• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V 6ti měsících váží 8 kg. Je to hodně?

14. prosince 2013 
ila12 a to si ho rodila přirozeně,to teda klobouk dolů,mě stačil ten náš 3800g :slight_smile:
3. zář 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
motol, jo jo porodila jsem ho přirozenou cestou.Těhotenství i porod byl bez komplikací,vše tak jak má být,ani nevím proč byl tak velký cukrovku jsem neměla a ani žádný vytamíny jsem nebrala.Prostě jsem si ho pořádně upekla :grinning:
3. zář 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ila12 to teda dobře si papala v těhotenství a vidíš jak mu to prospělo :slight_smile: kluk jak buk
3. zář 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak to tu ctu,vsechny jste porodily uz vetsi deticky, nas Danny mel porodni vahu 2790g a zdvojnasobil ji uz ve trech mesicich :confused: Je taky jenom plne kojeny,tak se docela bojim co mi rekne doktorka za tejden na prohlidce :unamused:
26. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak lukášek váží ve 4 měsících 7400g :slight_smile:

já bych se na yt tabulky taky vyprdla :slight_smile: nejsme s manželem nijak vysocí ale já vždycky vážila nejvíc ze třídy,kvůli těžkým kostem.Lukášek má jen naducané tvářičky :slight_smile: chutná mu dost :slight_smile: a jsem za to moc ráda :slight_smile:
7. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
naše Karolínka se narodila s váhou 3310g a měla 48cm. Už máme dva měsíce za sebou a malá váží přesně 5 kilo a měří 57cm. Taky se vždycky bojím, co nám řekne doktorka........... Bohužel nekojím a dávám Nutrilon.
Jen ať nám mimča pěkně dlabou, lepší, než se trápit tím, že jedí a přibívají málo :sweat_smile:
18. kvě 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,myslím že každé dítě přibývá na váze individuálně.Mám tři děti,všichni byli velcí.Nejmladšímu synovi jsou čtyři měsíce,váží 8 kilo a měří 67 cm.Porodní váha byla 4050gr a 52 cm.Je to docela macek,ale až začne chodit,tak to vyběhá.Správně by mělo dítě do půl roka váhu zdvojnásobit a do roka ztrojnásobit,jak psaly holky.Starší děti jsem kojila,Vojtíška bohužel jen tři měsíce. Teď je na sunaru,ale krásně přibýval i při kojení.Některé děti to mají dané,že budou větší.Hlavně aby ti naši mrňouskové byli zdrávi.Jo a naše doktorka to taky neřeší,chválí jak krásně přibývá.Prý je to známka zdraví.Malej se nepřejídá,papá jek má.Tak po třech a půl až čtyřech hodinách.A faldíky u batolat jsou úžasné.Diety spíš řešíme my maminy! :dizzy_face: :grinning:
14. pro 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
ja som sa riadila zo začiatku podla tejto tabulky...skus mrknut...
http://www.mimina.cz/2009/04/vaha-ditete-narozeni-5-let/
15. pro 2011 v 15:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak my máme 8kg ve 4 měsících :grinning: a to je dcera plně kojená, takže se nedá říct, že by byla překrmovaná! :sunglasses:
4. led 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:my měli také přes 8kg v půl roce - a teď jí jsou 4 a je nejmenší mezi dětmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aliziaa :taky tak ve 4m 8kilčo plně kojený :slight_smile:
7. led 2012 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj maminky, tak já mám doma asi pěkného macka. Za týden máme 4 měsíce a malý váží 8 kg. Taky je plně kojený. Lékařka vždy jen vykulí oči, jak vidí číslo na váze. Ale pak neřekne nic. S manželem jsme oba vysocí, tak bude asi po nás. Za chvíli se mi nevleze ani do kočárku. :confounded: No co, tak hlavně, že jsou ti naši obříci zdraví, no ne? :wink:
31. říj 2013 ve 21:30  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše má 5 měsíců a váží 8 kilo, je fajná, zbožnuji její stehýnka a faldíky....
31. říj 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknahoj
Náš prcek má zítra čtyři měsíce a má 8500g. Partner má přes dva metry já taky nejsem prťavá, takže si z toho nic moc neděláme. Doktorka se vždycky trochu podiví, ale nijak to neřeší. :slight_smile: Malý je plně kojený a hlavně spokojený :wink:
31. říj 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Náš Alexek měl v 1 roce 8600 g :grinning:
Ale upřímně, když tady čtu, že vaše děti mají 8 kg ve 4 - 6 měsících, tak to je fakt mazec :grinning:
31. říj 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
7. pro 2013 ve 20:53 • dasa_82
Oba moji synové měli v 6m 73 cm a 8 kg :slight_smile: A staršímu je teď 4,5 roku - je hodně vysoký, má 116 cm, ale jen 18 kg, je to žížalka hubená. Takže z toho úplně vyrostl, a teď je naopak na spodní hranici tabulek :slight_smile: Ale jelikož tabulky odjakživa odmítám řešit, tak jsme všichni spokojení :slight_smile:
7. pro 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není, náš prcek měl tohle ve třech měsících (ale velký se narodil), nikdy neměl faldíky atd. a ikdyby, tak které mimčo nemá...
7. pro 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše malá měla v 6.měsících 8330g a tlustá není :slight_smile:
14. pro 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek