Věčně hladové 3 měsíční mimi. Neznáte něco zázračného?

monika6e
26. kvě 2008

Ahoj holky, prosím o radu. Naše malá má skoro 3 a půl měsíce. Moc už nekojím, spíš dokrmuju Nutrilonem. Ale je věčně hladová. K ránu cca od 3-4h se budí hlady po hodině a sní neuvěřitelný množství. Zkusili jsme Nutrilon Extra - nefunguje (a to ho jí celou noc), teď jsme už zkusili i kašičku - dostala ji v 19h a pak ještě ve 23h, když se vzbudila. Vydržela do 3h a pak opět vstávání po hodině. A je to opravdu hlad. Zkoušíme všechno. Už i šidit čajem. Ale nefunguje. Uklidní se, až se pořádně nacpe. Prospívá až moc dobře. Neznáte něco "zázračného"? 😝 🙂

schwarzovka
26. kvě 2008

to bude asi ten růstovej spurt...malej taky v tomhle období asi týden takhle "žral", pak se to zase uklidnilo...kolem toho 3. měsíce děti rychle rostou a potřebují víc papat. Musíš to vydržet, brzo to přejde...hodně štěstí. A myslím, že se to tady nedávno řešilo 😉 🙂

ivulinda
26. kvě 2008

přesně tak jak říké schwarzovka mimčo roste a má hlad,naše malá to taky dělala a někdy to dělá i do ted,ale ne ty kašičky je ještě trošku brzo.a jak často malá papá??

janinininka
26. kvě 2008

já mám 2a půl měsíční holčičku, a už taky spala v noci těch6 hodin cca. a teď se začíná budit taky v noci třeba 5x, ráno usne u mě v posteli na chvíli, ale ona je asi líná tahat, takže toho moc nevypije a teď si myslím, jestli nebude mít váhový spůrt právě, že se začala zase budit..dr. mi poradila Nutrilon Forte, že je dobrej, jinak my dokrmujeme Bebou a tohle mám dát jen na večer, tak chvíli počkám a dyžtak ho jdu koupit, a doufám, že to pomůže, protože začínám být pěkně unavená už ☹ dr. radila počkat, že se to zlepší, ale jí se to řekne, že? 😝

ivulinda
26. kvě 2008

jo no,ale jak říkám ty děti rostou a mají pořád hkad a hlad!Naše malá spí celou noc 🙂 .ale ted je nějaká nevrlá,trošinku je nachlazená a možná i pujdou zoubky 😒

bimonka
26. kvě 2008

Ahoj holky.
Taky to znám.
Ve 4měs. jsme měli taky malou pěkně uřvanou.Pořád plakala.
Známá,co je porodní bába,mě utvrdila,že mám málo mlíčka a poradila,jak se rozkojit.Zázrak ,podařilo se.
Nevzdávejte to,kojte přez den i po hodině,jen ať nemusíte přecházet na umělou.Byla by to škoda.
Kupte si meltu,jsou i homeopatika.Brala jsem obojí a SUPER.Pořád kojím! 🙂

monika6e
autor
27. kvě 2008

To je těžký, já už moc nekojím od začátku, od začátku je na dokrmu. Taky jsem myslela, že je to ten spurt, jenže to trvá téměř nonstop už dva měsíce. Že by ten spurt byl tak dlouhej? To se mi nezdá... Fakt už nevím. Po Nutrilonu Forte (teď se už jmenuje Extra), vydrží stejně dlouho jako po čemkoliv jiným. Proto jsem zkusila tu kašičku. A taky ji to moc nezapláclo. Někdo mi říkal, že když mimi vypije víc než 1000ml umělýho mlíčka denně, je potřeba začít dokrmovat. Ona ten litr za 24h dá v pohodě, ale je fakt, že to má kombinovaný s mým mlíkem. Přes den jí taky tak všelijak. Někdy sní málo, za půl hoďky chce další, někdy vydrží i tři hodiny, ale to už je fakt rekord...

janab78
27. kvě 2008

my jsme od narození pořád řvaly hlady 😀 . V porodnici to začalo a musím říct, že vždy pila víc než podle tabulky na UM, na které jsem byla nucena přejít. Měla jsem málo mléka a po každém kojení byl neskutečný řev. Na UM se to zlepšilo, ale když jsem jí chtěla dát dávku podle tabulkjy, tak řvala jako pavián. Teˇv 6 měsící se zarazila a pije míň.

daluri
27. kvě 2008

Ahoj, to naše malá je taky jedlík, se mi zdá, že kojím pořád 😀 Prví měsíc jsem z toho byla zoufalá, protože jsem fakt jen seděla s ní.. Teď už je to lepší, ale blížíme se k tomu zmiňovanému 3 měsíci tak uvidíme. ale hodně mi pomohlo, že jsem si řekla, že budu kojit, jak potřebuje a prostě jsem si na to zvykla, že krmím, co chvíli.

Moni, nezlob se, ale dát 3měs. miminku kašičku to je blbost, to nemůžeš, mimnka ještě namají ty žaludky na to připravené, neuspěchej to!! Prostě asi potřebuje více mlíčka, však ony to ty děti pak vyběhají 😉

bimonka
27. kvě 2008

Já si taky myslím že 3měs. mimi by kaši ještě nemělo.A co Ti na to říká Dr?
Ale teď jsem si všimla,že píšeš,že je Vám 6měs,hm,tak to už jo.

daluri
27. kvě 2008

Biminko, to psala na monika, že má 3 měs... že dávala kaši..

bimonka
27. kvě 2008

Noo,jooo,už na to koukám.

monika6e
autor
27. kvě 2008

🙂 bylo mi doporučeno vyzkoušet nemléčnou kaši - dát ji do mlíčka, jak jsme zvyklí a navíc nedělat celých 200ml, ale jen poloviční dávku. Za 14 dní budeme mít ukončené 4 měsíce, takže nám to už povolili vyzkoušet. Ale jen večer a tu poloviční dávku.... A pro Ančí je to hold pořád málo.... 😝