• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vadí mi když se dcerka má pusinkovat s jinými dětma

13. března 2017 
Mě to vadí u všech. Pusinky na pusu může dát pouze maminka a tatínek. Olizování lžičky při krmení,ukusování z jejího jídla apod. tak to mi vadí hodně.
Jako malá taky měla moučnivku, věčně má na obličeji lišej, posledně jí vyrazil šílenej opar... A v dnešní době, kdy každou chvíli vylejzají nové a nové nemoci (jako prasečí chřipky apdod.) jsme pusinky prostě zakázali bez rozdílu všem.
7. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ina.b - souhlasím. Prý je dobré jako prevence chřipky, mýt dětem ruce, když příjddou z venku.
7. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ruce taky myjeme z venku. Když jsme doma, tak jí před jídlem nenutím, at si myje ruce, ale po procházce z venku musí pokaždé. Když vidím, co jezdí v autobuse a tramvaji kolikrát za lidi (umaštěný, špinavý a pomočený, někdy i poblitý opilci), tak mi vstávají vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tenhle prispevek jsem nasla i kdyz mi je teprve 15:D:slight_smile: necekam dite ale ja osobne si musim porad umyvat ruce bojim se bakterii:D
7. kvě 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, naše dcerka je velmi kamarádská a občas pusinkuje i dospěláky :-P Ale pokud je nachlazená, dávám pozor, aby to nedělala.
Ale musím zaťukat, letošní zimu téměř nebyla nemocná...Nasadili jsme už na podzim Preventan Junior na imunitu a opravdu nám to pomáhá.
13. bře v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tohle taky nemam rada. Nemam rada, kdyz moje kamaradka nuti sve dite, aby dalo pusu moji dceri a nasledne i me, treba kdyz jsme na odchodu. Neco jineho je to v rodine - tatinek, babicka a dedecek. Ale ocicmavat decka od kamaradek fakt nemusime. Krmeni ze spolecne lzicky jsem dovolila jednou a mala z toho mela sestou nemoc, takze tohle od te doby taky neprovozuju. Bohuzel se obcas stalo, ze se mala, jeste jak byla mensi, napila z cizi lahve, ale i to jsem se snazila striktne hlidat.
13. bře v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek