• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
@xkacatkox jo to věřím....
u nás taky vedou všechny pejsci :grinning:
15. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa supeeer, uvažuji o koupy štěkacího, pohybujícího pejska
16. zář 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox máme jednoho štěkacího a jednoho se vrtícího a mají úspěch :grinning:
17. zář 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa no ten je boží a to obědvajcí videjko taky :dizzy_face: :grinning: Šikulka :slight_smile:
17. zář 2010 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé ahoj Lussi :grinning: tys mě našla :grinning:
a díky......
17. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa videjko jo super, no tak jsme dárky shrnula na hrací nářadíčko(tchán už o tom mluví, tak at si ho koupí :grinning: )dále prolízací tunel, hrací pejsek, hrací hrnec, a pak to asi nechám na nich co koupí sami, ono je těžké, když nikdo ti neřekne kolik do toho chtějí dát, no a když tak jim další nápady nechám na vánoce :grinning:
18. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jasně...stejně se zaměří na jeden dáreček a zbytek půjde stranou....
18. zář 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

jak je? Vidím, že se tu dělo dost věcí.

Pikusko, co si to vymýšlíte? Králík? Doufám, že už jste fit.

My máme už 2 zuby, ale klubaly se dlouho.... jsem se asi 2 měsíce nevyspala vůbec. A ted nevím co se děje, ale každou noc máme buzení po hodině... je to na palici. Tak snad to přejde.
Jinak v půl roce máme 65 cm a 8210g. Úplně mi to na ty moje záda stačí....

:slight_smile:
19. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka my se máme dobře, v 10 mm máme 11kg, no už budu mít za chvíli tenisový loket z toho nošení :grinning: neboj spaní se upaví, my měli v 7 také krizovku a dobré, zoubky máme 4 :slight_smile:
19. zář 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no jo....králík :grinning:
a hezký míry.....já ani nevím,kolik ted mates váží,až v říjnu jdeme na 18ti měsíční
19. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holkyy!!!
Jen nakukuji jsem ted slaměná vdova,muž je na stáži tak už nemusím vařit každý den...tak mám trochu oraz...Jo a náš Matěj bude mít 29 jeden rok,tak taky řešíme dárečky a asi mu pořídíme žirafu tobogán od Fischer Prisse,ta vypadá supr,pak půjdeme do poradny a uvidíme kolik má můj bobek malej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak jsme celé léto zdraví a nemusíme foukat žádné léky,super tak asi to astma naštěstí mít nebude!!!!
22. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanka,žirafka je pěkná,kamarádky kluk jí má....ale Matese moc nebere :slight_smile:
A už rok--to uteklo že.....my rok a půl za chvíli
V sobotu jedu s matesem do beskyd...sraz maminek a miminek z dubna 2009 :grinning: na 4 dny :grinning:
A taky nevařím---chodím pro obědy :grinning:
22. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa já su ráda že už rok
,bylo to dost náročnéé...
22. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a super,že se astma nepotvrdilo...
a já zase chtěla,aby byl dlouho miminko :grinning:
22. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa Ahoj tak si pořádně užijte zítra ten srazík V Beskydech,hned bych taky někam vypadla :grinning: :grinning: :slight_smile:
24. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanka,jo užijeme....mám to asi 6-7 hodin autem,snad dojedeme v pořádku.....ale maminky postupně odpadají,děti marodí :unamused:
24. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.....
Tak dovolená na moravě se nám v neděli jaksi změnila....mates se po obědě probudil a sípal...tak auto,na pohotovost do Nového Jičína a tam si nás s laryngitidou nechali.příjem šílenej,mates hysteráky,já brečela....odběry krve--to jim nešlo,tak ho napíchli snad 5krát....pak ORL....další hysteráky....šílený...
Moje mamka byla se mnou,tak řešit ještě co pak s ní,ubytování 20km daleko,ona neřidič......
pak tam počkala s matesem už na pokoji,já jela vše zbalit,poprosila jsme jednoho tatínka at jede za mnou a pak jí odveze.
no a pak jí na úterý sehnat v jičíně ubytko....
Ale my jsme to zmákly,mates b yl zlatej.....v nemocnici byl strašně hodnej....nesměli jsme ani do herničky,aby ještě něco nechytil....
A včera ve 2 nás pustili...tak cesta dom v poho,po 7 večer jsme dojeli
30. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa chudák malej, mě by mrsklo, ale jste šikulky a zvládli jste to, tatínkovi muselo být hodně smutno, když nemohl být s nemocným Máťou ne?
30. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox to jo...nejdřív že hned jede....ale je to asi ž hodin cesty a my nevěděli,kdy nás pustí....
No vraceli by jsme se v úterý,takhle jsme dojeli včera večer...
30. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa no tohle Piku co to čtu,zase ta hnusná laryngitída,chudáček malej,teda to jste si to užili,blééé v nemocnici,jsem ráda že už to máte za sebou a jste konečně doma.
Jinak my byli na roční prohlídce a Matěj má 11850g a 78cm. :grinning: :grinning:
2. říj 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tanka...smůla to byla....
a my na 18ti měsíční 13.68 a 86 cm :grinning:
2. říj 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa super míry.... :grinning:
2. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanka....to jo,Pepova Anetka měla ve 4 letech 14 kilo :grinning:
3. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,chci vas ujistit,my mame maleho 4.mesice a ma 9,5 kg a 75cm :grinning:
3. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko :grinning: vítejte v klubu :grinning:
3. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: tak sem nakoukla jak se máte :slight_smile:
@pikusa no teda to byla dovolená :frowning2: tak ještě že už to máte za sebou :frowning2:
@tanka72 to sis musela oddychnout že to není astma co :slight_smile: gratuluju :dizzy_face:
pěkný míry máte :sunglasses: tanka ty naše dětičky sou od sebe jen týden, Mája měla 22. rok, už fakt není velké miminko ... roční poradna 78 cm a 9 kg ... moc nepřibírá a sem hrozně ráda, už ani tak jí moc nezvládnu dlouho tahat v rukách, už aby chodila ... snad to bude brzo, už se 2 týdny pouští nábytku a udělá tak 7 krůčků sama :slight_smile:
4. říj 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evena tak to opravdu už nepřibíráte.....však já doted Matese nosím a teda mám co dělat.....když se mu nechce šlapat
4. říj 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
te´d za posl. 1,5 měsíce jen 100 g
a nestraš :grinning: já jí nechci tak dlouho tahat :grinning: kolikrát už večer necítím ruce a co mají říkat jiní kteří to mají ještě horší jako třeba vy :confused:
holky nemáte někdo mop na tady tento způsob? chtěla bych ho pořídit ale je dost drahý tak aby to nebyli vyhozené peníze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.akcniceny.cz/letak/8038/p/18/
4. říj 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek