V kolika měsících jste našly první zoubek?

pajisek8
12. čer 2012

V kolika měsících jste našly první zoubek?

blahova_andrea
9. pro 2012

Miška si ho nadělil na půlrok

yildiz
18. pro 2012

Ruzenka022 u nas je to to same 😀 mala slinka uz od 1mes poradne jak bernardyn a do pusy cpe taky uplne vse co je po ruce 🙂 po narozeni jsem videla dole na dasni dve bile carky ..dasne pak byly taky natekly a do ted porad nic !!! Ani jeden zoubek 🙂 / starsi dcera mela prvni zub ve 2mes a az do 9mes byla jednozubka a pak narostly vsechny naraz ! Tak jsem zvedava jak to budeme mit u Tynky 😀

nunacek
18. pro 2012

V necelých 6 měsících.

yildiz
21. led 2013

nam se konecne uz tady zacaly klubat zuby... prvni objeven 3dny pred 7.mes a druhy par dnu po 7.mes 😀 - porad cpe vse do pusy ,chladi dasne 🙂...takze asi polezou dalsi ...🙂 😀 nesrandovnejsi bylo, kdyz se tatovi sapala po lahvi s pivem a kdyz ji ukoristila sup do pusy a zacala kousat lahev...a to bylo neco, kor kdyz byla krasne vychlazena ze 7.schodu 😀

romantika
21. led 2013

my take velice brzy, koncem tretiho mesice a do konce roku byli vsechny na svete. Ale myslim, ze se tim jako malinka dost trapila. sotva se vyklubala uz to vsechno jelo.
Vtipne mi prijde ze se mohou narodit deti uz se zubem 🙂)))) to musi byt svanda.
My meli teda akorat dlouhe vlasy skoro po raminka, a to bylo taky srandovni. Vsichni v porodnice ji chodili cesat pankace.

kamino
21. led 2013

Prvni zub objeven pod stromeckem na Stedry dena prcek je narozen 10.7. Takze 5 a pul mesice. Pak za 4 dny hned dalsi a vypada to,za nasledovnici na sebe nenechaji dlouho cekat. Ovsem priznaky rustu zubu se objevily uz koncem 3 mesice...

maarika
12. únor 2013

my první v necelých 7 měsících 🙂

romamo
12. únor 2013

7.5 mesice a jeste nic🙂

mafeska
14. únor 2013

první zoubek na konci 7 měsíce a klube se i druhý 🙂 příznaky, "jen" noční pláč.

lena27
14. únor 2013

v necelých 4m a necelých 5m

kope
14. únor 2013

Náš syn se se dvěma zuby už narodil 🙂

sarka11
14. únor 2013

V 10 měsících. Teď má 13,5 měsíce a má jen dva zuby, s takovou mu asi polezou až do školy 😀

werunqa
24. únor 2013

v 5 měsíci 🙂

werunqa
24. únor 2013

@kope
fakt?tak to je mazec!!

kope
25. únor 2013

@werunqa Jj, obě spodní jedničky. Chtěli mu je vytrhnout, ale nedali jsme se a má je do ted' (budou mu 3 roky) 😉

kacenka1111
25. únor 2013

prvni ted v osmym🙂

blanches
25. únor 2013

starší 6 měs, poslední vylezly ve 2 letech a 3 měsících
mladší 4,5 měs teď je mu 11 měs a má venku 8 zubů a derou se na svět špičáky

lucca23
4. bře 2013

dva najedenou ve 4 měsíci 🙂

favofrenki
4. bře 2013

Na konci 9měsíce a během asi 2týdnů byly celkem 4 zoubky. Teď se to zaseklo a další nerostou 🙂

janicka312
9. črc 2013

Ty jo, tak to jsem zvědavá, malé se zoubky tlačí už tak tři týdny, teď jí budou 3měsíce, má nateklou dásničku, bílou čárku a už ho tam i jako cítím, doktor taky dnes koukal a prý bude mít zoubky brzo, tak jsem zvědavá kdy se prořízne - někdy jí nedá spát chudince jak jí to bolí - brečí, slintá, kouše, mlátí do mě hlavičkou... ☹ Musím říct, že by mi nevadilo kdyby měla až někdy v roce a netrpěla už takhle maličká chudinka moje. 😒