• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Váha v pěti měsících. Dcera má 8 kg. Je to normální?

18. července 2012 
Ahojky, naše Romanka má pět měsíců a váží skoro osm kylo. Je hodně oplácaná ale pohybu má docela dost. Nevím jestli je to normální, ale mám o ni obavu. :unamused:
17. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky malá je nádherná,tak se nestresuj,že je oplácaná.Jsou to miminka.....a jsou úžasný ty jejich faldíky....... :sweat_smile:
17. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proč by to nebylo normáální? každý mimčo je jiný..jako my.. Nikouš má čtyři měsíce a osm kilo má taky.. takže kliid:slight_smile:)
17. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
malá sní 120 ml každé 3 hodiny, což se mi zdá na pět měsíců málo. Brácha má malého o týden mladšího, a ten jí 200 ml, a je jak vytřepaná Zorka :grinning: Asi má lepší spalování :grinning:
17. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, malá je fakt krásná :dizzy_face: :dizzy_face: neřeš to, buď ráda že tak přibírá ... ono by se to přibírání mělo teď začít brzdit, teda apoň u nás to tak bylo
kolik vážila při narození ?
17. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezko meli sme to podobne.. kazdy mi rikal jak mi Danik malo ji.... :confounded:
A donutila si me kouknout do albicka a maly mel v 5 mesicich 7,9kg.... :wink:
Ted ma pres rok a 10,5 kg.. Nepripada mi nejak baculaty nebo oplacany.. je to proste kus chlapa.... :sunglasses:
A neboooooj on za par mesicu prestane pribirat tak moc... :slight_smile:
17. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Malá měla 3000g a 50 cm. No mě zase všichni říkají že je nějak moc oplácaná...Tak nevíím :confounded: AAAAA Mětaky říkají nejez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To si říkám i já :grinning: :grinning:
17. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tery tak ať Romanka dá nějaké kila Justýně a budou holky vyrovnané :grinning: .
17. dub 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Justýnce aspoň nebudou padat kalhoty :slight_smile:
17. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jí nepadají, přitáhla jsem gumu :grinning: .
17. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidiš aspoň zašetříte! já jezdim každý týden do tesca pro větší oblečky :sweat_smile:
17. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívala jsem se, že ti malá jí 120 po třech hodinách, tak to Justýna stejně, ale asi po dvoch někdy dokonce i po hodině, do toho příkrmy a jsme jak žížala, takže každé dítě je jiné.
17. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak malá taky jí zeleninu a mléčko a sem tam i kašičku jí dám. Dokonce si chce sednout, akorad zvedá hlavu a nohy zároveň, ale když ju posadíme tak se už normálně drží.
17. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá mi taky zvedá hlavu, chce sedět pořád, jen se ještě pořádně neudrží, protože jde okamžitě do předklonu cucat si nohu :grinning: , to je teď její největší zábava. Kaši ji nedávám, dvakrát ji snědla s takovou rychlostí, že jí hned vyblinkala, ale chystám se na opáčko, tak snad se v ní už udrží.
17. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já sem koupila rýžovou krupici a malá se olizuje až za ušima. Dostala taky v kaši banánovou, ale tu ji ještě dávat nechci,když tak pozdějc...... I když malé chutná všechno!
17. dub 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsou holky na tom stejně, Justýna zbaští vše co je v dosahu, holky jí minule dávaly Nutelu, ta mlaskala, ale holky dostaly pěkně vynadáno :grinning: . Teď jsem se dozvěděla, že Justýna nepřibírá kvůli tomu našemu hemangiomu, tak jsem byla i naštvaná, že mi to doktorka neřekla dřív. Ale aspoň se moc nenadřu při chování a ušetříme na těch oblečkách :grinning: . Jakou velikost má Romanka?
17. dub 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď kupuju 9-12 měsíců do menšího se nevleze, překáží jí břicho :grinning: Justýnka má jakou velikost?
17. dub 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme měli v 5 měsících přesně 8 kilo, v půl roce 8,8 a teď v 7 měsících podle orientačního vážení doma máme cca 9,5 kg... Každopádně doktorka nic neříkala... Nehrotím to, do půl roku byl jen kojenej, v půl roce si začal sedat, leze po 4, hejbe se dost... Nebudu ho omezovat v baště zbytečně :grinning: O manžovi říkali v roce, že bude obézní a teď se na mě všichni koukaj, jak kddybych mu nedávala najíst, tak snad mrňous bude po něm :grinning:
17. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 5.-ti mesicich dcera,plne kojena, mela 9 540 g :slight_smile:
17. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak co, kalhoty 74-80 a trička 68( to je na 6 měs.), tak mi můžeme dědit po Romance paráda :grinning: .
17. dub 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,já mám Jakuba má pět měsícu a váží 8.60kg a vubec neni tlustej :slight_smile: a taky malo papka 200ml za 4-5hod MM :frowning2: to vubec neřesim ,ze by mel nadváhu,záleži jak je dloouhý,my máme 73cm :slight_smile:
17. dub 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem malou přestala kojit v lednu, neměla jsem mléko a teď jsme na umělém. Myslim že ta váha se odráží i na tom že jí to umělé mléko..... Stím dědictvím nevim justýnka by se v tom utopila :grinning:
17. dub 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no malá má 65 cm
17. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však mi dorostem a pak vám ještě ukážeme :grinning: .
17. dub 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasně že jo, hlavně ať je malá zdravá a už vás nic netrápí :wink:
17. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez v klidu :wink: Malej se taky narodil 3 kilovej a na 5 měsíční prohlídce měl 8420 g. Je plně kojenej a doktor vůbec nic neřek, naopak, prej je lepší, že má zásobu na horší časy v případě nemoci :sweat_smile: Hýbe se úplně normálně, přetáčí se a začíná s plazení a posazovat se :sweat_smile:
17. dub 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ve středu dem do poradny tak sem zvědavá kolik bude vážit, páč už je fakt těžká :slight_smile:
18. dub 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buď v klidu. Naše malá má 9 měsíců a váží 10, 5kg, možná i víc. :slight_smile: , prostě jí chutná. Je pravda, že spapá úplně všechno
11. črc 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ehm, můj má ve 4m 7,5kg a absolutně se nevzrušuju. Starší byl taky buclík a teď je hubenej.
18. črc 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek