Váha dětí. Kdy má dosáhnout 13kg?

denber
16. únor 2008

ahoj, protože se mi nepodařilo najít podobnou diskusy tak bych ji ráda začala🙂 chtěla jsem se zeptat, kdy malé dosáhne váhy 13kg v průměru. je jasné, že každé malé je trochu jiné🙂 děkuji

megee
16. únor 2008

ahoj denber my jsme zatím ještě moc malincí, ale kámoščin chlapeček měl těch 13 kg v 1 roce a můj synovec už v 8 msících 😀

sofik
16. únor 2008

13 kg asi až v roku a pol alebo az v dvor rokoch. Váha ide po roku velmi pomaly hore.

andy.a
16. únor 2008

syn cca v 2 rokoch plus-mínus..a nebol vtedy veru drobný.. 😉

oriel
16. únor 2008

Ahoj denber.Moja mala ma rok aj sest mesiacov a vazi 12 kg,ak neviem.A zase kamoska ma trojrocnu dcerku a ta ma 12,5kg.Kazde dietatko je ine.pa

navi
16. únor 2008

oni jsou kolikrát ty rozdíly jiné ne trochu, ale hodně 😉 My měli 9,5kg v 6ti měsících, takže my to do roku na těch 13kg určitě dotáhnem 😅 No a jak píše andy.a tak její malý tolik vážil až ve dvou letech 🙂

livka299
16. únor 2008

Baby, vobec sa tym netrapte moj sinter mal na pol roka tiez 9,5 kila a na rok mal 12 kil odvtedy sa z vahou vobec nepohol......Vela beha, takze chudne a rastie....

navi
16. únor 2008

livka tak to čtu moc ráda 😀 říká nám to hodně lidí, že to pak vyběhá, tak snad to bude pravda 😉

andy.a
16. únor 2008

apropo,kamoškina dcérka /drobučké dievčatko / mala 13 kg až cca ako 3 a pol ročná.. 😉

a moja Anetka je tiež drobná,ani si netrúfam odhadnúť,kedy bude mať tá 13 kíl.. 😕
teraz v 8 mes.má 7.800 g.. 😉

charlinka
16. únor 2008

Ahoj, moje dcerka má za tři týdny rok a pul a už poslední tři měsíce má váhu 12 kg. Hodně jí, ale je dost aktivní. Ale výzorovo je oproti vrstevníkum mohutnější, s velkým bříškem 🙂

vavka33
16. únor 2008

Moja starsia dcera mala 13kg az v troch rokoch a mladsia ma uz teraz 11kg,cize 13kg bude mat skor ako v troch rokoch 😉

denber
autor
16. únor 2008

ahojky, děkuji moc za odpovědi, jedná se nám o to jakou máme koupit autosedačku a přesně jak sem si myslela jedno mimi to má za chvilku a druhému to trvá déle se na tu váhu dostat. 😉

ramzesa
16. únor 2008

denber-syncek mal tolko kolko teraz vazi dcerka asi ako rocny (okolo 10,5 kg) a dcerka ma momentalne 19 mesiacov 🙂 Ale pri vybere autosedacky treba pozerat aj na dlzku. My sme pri synovy mali vajicko a ajked este nemal tych 13 kil ani zdaleka,hlavicka mu uz vytrcala,tak sme ju nemohli uz pouzivat. Mne su sympaticke tie autosedacky,co su od narodenia do neviem kolko rokov. Co sa daju vselijako polohovat.

zuzule
16. únor 2008

Náš KUbík má 10 kg a je mu 14 měsíců. Teď už tolik nepřibírá.

vanila
16. únor 2008

Nas danik ma 15 mesiacov a vazi 12,5 kg.

biccy
16. únor 2008

Nasa Zoinka ma 16 mesiacov a vazi 12 kg. 🙂

cukrikk
16. únor 2008

Mal Lilly ma 2 roky a 3 mesiace a ma 13kg waw teraz ked to tak citam tak mi pripada ze mala je ako podvizivena 😀 a pri tom strasne vela papa niekedy jej musim z tanierika ubrat ale je pravda ze je v kuse v pohybe.... syn ma 5 apol roka a vazi 21kg

majulcek
16. únor 2008

moja mala bude mat rok a vazi len nieco okolo7.8 kg a dost ma to stve kvoli okoliu kedze mi kazdy husti aka je mala straaasne chudunka..a pritom papa tak ako ma,len nejak v poslednom case s tou vahou stagnujeme...

denber
autor
17. únor 2008

ono je to u každého mimča jiné. ale Majulcek věřím, že tě podobné blbé kecy štvou. já sem v 6měsíci a až teď se bříško začlo trochu ukazovat, do teď sem mohla kliďo piďo chodit v běžných věcech jako předtím, ale taky tu byly narážky typu: ty mu nedáš najíst, apod. což mě dost mrzelo

rebeka1977
17. únor 2008

denber....presne ako ja...pred tehotenstvom som bola silna (este aj som) a pocas celeho tehotenstva som pribrala 7,2kg....ale musim povedat, ze som proste nemala chute, jedla som len tak aby sa nepovedalo....no a teraz nasa kukucka ma 6 mesiacov aj 9dni a vazi 7420g...ale nie je velky jedak

andrysek2
17. únor 2008

ahojik tak moje decka meli v roce kolem 10kilo a ted moje nejmensi 3 dcerka vazo 15 a pul kilo 😀

blazonko19
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
denber
autor
17. únor 2008

ahojky blazonko19, krásné mimi, ale nevím jak se tam hlasuje☹
já doteď přibrala necelých 4-5kg. protože na začátku sem ještě zhubla. jedla sem poloviční porce, ne že bych chtěla, ale víc to nešlo🙂

andrealiskova
13. pro 2009

To naše holky váží ve 3,5 letech 18kg a druhá 19,5kg.

leniciatko
13. pro 2009

a môj syn má 14 kg oblečený aj v botaskách a má 3,5roka. 😀

simonac
15. pro 2009

tak naše dvojčata měla v roce 8,5 kg, a petřík ten měl v roce 7.3kg a když šel ted do 1. třídy tak měl 19kg 😉

pavlapap
15. pro 2009

Mojí dceři budou 17. ledna 2 roky a váží 11 kg. Chodili jsme na odběry krve zda nemá problémy s růstem a vše v pořádku. Já psala do růstové poradny a tam mi dr odpověděl že důležitá je i výška a tu má v pořádku. Jinak dcera nějak divně nevypadá, spíš menší tak rok a půl necelý. Jo a ležela jsem s paní v porodnici a ta měla 2 letou dceru která vážila 8 kg takový běhající kojenec,byla roztomilá a také dr něvěděli proč má tak málo.

zuzin78
15. pro 2009

moja dcerka v 13mes mala 9400g, a teraz v 19mes. ma 11kg. 🙂

pavlapap
15. pro 2009

No vidíte o půl roku mladší počítám dobře, O pět měsícu, ona nevypadá jako klasické 😀 dvouleté dítě. Ale je to náš miláček roztomilý. Jěště mě napadlo, mě se často stáva když jdeme ven že se lidi diví že už chodí 😀 Stává se mi to téměř denně. To víte malé město. 😝

schwarzovka
15. pro 2009

22 měsíců 16kg 😀 😀
13kg měl v roce 😉