
nevím jestli se dá kojené dítě překrmit, ale spíš jsem to myslela, jestli to není stravou maminky, např. když budete jíst nezdravě, tučné atd, asi budete mít vydatnější mléko a dítě více zasytí, nebo když jsem psala s těma vitamínama, třeba se projeví do mléka a má to vliv na růst dítěte....nevím....tohle se ptám aby mne tu někdo nenařkl, že to tak není a že mám blbé názory
třeba moje babička mi pořád říká, at jím zasmažené polívky a omáčky atd. at mám vydatné mléko, at malý více přibývá...

janeses
23. čer 2008

Souhlasím s tím, že váha miminka je dána geneticky...já jsem z dvojčat, při narození jsem měla 2kg (ale v 35tt), manžel měl v termíně 2,80...takže jsem čekala, že náše miminko bude mít taky tak nějak...Malá měla necelé 3kg, ale byla v 38tt, takže možná kdyby se narodila ve 40tt, měla by malinko přes 3kg...jen chci říct lacherko, že Tvoje malá může být klidně v půl roce buclíček, to neovlivníš....Naše holčička je tím příkladem, v půl roce měla 8 kilo, na nožičkách samý faldíček, mě se to naopak hrozně líbilo, mnohem více než hubeňoučké a droboučké miminko.....byla kojená 8 měsícu, to přibírala hodně, potom se sama odstavila, začala se hodně hýbat a teď má skoro 14. měs. a má 10,5 kila, takže už tak moc nepřibírá, myslím, že je akorát. 😉

lenkazdenek
23. čer 2008

ono to bude spíš dobou,vem si ,že dřív nebyly moc alergie ,dnes je alergiků hodně,prostě doba se mění podívej na doporučení lékařů-dřív se doporučovaly příkrmy s jíškou ,tvorohy nebo se dřív radilo dítě od půl roku posazovat
Jinak tou stravou matky -nevím kojila jsem jen chvilku a jelikož mě kojení nešlo tak jsem nestíhala ani jést odbývala jsem se jabkama ,jogurtama nebo piškotama a malá přibírala dost 😕

lacherka
23. čer 2008

janeses: já mám chlapečka🙂 ale můžu říct, že bych taky byla radši, kdyby měl na nožkách trošku faldíčky, je ted takový hubenour, samá ruka samá noha...

janeses
23. čer 2008

Je tak to se omlouvám, nevšimla jsem si...kolem nás je spousta stejně starých dětí, Nellinka se z nich narodila nejmenší, teď je největší 😀

janula2008
23. čer 2008

lacherko:myslim, ze ve dvou tydnech je jeste na nejaky faldicky fakt docela brzo, ono tu opravdu muzes pak za pul roku resit opak, ze se ti bude zdat, ze pribira moc. S tim jidlem a kojenim no nevim, ja se taky dost odbyvam (hlavne jogurtama, ovocem, sem tam narychlo udelanyma testovinama nebo tak) a mala roste a pribyva opravdu vic nez dost.Ikdyz vyhradne ji nekojim, 2x denne jsme kojo zamenily za UM, ale podle davkovacich tabulek.

skuli
24. čer 2008

Holky pěkně jste to tady rozjely 😀

janula2008-Trochu jsi mě uklidnila.Sestra je opravdu kočka a ty taky.
Jinak někdo tady psal,že 16 holky má velikost nohy 43.Takže moje Sára má tu velikost ve 12 letech 😖 Koupit ji boty je opravdu umění.
Já když jsem byla malá,tak jsem byla hubená,nechtěla jsem jíst,lozili za mnou po čtyřech a krmili a babička plakala,že umřu hlady.Brácha byl tlusté mimino,samý faldík.A dneska?Brácha nejí,ale žere a je hubený a já jím málo a jsem bečka.Je to strašně nespravedlivé 😠

aniska
30. čer 2008

caute baby, tak ckoda ze sa tu nepise len ta vaha v 6 mesiacoch, lebo je to dost neprehladne.. no, my sme mali tych 10,5 v 6 mesiacoch, (9 kil mal uz asi v 4 mesiacoch aj nieco, v 5 mesiacoch uz mal 9,5. )

viki1977
13. říj 2014

My mame v 6 mesicich 9 115 a 69 cm 😀

espada
14. říj 2014

@katynaa Nejste. Malá má 9 kg a 78 cm 😀

veroon1
30. lis 2014

ahoj nas Niky mel v 6ti mesicich8155g a 69cm

elvira
30. lis 2014

8,5 kg a 73 cm... je dlouhán dodnes.

pisisvori
30. lis 2014

Dcera mela v 6m 69cm a9.40kg, synovec 73cm a 11.3kg samozrejme plne kojeni oba.

espada
1. pro 2014

@pisisvori Tož pěkní macci 😀

abalajda
1. pro 2014

Tak to jste hvězdy,moje tříletá dcera má necelých 13 kilo....🙂

andrejka_o
10. pro 2014

My mame 4,5 mesicu, 9,25kg a 68 cm.... tak aspon jsem se trosku uklidnila 😉

ivular
10. pro 2014

Už jsem se tu v jedné diskusi "chlubila": syn vážil ve 4 měsících 9,5 kg 😅 Taktéž plně kojený.

alisek
10. pro 2014

@andrejka_o
@ivular tady holky, lituju vaše záda, to jsou teda váhové přírustky, mám 19ti měsíčního synka a ten má 9,7kg 😎

ajurka
11. pro 2014

My v 6 mesicich 11300g a 75 cm porodni 3000g a 50cm 😀

janinka23
12. pro 2014

My v 6 měs. 9390 g a 69 cm 🙂

drosea
16. pro 2014

to my jsme trochu mimo- 7m- 75 cm a 7,5 kg- říkám, že to je dlouhá žížalka

andrejka_o
18. pro 2014

My jsme na sunaru plus uz prikrmy... @ajurka taky pekny 😀 ale peknej dlouhan... my jsme prdoli s 68 cm... pry by se mel s prikrmy zastavit, tak uvidim v lednu v poradne...

iwettkas
23. led 2015

tak naš na 6 mesících mel 11 110g. ted mu je 9 mesícu a mame 14 kilo :D

lakitka
5. únor 2015

My v 6 měsících 77cm a 9160g (plne kojena)..v 7mesicich 81cm a 10,10g(kojena+příkrm)

supermama2015
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pt1981
9. únor 2015

Dcerka 5 měsíců. plně kojená. Váha 8180g a délka 69cm

ajurka
18. dub 2015

My v 6 měsících 11kg porodní 3kg :D

zlajana24
15. kvě 2015

4měsíce a 3 týdny - 7kg 🙂 takže dvě bradičky he,he... :-P

veverice27
20. čer 2015

my mámev 6ti měsících 9,5 kila a 70cm :D